Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia
Dzień dobry,
ja takie tylko pytanko, może ktoś będzie coś wiedział.
Czy ktoś wie, gdzie mogę zamówić puzzle (z dużą ilością elementów, interesują mnie najlepiej 18k elementów). Pytam się, ponieważ oferta na znanym polskim serwisie aukcyjnym jest bardzo uboga w takie cudeńka. Może ktoś zna jakieś polskie/zagraniczne strony z puzzlami?
Interesują mnie puzzle z widokami, żadnych zwierzątek do układania - w załączniku wrzucam jedne z przykładowych akceptowalnych, tylko że w tym przypadku zamek jest w 4 odsłonach, ja wolałabym jeden duży zamek.
Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś osóbka z takimi informacjami.
Cieplutko Pozdrawiam.
Kociara
 

Załączniki

  • puzzle.png
    puzzle.png
    606,1 KB · Wyświetlenia: 13

DeletedUser35664

Guest
Pani Leitusiowa jest fanatykiem bardzo dużych puzzli i ona kupuje je na amozonie to wiem na pewno.

Jak skończy robotę to się dopytam czy zna jakieś stronki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Chatów było kiedyś multum swego czasu na stronkach.
kompwpysk.gif
 

DeletedUser35664

Guest
Nie no słuchajcie… dla mnie byłoby elitarne gdybyśmy dyplom dostali. No albo przynajmniej nalepkę top postującego.
Dawno temu byłem u dentysty to dostałem „Dzielny pacjent” i miałem powodzenie w podstawówce a tutaj jak pokazuje Leitusiowej jak wysoko jestem w rankingu to nawet nie chce spojrzeć, tylko się pyta ile do Alfika mi zostało…

Dyplom lub nalepka zdecydowanie nadałaby elitarności na naszym forum a po za tym co jak co, ale nam trojgu się te rzeczy wręcz należą!
 
Nie no słuchajcie… dla mnie byłoby elitarne gdybyśmy dyplom dostali. No albo przynajmniej nalepkę top postującego.
Dawno temu byłem u dentysty to dostałem „Dzielny pacjent” i miałem powodzenie w podstawówce a tutaj jak pokazuje Leitusiowej jak wysoko jestem w rankingu to nawet nie chce spojrzeć, tylko się pyta ile do Alfika mi zostało…

Dyplom lub nalepka zdecydowanie nadałaby elitarności na naszym forum a po za tym co jak co, ale nam trojgu się te rzeczy wręcz należą!
Dyplom to akurat super pomysł!
 
Do góry