Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam wesołą gromadkę zwierzaków np. Koty,psy, rybki... .
Duży czy może mały?
Gruby czy może chudy?
Czarny czy jakiś inny kolorek?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Żądasz zmian ale sama nie wiesz czego...

Wiem jaki skutek zmiany mają przynieść. Oczekujesz ode mnie, ze przygotuję pakiet gotowych rozwiązań? Chyba żartujesz. Albo powiedz mi za ile. Bo jeleniem, który wykona robotę za tych którzy naważyli piwa nie jestem.

Powinni przestać bać się manifestować? To jest gra, jeżeli ban został nie słusznie nałożony piszecie do lvl3, jeżeli uważacie że lvl3 też was oszukujecie, to piszecie na inno.

Tego typu rady są warte dokładnie tyle ile oświadczenia polskich teamowców: "jesteśmy uczciwi i musicie nam w to uwierzyć".

Manifestacje? Mi się wydaje że to próba dowartościowania się kilu osób. A po za tym co to za manifestacja? Rzucenie kilku wulgów i obrażanie każdego kto ma inne zdanie niż ci co "protestują"?

Rzuciłam gdzieś wulgara? gdzie?
Ludzie dzielą się na tych, którzy się godzą na przekręty udając że ich nie widzą, lub sądząc, że się nie da nic zrobić i tych którzy próbują coś z tymi przekrętami zrobić.
Ja należę do tej drugiej kategorii.

Zdania o tym, że gracze powinni się zmienić, nabyć kultury i zastosować do regulaminu nawet nie skomentuję.
Mogłabym podać wiele przykładów sytuacji w których to moderator łamie regulamin spamując, czy inny przedstawiciel teamu zachowuje się (delikatnie mówiąc) mało kulturalnie.

Ale po co? Przecież Ty jesteś kompletnie głuchy na argumenty. Uważasz, ze jesteście świetni i macie rację i tak zostanie do końca świata.
Próbujecie (także przez utworzenie tego działu) pokazać, że zaszły zmiany, że zaczynacie nas szanować, że przestaliście w końcu uważać się za grepolisowych bogów ale tak naprawdę to pozory. Pozostał ten sam beton.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur a o co poszło tak dokładnie od początku jak możesz i byłbyś tak uprzejmy napisz mi na PW, bo tutaj pewnie by ktoś się mógł urazić albo coś :).
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur a o co poszło tak dokładnie od początku jak możesz i byłbyś tak uprzejmy napisz mi na PW, bo tutaj pewnie by ktoś się mógł urazić albo coś :).

Długo by opowiadać :) zapraszam do lektury tematu "kiedy będzie oświadczenie" w dziale pytania.
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sapcio mała, szczupła i czarna ;]

Luzdersur nie mówiłem że ty rzucasz wulgi tylko manifestujący. Zauważ że powiedziałaś że gracze mają manifestować, a ja ci wyjaśniłem co się dzieje gdy gracze manifestują...
A ja mógłbym o wiele, wiele więcej przykładów gdzie gracze łamią regulamin? Ale po co?
Bardzo ciekawe zakończenie, użyłaś tych samych słów co ja i dalej to co ciągle powtarzacie. Choć dalej nie uszanowałaś mojej prośby o rozmowie. Tylko nie wiem czy to cię zdenerwowało, bo nagle tak zaatakowałaś, a ja mówię cały czas spokojnie. Nie oskarżam cię i nie atakuje twojej osoby. Uważasz że nie chce zmian? Chce, tylko ja w przeciwieństwie do ciebie, nie wyśmiałem twoich poglądów na te sprawy.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur mam czas i ty też skoro tyle piszesz tutaj, a z tamtego wątku dużo bardzo nie wynika. Bardzo bym prosił o parę słów na PW.

Mariah dlaczego masz tylko 1 psa? Może pora na kotka teraz.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur mam czas i ty też skoro tyle piszesz tutaj, a z tamtego wątku dużo bardzo nie wynika. Bardzo bym prosił o parę słów na PW.

Jeśli Sapcio oczekujesz ode mnie opowiedzenia historii konfliktu pomiędzy graczami a administracją, to książkę można by o tym napisać. Krótkie streszczenie jest w moim dzisiejszym poście we wskazanym wątku.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur, a może masz jakiegoś zwierzaczka? :)
Dziękuje bardzo za wskazanie.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A ja mógłbym o wiele, wiele więcej przykładów gdzie gracze łamią regulamin? Ale po co?

