Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam wrażenie, że nikt z Wami nie chce rozmawiać.
Może macie jakiś pomysł dlaczego?

Ps. widzę zmianę nazwy działu z Rozmowy z bogami na karczma.
Przestaliście uważać się za bogów czy tylko zaczęliście stwarzać pozory? A może to odgórne, krzywdzące Was polecenie?

Mam nadzieję, że mój post spełnia warunki "rozmowy ogólnej" :)
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

hmm ciekawe pytania :] Nie wiem czy nikt nie chce z nami rozmawiać. Tutaj mogą rozmawiać gracze z graczami, admini z adminami i gracze z adminami. Temat jest dla każdego i jest dość krótko bo kilka godzin. Co do nazwy, to myślę że poprzednia nazwa nie pasuje do klimatu obecnego działu. Tutaj rozmawia każdy, więc Rozmowy bardziej pasuje niż poprzednia nazwa. Nazwa "karczma" może zostać zmieniona przez graczy jeżeli wam się nie podoba. Dla mnie jest to nazwa uniwersalna i nawiązująca do starych klimatów :D
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

hmm ciekawe pytania :] Nie wiem czy nikt nie chce z nami rozmawiać. Tutaj mogą rozmawiać gracze z graczami, admini z adminami i gracze z adminami. Temat jest dla każdego i jest dość krótko bo kilka godzin. Co do nazwy, to myślę że poprzednia nazwa nie pasuje do klimatu obecnego działu. Tutaj rozmawia każdy, więc Rozmowy bardziej pasuje niż poprzednia nazwa. Nazwa "karczma" może zostać zmieniona przez graczy jeżeli wam się nie podoba. Dla mnie jest to nazwa uniwersalna i nawiązująca do starych klimatów :D

A to już zrozumiałam te zawiłości, dziękuję bardzo :).

Skoro mogę sobie tu porozmawiać z adminami to mogę (jeśli dobrze rozumiem) zadać adminowi np pytanie: od kiedy do jego obowiązków należy informowanie swoich kumpli z sojuszu o planowanych terminach kontroli antybotowych?
Mogę czy nie mogę? Nie chcę popełnić jakiejś niestosowności a takie meandry pracy administratora bardzo mnie interesują :)
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Możesz zadawać pytania, oczywiście. Terminy kontroli, hmm brzmi ciekawie. Team cały czas próbuje wyszukiwać graczy którzy używają botów. Nie ma tak że przez 20 dni patrzymy sobie, a potem nagle tego 21 robimy kontrole wszystkich żeby wykryć boty. Takie coś by było śmieszne i nie praktyczne. Więc dla mnie to śmieszne że moglibyśmy tylko wykrywać boty w danym terminie. Było by to krzywdzące dla innych graczy którzy grają zgodnie z regulaminem, dlatego cały czas staramy się szukać osób które korzystają z botów.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

To super :)

Każdy kto grał na świecie w wersji 2.x doskonale wie, że do pewnego momentu boty szalały jak chciały.
Przyszedł taki moment, gdy support wprowadził kontrole, co np na świecie Ny (chyba jednym z pierwszych w tej wersji) skończyło się plagą banów.

O tym myślałam pisząc o "terminie kontroli antybotowej".

Skoro mogę, to zadam to pytanie administratorowi yetj, a sytuacja dotyczy kolegów z sojuszu ze świata Pi.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Czekając na odpowiedź pozwolę sobie zadać kolejne pytanie: co zrobić, jeśli pracownik supportu spamuje skrzynkę z ticketami? Chodzi o sytuacje taką, gdy gracz prosi, żeby administrator już do niego nie pisał, a ten dalej pisze.

To jest pytanie na prośbę kolegi, który - ze względu na traumatyczne przeżycia opisane powyżej - lęka się zapytania o to w tickecie.
Dostępu do forum nie ma, bo moderator forum uznał, że on to ja, tylko udaje kogoś innego (tzn siebie).

