Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zauważ że administracja nie może siedzieć cały czas przy kompie. W pierwszej kolejności co robią to odpowiadają na tickety, bo to jest ich najważniejsze zadanie. A jak mają czas to wchodzą na forum, możesz popatrzeć po tematach np. w pytaniach i tam będziesz miał posty administracji.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zauważ że administracja nie może siedzieć cały czas przy kompie. W pierwszej kolejności co robią to odpowiadają na tickety, bo to jest ich najważniejsze zadanie. A jak mają czas to wchodzą na forum, możesz popatrzeć po tematach np. w pytaniach i tam będziesz miał posty administracji.

Chwileczkę...

To będą odpowiadać jak będą mieli ochotę czy jak będą mieli czas?

Troszeczkę chyba zmieniasz sens swojej pierwszej (skandalicznej) wypowiedzi.
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jak byś uważnie przeczytał pierwszą moją wiadomość w tym temacie to byś dalej nie pytał i nie uważał jej za skandalicznej. Chyba dokładnie nie przeczytałeś pierwszej części mojej wypowiedzi. Dobrze postaram się jak najprościej.
Administracja ma swoje życie prywatne, czyli mają swoje obowiązki i prace. Nie każdy kto wraca z pracy do domu ma czas czy ochotę pisać akurat dzisiaj na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jak byś uważnie przeczytał pierwszą moją wiadomość w tym temacie to byś dalej nie pytał i nie uważał jej za skandalicznej. Chyba dokładnie nie przeczytałeś pierwszej części mojej wypowiedzi. Dobrze postaram się jak najprościej.
Administracja ma swoje życie prywatne, czyli mają swoje obowiązki i prace. Nie każdy kto wraca z pracy do domu ma czas czy ochotę pisać akurat dzisiaj na forum.

Moja ostatnia wiadomość do Ciebie, poczekam aż może pojawi się ktoś kto orientuje się w problemie.
Pytania nie są od dzisiaj, dotyczą sensu jakiejkolwiek gry w tą grę na polskich serwerach, a jest istotna różnica pomiędzy nie piszę bo nie mam czasu a nie piszę bo nie mam ochoty.

I bądź łaskawy przestać mnie pouczać (czytaj uważnie). Nie życzę sobie takich komentarzy.
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Tak czytam i czytam sobie ale w dyskusje nie chce sie wdawac za bardzo

I kolejne pytanie:

Czy polskie grepolis jeszcze istnieje, skoro administrację naszych serwerów gdzieś wcięło?
Może nie wiemy o czymś?

Administracja ma obowiązek odpowiadać na tickety, a na forum może pisać jeżeli ma taką ochotę. Wielka tajemnica rozwiązana.

1212-20110715094833-jpg


Mariah mówił, że administratorzy mogą odpowiadać na forum jeśli mają taką ochotę, a poprzedził to tym, że muszą odpowiadać na tickety. Czytaj ze zrozumieniem prosze :)

ostatnie-urodziny-gif


pisac mi sie tutaj nie chce nic na ten temat bo rece opadaja do samej

i nie pisze tutaj tylko o swiecie TAU ale takze o innych swiatach i innych nadprzyrodzonych zdolnosciach niektorych graczy/swiatow :rolleyes:

skoro nie mozecie/my otrzymac odpowiedzi na stawiane tutaj pytania bo one kompromituja/demaskuja w pewnym stopniu support

starwars-gif-gif


to chyba czas najwyzszy uzyc innych srodkow

skoro suporciaki czuja sie bez karni i mysla ze im wszystko wolno

party-hard-gif


chyba czas najwyzszy obrocic slowa niektorych w czyn

pony-i-trol-gif-gif


ja chetnie sie dorzuce nawet podwojnie :cool:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Administracja ma obowiązek odpowiadać na tickety, a na forum może pisać jeżeli ma taką ochotę. Wielka tajemnica rozwiązana.

Bardzo ładna i konkretna odpowiedź. Wolę taką niż walenie ściem o tym ze jesteście tu dla nas, że zamiast walczyć i spierać sie powinniśmy współpracować i pomagać sobie.

Przy okazji mam pytanie kiedy będzie oświadczenie w sprawie domniemanych wałków czynionych przez administracje na świecie Tau?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Bardzo ładna i konkretna odpowiedź. Wolę taką niż walenie ściem o tym ze jesteście tu dla nas, że zamiast walczyć i spierać sie powinniśmy współpracować i pomagać sobie.

To prawda, dobrze, że mamy jasność.
Bo miesiąc temu ktoś z administracji próbował wmówić nam, że:

Support jest przede wszystkim, aby pomagać graczom i cieszyłabym się, gdyby ta pomoc polegała na dzieleniu się naszą wiedzą z graczami i wspólnym odkrywaniu i ulepszaniu gry. Dlatego też smutno mi się czyta takie posty.

Widzisz, ja tę "władzę" inaczej postrzegam. Znasz może teorię agencji? Przedstawiony jest w niej model zależności pomiędzy agentem i pryncypałem. W naszej sytuacji to tak na prawdę gracze są pryncypałami, a supporterzy są agentami*, którzy wykonują określone zadania dla graczy, w tym między innymi nakładają odpowiednie kary, jeśli zauważą, że któryś z graczy łamie zasady.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Osobiście muszę dodać, iż obie odpowiedzi odnośnie tej sprawy, zarówno napisana przez Mariah'a jak i Slietie są dobre. Administracja gry ma za zadanie odpowiadać poprzez system ticketów i właśnie tam powinny być zgłaszane wszelkie pytania odnośnie samej gry oraz wątpliwości. Forum jest od dyskusji a support udziela się kiedy ma wolny czas oraz chęci. Na forum administracja głównie dyskutuje odnośnie ogólnego tematu krążącego wokół Grepolis i wymienia się wiedzą z graczami (jesteśmy tylko ludźmi i chętnie uczymy się nowych rzeczy od innych graczy).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Osobiście muszę dodać, iż obie odpowiedzi odnośnie tej sprawy, zarówno napisana przez Mariah'a jak i Slietie są dobre. ).

