Rozmowa Ogólna

Odp: Rozmowa Ogólna

Uaktualniał ktoś z Was windowsa do 10?
Chce to zrobić z 8.1 i mam mały problem, może ktoś się z Was zna i chciałby mi pomóc?
Osobiście nie uaktualniałem, ale szczerze odradzam. Dycha jest naszpikowana szpiegowskim softwarem, którego nie da się wyłączyć. Ponadto nie wiem czy jest możliwe takie uaktualnienie, bo oba systemy są oparte na różnych zasadach działania. 10 jest darmowa, wiec najprościej byłoby ją zainstalować od zera.

Osobiście nie uaktualniałem, ale szczerze odradzam. Dycha jest naszpikowana szpiegowskim softwarem, którego nie da się wyłączyć. Ponadto nie wiem czy jest możliwe takie uaktualnienie, bo oba systemy są oparte na różnych zasadach działania. 10 jest darmowa, wiec najprościej byłoby ją zainstalować od zera.

Hm... a która wersja nie jest? Cokolwiek chcę zrobić na win 8 - muszę się zgodzić na szpiegowanie i koniec, bo nic nie zrobię.

Polecam linuksa - tam nikt nikogo nie szpieguje i nie potrzebuje info o tym co robisz, bo po co?

Osobiście mam już coraz większy awers do windowsa w obojętnie której wersji ;/

Kratos?

Guest

Ja mam win 10 - nie narzekam. Ważne tylko by internet poprawnie działał i dało się raz na tydzień fejsa przejrzeć. :D
Gry poprawnie działają, to tylko wersje. Następne zapewne zmasakrują windowsa.. Już teraz są wielkie różnice między win8 a win7.
Win 10 został nieco poprawiony interfejs i menu. Ponadto aktualizacja wersji 10.0 zaistalowała mi nowe sterowniki, z którymi coś porobiłem o do dziś
kłopoczę się z dźwiękiem itp. Czasu nie ma, da się przyzwyczaić. Jednak xp był najlepszy! :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Żyję ktoś na tym forum? :D

DeletedUser22282

Guest

Są w internecie;) na takiej stronie ... sa wszystkie i prawie kazdy korzysta z tej strony , trzeb ja tylko znalesc;)

KanioKania

Guest

Wszystko w porządku, a właśnie, gdzie zwykle pogrywałeś?

Amilya

Guest

Być może mam coś z oczami, ale w ogóle nie widzę powodu by rezygnować z ulubionego systemu. Ja nadal mam XP - wystarczy mi z nowych wind to co widuję u innych by naprawdę nie chcieć widywać u siebie. Brrr.