Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser35664

Guest
Znaczy jakby luzik z tym mam.
Z tym większego problemu by nie było. Większym kłopotem chyba były by uprzedzenia jakie się zrodziły po wcześniejszych serwach.
Mimo wszystko zapewniam że w naszym składzie nie patrzymy na historie z wcześniejszych serwów a na samą grę oraz skilla jaki prezentuję gracz którego chciałbym pozyskać :)

Fajnie byłoby Cię jeszcze raz zobaczyć. Wielu by się ucieszyło.
 
Uprzedzenia zawsze były i będą. Nic na to się nie poradzi. Ta gra to bardzo fajni ludzie - zarówno po jednej jak i drugiej stronie barykady, ale kompletnie nie mam na grę czasu, a swoją drogą to już mi się po prostu też nie chce. A grać na pół gwizdka lub się zmuszać...po co zajmować komuś miejsce?
 

DeletedUser33478

Guest
Znaczy jakby luzik z tym mam.
Z tym większego problemu by nie było. Większym kłopotem chyba były by uprzedzenia jakie się zrodziły po wcześniejszych serwach.
Mimo wszystko zapewniam że w naszym składzie nie patrzymy na historie z wcześniejszych serwów a na samą grę oraz skilla jaki prezentuję gracz którego chciałbym pozyskać :)

Fajnie byłoby Cię jeszcze raz zobaczyć. Wielu by się ucieszyło.
na pewno nie u nas
 
Jak to mówią, wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak jak i kończy się moja przygoda z tą gierką.

Z tego miejsca chciałem podziękować Wszystkim graczom i osobom tworzącym to community. Jesteście wyjątkowi i niezależnie od różnic zdań czy stron po jakich graliśmy mam z każdym z Was wiele pozytywnych wspomnień.

Chciałem każdemu życzyć wszystkiego co najlepsze i powodzenia w życiu!
 
Siema
Czy jest tu ktoś kto jest w stanie przyjąć mnie pod swoje skrzydła? Grałem w grepolis kilka lat temu (chyba na świecie Dzeta), ale szczerze mówiąc niewiele pamiętam. Chciałbym wystartować na tym świecie co będzie za kilka dni
 
Do góry