Gracze mają prawo łamać regulamin, z tym oczywiście, że jeśli to zrobią, to czekają ich konsekwencje określone w regulaminie.
A jakie konsekwencje grożą adminowi czy moderatorowi łamiącemu prawo?

Proszę, tylko nie napisz mi, że można złożyć skargę, bo nie chciałabym musieć Ci tłumaczyć jaki jest sens skarżenia się siostrze na jej siostrę czy podwładnemu na jego przełożonego.

Skoro nie istnieje system nadzoru nad polskimi adminami, a nam się wydaje, że są łamane nasze prawa to musimy dochodzić ich poza Inno.

Co mnie denerwuje? To, że koniecznie chcesz ze mną rozmawiać, ale nie na ten temat. I nie potrafisz uszanować faktu, że mnie dyskusja z Tobą o pogodzie czy literaturze nie interesuje.

Nie chcesz rozmawiać o polskim grepolisowie? To skończ rozmawiać ze mną i poopowiadajcie sobie o pieskach. Ja z przyjemnością poczytam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

luzdelsur, a może masz jakiegoś zwierzaczka? :)
Dziękuje bardzo za wskazanie.

Niestety, ze względu na ilość obowiązków zawodowych nie mogę mieć zwierzaczka w moim głównym miejscu zamieszkania. Ale w drugim domu, gdzie spędzam sporo czasu jest pies.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Można wiedzieć czym się zajmujesz, że aż tyle masz pracy?

luzdelsur twoim postów jest już tyle o Teamie, że już nie wiadomo gdzie i co czytać. Więcej miejsc nie równa się większej reakcji czy jakiemuś innemu celowi.
I pytanie sprawa dotyczy tylko świata co grasz ty i nie tylko ty czy wszystkich, bo się pogubiłem już :p.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeżeli pozwolisz to zacznę od końca twojej wypowiedzi. Tak, rozmawiam o pieskach i o innych zwierzaczkach bo Sapcio zadał mi pytanie, nie podoba ci się to nie musisz czytać akurat tych postów. Zauważ że jak powiedział że nie chcesz rozmawiać na tamte tematy, to uszanowałem twoje zdanie i staram się rozmawiać z tobą na ten temat. A ty nie wiadomo czemu ciągle oskarżasz mnie że próbuje cię przekonać do tamtych tematów. A może kończą ci się rozsądne argumenty?

Oczywiście możesz iść gdzie indziej domagać się uszanowania swoich, zabraniam ci tego?

Gracze mają prawo łamać regulamin bo w naszym państwie panuje demokracje, choć uważam że akurat nie sprawdza się to, ale to moje osobiste zdanie(nie musisz się do tego odnosić bo to dobiega od tematu naszej rozmowy, to tylko takie moje skromne zdanie).
Proszę sprecyzuj pytanie, bo praw jest dużo ci ciężko odnieść się do tego pytania.
I nie denerwuj się, wszystkie sprawy można załatwić na spokojnie, wtedy idzie to o wiele łatwiej i szybciej.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Można wiedzieć czym się zajmujesz, że aż tyle masz pracy?

Nie sądzę, aby było to interesujące. To nie jest tylko praca zarobkowa, ale także społeczna, związana z wykonywanym zawodem i posiadanym wykształceniem.

luzdelsur twoim postów jest już tyle o Teamie, że już nie wiadomo gdzie i co czytać. Więcej miejsc nie równa się większej reakcji czy jakiemuś innemu celowi.

Nie zrozumiałam.

I pytanie sprawa dotyczy tylko świata co grasz ty i nie tylko ty czy wszystkich, bo się pogubiłem już :p.

Główna sprawa dotyczy świata na którym gram. Co nie oznacza, że na innych światach wszystko jest w porządku.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeżeli pozwolisz to zacznę od końca twojej wypowiedzi. Tak, rozmawiam o pieskach i o innych zwierzaczkach bo Sapcio zadał mi pytanie, nie podoba ci się to nie musisz czytać akurat tych postów. Zauważ że jak powiedział że nie chcesz rozmawiać na tamte tematy, to uszanowałem twoje zdanie i staram się rozmawiać z tobą na ten temat. A ty nie wiadomo czemu ciągle oskarżasz mnie że próbuje cię przekonać do tamtych tematów. A może kończą ci się rozsądne argumenty?

