Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33945

Guest
Fajnie że to robicie, ja też to lubię ale w działach do tego przeznaczonych. OK?
Miejcie chociaż troszkę szacunku do tej gry i do młodszego pokolenia chcącego tu też pograć.
zmartwienie.gif

Jednym słowem Nie Róbcie Wiochy.
rolnik.gif

1518942175_mst24w_600.jpg
 
Pytanie z innej beczki noszę się z zamiarem kupna telefonu Huawei, czy jest tam w skkey dostępna apka Grepolis? Huawei nie korzysta z usług google?
 
gapsy możesz zawsze doinstalować
inne rozwiązanie ściągnąc aktualne APK i sobie samemu zainstalować Grepo bez sklepu Play ;)
np na moim smartfonie Grepolis nie jest dostępna ze sklepu playa .. ale wystarczy instalnąć dowolną wersję a następnie zaktualizować a ta opcja już jest możliwa jak masz apkę ...
 
gapsy możesz zawsze doinstalować
inne rozwiązanie ściągnąc aktualne APK i sobie samemu zainstalować Grepo bez sklepu Play ;)
np na moim smartfonie Grepolis nie jest dostępna ze sklepu playa .. ale wystarczy instalnąć dowolną wersję a następnie zaktualizować a ta opcja już jest możliwa jak masz apkę ...
Dzięki
 

DeletedUser29153

Guest
gapsy możesz zawsze doinstalować
inne rozwiązanie ściągnąc aktualne APK i sobie samemu zainstalować Grepo bez sklepu Play ;)
np na moim smartfonie Grepolis nie jest dostępna ze sklepu playa .. ale wystarczy instalnąć dowolną wersję a następnie zaktualizować a ta opcja już jest możliwa jak masz apkę ...
no ja mam ten problem, że zrobiłem tak jak ty, lecz nie mam powiadomień, alarmu ataków brak.
 

DeletedUser32346

Guest
Przy okazji tych budynków chciałbym zgłosić błąd.
Gospodarstwo Wiejskie (jego obrazek) nie jest wyświetlany w wyższych poziomach (niż 1).
Na becie błąd nie występuje, więc nie wiem czy kwestia wersji gry czy może Waszych serwerów.
 

DeletedUser32346

Guest
... aha i jak ja zgłaszam błąd to za wsze mi chodzi o wersję przeglądarkową
gołą (bez skryptów) na FireFox i Polskich serwerach.
okok.gif
 
Do góry