Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Myślałem, że to oczywiste - przecież nie znamy się od wczoraj. :D

Kilka razy dziennie?!
Nie wiem czy dałbym radę wyczarować tyle numerków. :rolleyes:
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nie ma z kim popisac :( a tyle ciekawych rzeczy jest...choćby o sporcie można by popisać
3153858.gif
 

DeletedUser21386

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

W środku lata o skokach narciarskich?

Chyba tylko dla ochłody:D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Tak Żyła
Maja zgadłaś

Wiesz bo ci kiedys napisalem w grze :p
Hehe ..
19911.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23887

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam takie pytanko. Zrobiłem prosty kalkulator przyrostu łask online i tak myślę gdzie go wrzucić. Wiele osób często się zastanawia jak np zmieni się przyrost łask po wybudowaniu dodatkowych posągów lub aktywowaniu Arcykapłanki itp.

https://jscalc.io/calc/fYHL3Z2htKQfKZf7

Może by tak zrobić osobny temat w dziale "Skrypty i programy" ze zbiorem wszelkich przydatnych linków to takich kalkulatorów, mapek czy statystyk?:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Trzeba to było dodać do skryptu jako dodatek kolejny i ułatwiłbyś tym sprawę. A tak powiem Ci, że nawet jakbym chciał coś sprawdzić, to raczej nie będzie mi się chciało szukać tego kalkulatora gdzieś w linkach, czy otwierać to w osobnym oknie. Jako kolejny element skryptu sprawdziłoby się zdecydowanie lepiej...pójdź z rozwojem skryptu w podobną stronę jak GRCRT i zrób jeden "kombajn" mający wiele funkcji, a nie dziel włosa niepotrzebnie na czworo.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23887

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Niestety od 2-3 tygodni mam problemy natury technicznej i nie mam możliwości kontynuowania pracy nad swoim skryptem. Ale spokojnie liczę, że niebawem wrócę do tego tematu, tym bardziej, że już w większej mierze połączyłem oba moje skrypty i dodałem kilka nowych funkcjonalności ;)

Tylko też pytanie czy ktoś będzie chciał instalować kolejny taki "kombajn" :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeżeli nie będzie obciążał przeglądarki tak jak NK, a doda szereg nowych, ciekawych funkcjonalności, to pewnie wiele osób to zrobi
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jakąś ciekawą książkę mi ktoś może polecić?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zależy od tego, co tam sobie lubisz poczytać? Coś bardziej ambitnego, czy jakiś kryminał na jeden dzień...
 
Do góry