Rozmowa Ogólna

Dobra to ja mam takie pytanko....bo jak się urodzi dziecko na pokładzie Lufthansa to ma dożywotni bilet na loty co nie? to jak jest z Grepo w tym temacie?

Gra bez sensu...
Realnie gra 1500 Zakintos(widać w iwentach) żadnego rozsądnego sojuszu nie da się zawiązać, zbudowałem miasto na 4500 drugie na 2500 trzecie na 1800 w dwa tygodnie bez kasy, dobrze się bawiąc.
Jednak jak tylko napiszesz do jakiegoś większego istniejącego sojuszu o przyjęcie to w 15 minut masz 3 ataki od założycieli liczących że przejmą Ci miasto... Trochę szkoda fajna gra ale każdy nowy od razu jest wycinany w pień... Serio wydawcy nie widzą że nie mają klientów - graczy przez to że nowy się nie jest w stanie utrzymać?

Ta gra widzę ma branie ostatnio jak panie na A1.
Ktoś w ogóle na tym forum mi odpowie czy jeszcze jest sens żeby tracić czas na rzeczy typu zbieranie ekipy i czekanie na jakiś ciekawy server żeby po raz ostatni //ciach// zablokować Grepo w przeglądarce? :D

Ps. Wybaczcie jeśli przeszkodziłem w jakiś rozmowach wcześniejszych.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mykmyk!

Jestem do tyłu, bo miałem przeszczep nerki.
Ktoś pomoże i podpowie?
Weszło już to nowe rozwiązanie Dominacja?
Jak Wam sie w to teraz gra\?

Witam Nazywam się Sebastian , jestem nowy.
I chciałbym zadać jedno pytanie .
Gdzie mogę po poprosić o zmienianie nazwę użytkownika?

Sapcio

Zespół Grepolis
Witam Nazywam się Sebastian , jestem nowy.
I chciałbym zadać jedno pytanie .
Gdzie mogę po poprosić o zmienianie nazwę użytkownika?
Wszystko zależy od tego jak brzmi. Jeśli zawiera dane osobiste lub jest niezgodny z regulaminem, wtedy nick zostanie zmieniony. W innym przypadku nie ma takiej możliwości.

Przepis na gofry dla zainteresowanych

Składniki:
2 szklanki mąki
2 szklanki mleka
2 jajka
1 łyżeczka proszku do pieczenia
5 łyżek oleju
szczypta soli
Cukier puder do posypania

Sposób wykonania:
Oddzielone żółtka należy zmiksować z mlekiem, mąką, proszkiem do pieczenia, olejem oraz solą na jednolitą masę.
Kolejno ubijamy na sztywno białka i mieszamy z wcześniej przygotowanym ciastem.
Gofry pieczemy w rozgrzanej i natłuszczonej gofrownicy do osiągnięcia pożądanego koloru (na rumiano: około 6 minut) i podajemy z cukrem pudrem lub konfiturami owocowymi.

A dziś mam dla was coś lepszego moi smakosze. Mam nadzieje że ktoś wypróbuje mój przepis i stwierdzi że to jest jego smak :)
Buraczki na ciepło

Buraki umyć i ugotować w skórkach w posolonej wodzie.
Gdy buraki zaczną się gotować dodać sok wyciśnięty z całej cytryny aby warzywa nie straciły koloru.
Wystudzić obrać ze skórki i zetrzeć na tarce.
Buraki przełozyć do garnka zagrzać.
Na patelni rozpuścić masło i dodać mąkę podgrzewać cały czas mieszając gdy się zrumieni i straci smak surowizny.
Zasmażkę połączyć z ciepłymi burakami i zagotować. Uważać aby się nie przypaliło.
Przyprawić sokiem z cytryny, vegetą i cukrem.
Wymieszać ze śmietaną i podawać.

Tak tylko przytoczę, jeśli pan Chodź Tu oraz mroq17 nie czytali regulaminu

§8. Prosimy o nienadużywanie systemu reputacji, gdyż ma ona na celu odwzorowanie zaangażowania użytkownika w życie forum. W przeciwnym razie licznik może zostać wyzerowany.