Proszę o poradę, co ów kolega ma zrobić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur jeżeli gracz uzyskał już odpowiedź na którą czekał to wystarczy że napisze "dziękuje, to wszystko co chciałem wiedzieć" lub coś w tym stylu, wtedy będzie to znak dla administratora że gracz uzyskał oczekiwaną odpowiedź.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur jeżeli gracz uzyskał już odpowiedź na którą czekał to wystarczy że napisze "dziękuje, to wszystko co chciałem wiedzieć" lub coś w tym stylu, wtedy będzie to znak dla administratora że gracz uzyskał oczekiwaną odpowiedź.

On to napisał, tylko trochę inaczej :( aż boję się pokazać...

Napisał:

Proszę nie spamować mi skrzynki dalszymi wiadomościami na ten temat. Jesteście tak niekompetentni, że rozmowa na jakikolwiek temat to strata czasu.

po czym dostał jeszcze cztery wiadomości od administratora.

Ale przekażę mu Twoją sugestię, dziękuję :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

On to napisał, tylko trochę inaczej :( aż boję się pokazać...

Napisał:

Proszę nie spamować mi skrzynki dalszymi wiadomościami na ten temat. Jesteście tak niekompetentni, że rozmowa na jakikolwiek temat to strata czasu.

po czym dostał jeszcze cztery wiadomości od administratora.

Ale przekażę mu Twoją sugestię, dziękuję :)

Istnieje również możliwość zamknięcia ticketa przez gracza. Wystarczy kliknąć na link "» Ustaw status zgłoszenia na zakończone." znajdujący się w danym tickecie.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Istnieje również możliwość zamknięcia ticketa przez gracza. Wystarczy kliknąć na link "» Ustaw status zgłoszenia na zakończone." znajdujący się w danym tickecie.

To tego mógł nie wiedzieć, on raczej początkujący. Dziękuję za radę :)

Nasunęło mi się przy okazji inne pytanie - a co jest jak to zadziała w drugą stronę? Czyli to gracz będzie pisał wiadomości, które w ocenie admina będą spamem?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

To tego mógł nie wiedzieć, on raczej początkujący. Dziękuję za radę :)

Nasunęło mi się przy okazji inne pytanie - a co jest jak to zadziała w drugą stronę? Czyli to gracz będzie pisał wiadomości, które w ocenie admina będą spamem?
Jeśli będzie to oczywisty spam, np. tickety z treścią "aaaa" lub kilkanaście identycznych wiadomości wysłanych w ciągu 5 minut, to oczywiście administrator również może zamknąć takie tickety. Wszelkie pozostałe pytania, sprzeciwy, itd. muszą uzyskać odpowiedź i nie mogą zostać zignorowane. Oczywiście sprawdzamy na bieżąco zgłoszenia do administracji by upewnić się, że nie doszło do żadnego zaniedbania.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeśli będzie to oczywisty spam, np. tickety z treścią "aaaa" lub kilkanaście identycznych wiadomości wysłanych w ciągu 5 minut, to oczywiście administrator również może zamknąć takie tickety. Wszelkie pozostałe pytania, sprzeciwy, itd. muszą uzyskać odpowiedź i nie mogą zostać zignorowane. Oczywiście sprawdzamy na bieżąco zgłoszenia do administracji by upewnić się, że nie doszło do żadnego zaniedbania.

Chyba nie do końca zna Pani realia pracy polskiego supportu.
Znam przypadek, w którym za rzekomy spam (choć gracz odpowiadał na pytania administratora, co oznacza chyba, że ów administrator także spamował) zablokowano graczowi możliwość pisania ticketów.

Chciałby się rzec "jak Kuba bogu tak Bóg Kubie", ale chyba trzeba poprzestać na "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".
Bardziej adekwatne, prawda?