Sens pierwszej zaprzecza drugiej, bo agent ma obowiązki, które ma wykonywać niezależnie od tego, czy ma na to ochotę, czy nie.

Jeśli pracownik supportu nakłamał na forum, to ma obowiązek to wyjaśnić niezależnie od tego na co ma akurat ochotę.

Forum jest od dyskusji a support udziela się kiedy ma wolny czas oraz chęci. Na forum administracja głównie dyskutuje odnośnie ogólnego tematu krążącego wokół Grepolis

I taka dyskusja była. Obiecane były odpowiedzi na pytania. Obietnicy nie spełniono i z dyskusji się wycofano. Ochota przeszła?

Nie ma ważniejszego tematu na grepolis niż rzetelność pracy supportu.

A na rozmowy o pieskach macie czas?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Administracja ma obowiązek odpowiadać na tickety, a na forum może pisać jeżeli ma taką ochotę. Wielka tajemnica rozwiązana.

A ja słyszałam kiedyś na własne oczy jak administrator (pomimo obowiązku) na ticketa nie odpowiedział. Wiem też, że kontrowersyjne tematy zawsze budziły zainteresowanie wśród adminów, bo są po prostu ciekawsze niż standardowe zapytania.
Ach i nie liczcie, że pojawią się odpowiedzi. Nie dlatego, że o banach i pracy :> adminów się nie dyskutuje, tylko dlatego, że ten nie może, tamten się boi, a jeszcze inny nic nie wie.

Pierwszy lvl (czyli Kapłan lub jasno niebieski) czasu ma sporo, bo obowiązkowej pracy :> wcale nie ma tak dużo, jak by się wydawać mogło, tylko że z drugiej strony, to zwykłe płotki, co oni mogą wiedzieć... byłam, widziałam, robiłam, żałuję za grzechy..

PS, co tam słychać na szerokich wodach Grepolis? Coś się działo ciekawego przez ostatnie miesiące? Posty kasują, tematy tracą na jasności i człowiek sam nie wie o czym czyta ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ach i nie liczcie, że pojawią się odpowiedzi. Nie dlatego, że o banach i pracy :> adminów się nie dyskutuje, tylko dlatego, że ten nie może, tamten się boi, a jeszcze inny nic nie wie.

Gdybym ja o tym decydował to odpowiedź szybko by się znalazła, chociażby ze strachu.
Obowiązkiem każdego współpracownika firmy (nawet tego, który działa jako wolontariusz) jest dbanie o dobry wizerunek firmy.
Tu jest działanie dokładnie odwrotne, niedopowiedzenia, kłamstwa, tajemnice, kręcenia.

A co będzie, jak akurat trafili na wariata, który będzie chciał doprowadzić tę sprawę do końca?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Do dyskusji na temat piesków albo literatury nie są Ci potrzebne cytaty z ticketów.

Ewentualnie można przeprowadzić eksperyment, w którym napiszesz post pochwalny na temat administracji i dasz cytacik.

Ciekawe czy nie będzie tak, jak z wulgaryzmem, który tu na forum nie tylko nie został ukarany, ale został nagrodzony.
 

DeletedUser11382

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No cóż, ignorowałem cię przez długi okres, bo moim skromnym zdaniem jesteś zwykłym noobkiem próbującym się wybić poprzez kontrowersyjne wypowiedzi świadczące tylko o tym że dywagacja z twoją osobą jest bezcelowa.----------------to są już jaja jeśli wam niepasuje lub niemacie czasu to po co to robicie? Gram na holenderskim grepolis widze jak to wygląda tam a wy pokazujecie samo dno i macie racje lepiej niewypowiadajcie sie na forum
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Z ciekawości przejrzałem wczoraj różne portale dot gier komputerowych, reklamy grepolis na różnych portalach itp.
Polski support jest już sławny.

Chciałoby się zadać pytanie, czy nie jest wam choć trochę wstyd (tym bardziej, że podobno robicie to za "koszulkę"), ale po co? I tak odpowiecie tylko wtedy gdy będziecie mieli ochotę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Czy podania na Moderatora są zamknięte, czy można składać w każdej chwili?:)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Można złożyć podanie, jeżeli jesteś zainteresowany. W razie pytań zapraszam na priv.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Czy podania na Moderatora są zamknięte, czy można składać w każdej chwili?:)

to jak pytanie o Volksliste w czasie okupacji hahaha

Mam tez pytanie czy już wiadomo kiedy będzie oświadczenie w sprawie domniemanych przekrętów czynionych przez administrację na swiecie Tau?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A ja mam pytanie, czy bycie moderatorem tez powoduje skracanie banów, cofanie kolonów i przesuwanie ataków przez administrację.

Jeśli tak to zaraz będzie wysyp podań :D
 
Odp: Rozmowa Ogólna

MG wiesz co
chanteuseyz8.gif

zamiast czekac na odpowiedz proponuje sie tam wkrecic i zobaczyc na wlasne oczy jak to wygladam od srodka
mdr.gif


albo lepiej nie
th_0girlchant.gif
 
Do góry