Wybacz, ale jeśli pozwalasz sobie na takie komentarze do najnormalniej na świecie napisanego przeze mnie zdania, że z przyjemnością poczytam Waszą dyskusję o pieskach to jestem zmuszona rozmowę z Tobą uznać za zakończoną. Nie ma o czym.

Jeśli jednak pozwoliłeś sobie na uwagę, że Twoim zdaniem ci którzy protestują chcą się dowartościować to informuję, że jestem osobą spełnioną zawodowo. Nie narzekam na swój status społeczny, mam samodzielne, odpowiedzialne stanowisko. Czy także o Was, często 18-19 latkach można to powiedzieć? Czy to przypadkiem nie Wy coś sobie podnosicie wykonując gorliwie (często nadgorliwie) swoją władzę w grze lub na forum?

Pytanie retoryczne, nie odpowiadaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Rozumiem, jak nie chcesz ze mną rozmawiać to nie musisz. Twoje ostatnie dopowiedzenie jest ciekawe, dodam tylko żeby nie było że usilnie próbuje ci odpowiadać, że spełnienie zawodowe i status zawodowy to nie wszystko w życiu.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Rozumiem, jak nie chcesz ze mną rozmawiać to nie musisz. Twoje ostatnie dopowiedzenie jest ciekawe, dodam tylko żeby nie było że usilnie próbuje ci odpowiadać, że spełnienie zawodowe i status zawodowy to nie wszystko w życiu.

Gorzej jak się nie ma nawet tego, a gra się grepolisowego boga. Z tego naprawdę może wyjść nieszczęście, bo w tym "bogowaniu" mozna się zagalopować.

Tak, nie chcę z Tobą rozmawiać, bo zaczynasz używać argumentów kompletnie nie związanych z przedmiotem dyskusji (jak ten o moim zdenerwowaniu), natomiast na moje argumenty (przykłady, dowody) jesteś kompletnie głuchy. Napisanie "nie będę tego oceniał" to zwykła ucieczka. Oczywiście zakładam, że masz swój rozum i potrafisz rozsądnie i obiektywnie oceniać sytuację. I jest to napisane (podobnie jak w informacji o pieskach) bez żadnej ironii.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

luzdelsur rozumiem, że nie dasz normalnie porozmawiać o czymś innym niż o konflikcie na linii support - gracze?
To dział, gdzie można porozmawiać z innymi ludźmi na błahe tematy jak np. Pies.
Czuje się urażony w związku z tym, że wciągasz moje tematy i przez do moją osobę do swoich wypowiedzi na temat konfliktu.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Czy zrozumieliście moją wypowiedź?
Napisałam do Mariah tyle: jeśli nie chce rozmawiać ze mną o grepolis to niech porozmawia o pieskach a ja poczytam.
To jest powód do bycia urażonym?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Z kontekstu wypowiedzi z postu z poprzedniej strony, gdzie użyłeś pytania jednego z ostatnich po czym użyłeś tematu o psach jako coś złego i uwłaczającego.
Rozumiem, że to nie był specjalny zabieg tylko zbieg okoliczności wypowiedzi i kontekstu postu?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Przykro mi, ale ponownie chyba nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź.

Czy gdyby temat o psach był uwłaczający, sama bym się na ten temat wypowiedziała?

Nie chcesz rozmawiać o polskim grepolisowie? To skończ rozmawiać ze mną i poopowiadajcie sobie o pieskach. Ja z przyjemnością poczytam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Niestety, ze względu na ilość obowiązków zawodowych nie mogę mieć zwierzaczka w moim głównym miejscu zamieszkania. Ale w drugim domu, gdzie spędzam sporo czasu jest pies.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Polecam użyć jednego z słowników z pułki ;).
Z kontekstu wypowiedzi wygląda jak rozmowa o psach z innym użytkownikiem była uwłaczająca lub jakaś gorsza od twojego.
Mi osobiście wydaje się, że jest równy.
Na odczepnego ludzie dużo potrafią napisać. Wiele razy tak twierdziłaś, że na odczepnego coś ktoś robi.
Miło poznać Panią :).
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Na odczepnego ludzie dużo potrafią napisać. Wiele razy tak twierdziłaś, że na odczepnego coś ktoś robi

To ja poproszę, aby zostało pokazane te wiele razy, albo także się pożegnam stwierdzeniem miło było :)
 
Do góry