Ale oczywiście wierzę, że nie zna Pani sytuacji. Co więcej, może zgadza się Pani z opinią prawną, że w tej sprawie naruszone zostały prawa klienta (uniemożliwiono mu prawidłowe wykonywanie umowy), co rodzi odpowiedzialność odszkodowawczą po stronie InnoGames.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hmm... A to może i ja się skuszę na kilka postów :D
Ogólnie to powiem tak: Support zawsze był nie dobry =]
Jeżeli mogę się wypowiedzieć w imieniu moderatorów: (bo nie znam realii pracy administratora) Nie "tępimy" graczy, a przynajmniej od jakich 3-4 miesięcy, Bo w tym właśnie okresie mnóstwo prowokatorów przeniosło się gdzieś indziej, a reszta graczy jak najbardziej przestrzega netykiety oraz naszego regulaminu.
Usilnie próbujemy utrzymać w miarę luźną atmosferę i wierzcie albo nie, ale nie pamiętam kiedy ostatnio dałem komuś bana :cool:. Wiadomo że jeżeli ktoś zasłuży to i go otrzyma...
Od pewnego czasu, jeżeli chodzi o tematy które moderuje, znikło kilka nicków (Nie mam bladego pojęcia gdzie się podziali :D) i wiecie co? Nagle gracze którzy byli krytykowani i "bali się" odezwać, zawładnęli forum, mało tego nie robią z igieł wideł a ponad to potrafią komunikować się bez zbędnych (i zresztą sławnych) "rozmów na wysokim poziomie".
Ale no cóż... Niektóre natręty wracają w nasze skromne progi, ale tylko wtedy kiedy próbujemy podjąć kolejną inicjatywę "zjednania" się z graczami aby jak najszybciej zbojkotować nasze "pseudo postępy".
Było kilka propozycji zmiany nazwy działu "Rozmowy z bogami", nie powiem, mnie też ta nazwa nie przypadła do gustu, ale kiedy gracze mają szanse to zmienić zauważamy zerowe (Oczywiście nie licząc luzdelsur) zainteresowanie, ale podejrzewam że to wkrótce się zmieni :)
Korzystając z okazji że to wyjątkowy temat w którym każdy jest równy i nie ma równiejszych (oczywiście nie będę się zwracał do nikogo Pan/Pani) to zawsze intrygowała mnie jedna a właściwie dwie postaci naszego forum: manfred i luzdelsur. Z manfredem kiedyś kiedyś zamieniłem kilka zdań na priv i okazało się że to naprawdę pożądany człowiek, który stoi murem za swoimi, ale nigdy nie miałem przyjemności z Tobą, luzdelsur :) Czy mogłabyś nam przybliżyć swoją (jakże tajemniczą) postać? A może mały wywiad dla naszej e-gazetki GT?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

wybaczcie że nie przeczytałem co pisaliście, ale troche tego jest ;)

Moje pytanie: czy posty są naliczane w tym dziale? czy jest on traktowany bardziej jako off topic?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mówiąc szczerze to nie mam zielonego pojęcia, trzeba by do Mariah albo yetika uderzyć, ale że ani jednego ani drugiego na skypie nie ma to dowiemy się jutro :D
GreeN, na jakich światach grasz?


ps. To znaczy dziś, ale trochę później
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Kiedyś grałem na Alfie, Becie i głównie Epsilonie pod nickiem ProProsiakkk i GreeN Theme, obecnie jestem jedynie na Phi i niestety aby dać z siebie 100% aktywności musze ograniczyć się do jednego świata ze względu na brak czasu.. ;/

-Perwersyjny- :) (Tylko cicho, bo mnie zjedzą :p)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A skoro już jestem na forum, to jak najlepiej przydzielić punkty umiejętności swojemu atlecie w biegu hoplitów? (dodam że 11 poziom)
obecnie mam wytrzymałość 5, siła 3, szybkość 3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hehe:D ja jak startowało grepolis w pl załapałem się na gamme, pod nickiem Vikarius (święty nie byłem), dostałem banana i dałem sobie spokój na pół roku, później dopiero wróciłem na Ny :D
Teraz zaczynam na omedze, ale nie mów nikomu bo nie odpędzę się od ataków :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

(...) ale nie mów nikomu bo nie odpędzę się od ataków :D...

skąd ja to znam, ktoś lepszy zobaczy na forum że grasz na jakimś świecie i specjalnie chce cie upokorzyć :D
Ja osobiście zużyłem już dużo dni urlopu (zostało mi zaledwie 26) po tym jak na Ypsilon mnie zjedli :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zaraz Ci Kasia odpowie, Ona w tym siedzi a ja jestem na to za tępy :D
tzn. Zaczynam na omedze i niestety nie mam z tym styczności :D
 
Do góry