Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia
Odp: Rozmowa Ogólna

To sobie tutaj będę spamował... Jeżeli mogę Slietie? :)
Spam na forum jest zabroniony, ale spokojnie możesz rozmawiać tutaj na różne ogólne tematy do czego zachęcam.

Ktoś już zaczął się przygotowywać do zimy? Ja już nie mogę doczekać się jazdy na nartach :cool: Tylko na śnieg czekam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ona nie były śmieszne...
Po prostu niski poziom wypowiedzi, który prezentował Hrywi w połączeniu z moją wysoką elokwencją tworzył tak wielki kontrast, że to było zabawne. :rolleyes:

Cóż za niesłychane grubiaństwo! Któż to słyszał, żeby Makaron wydawał głos! Do rosołu, a nie na forum!

I kto tu prezentuje niski poziom wypowiedzi?! :cool:
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Spam na forum jest zabroniony, ale spokojnie możesz rozmawiać tutaj na różne ogólne tematy do czego zachęcam.

Ktoś już zaczął się przygotowywać do zimy? Ja już nie mogę doczekać się jazdy na nartach :cool: Tylko na śnieg czekam :D

Jasna sprawa :p


Nie przepadam za zimą wolę gorące dni i noce :) :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Zima piękna pora
Niema to jak zaspy po pachy i mróz który ściska nos aż w nim widzielina zamarza ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja nie lubię zimy, nienawidzę chłodu.
By dobrze się czuć muszę mieć temperaturę 23 stopnie minimum :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Cóż za niesłychane grubiaństwo! Któż to słyszał, żeby Makaron wydawał głos! Do rosołu, a nie na forum!

I kto tu prezentuje niski poziom wypowiedzi?! :cool:

Szczerze? Patrząc na to co odpisałeś po dość długim zastanowieniu dalej twierdzę, że Ty! :cool:
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

o patrzcie, wróciły hultaje na forum i od razu rozrabiają!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Właśnie Ciebie jeszcze tu brakowało! :)
Takie spotkanie po latach. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Regularnie ;)
Choć przyznam, że nie ogarniam tych rozsypanek. :(
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ale trzeba przyznac, ze czasy swietnosci na GT były za naszych czasow :rolleyes:

gracie na nowym swiecie? ja moze sie skusze...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No tego się nie da ukryć :D
Była wtedy tzw. "ekipa nie do zdarcia". :D

Wiesz co cały czas się nad tym zastanawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Makaron i Michał333 - największe lamy jakie Grepo widziało :D Idźcie grać na Lamii, bo nazwa świata do Was pasuje :D
Kurczę, musimy coś razem napisać :D Jak będziecie mieli pomysł to piszcie. Byle dobry, chociaż znając Was - nie można się tego spodziewać :D
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A ileż to ty artów napisałeś, 2 czy 3 raptem :p A jak już coś pisałeś, to nie publikowali, bo za słabe :p Także wiesz... z nieodpowiednimi ludźmi zadzierasz chłopcze :D

Btw, Maraton to prawie jak Makaron :p Czyżby znak? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Synku, nie odpowiem Ci, żeby Cię nie poniżać. :D
Oczywiście, że to znak. Jego przegranej. Chociaż czasu brakuje, to chyba nawet zagram, żeby utemperować Makarona :D
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Dobra chłopcy, nie zapędzajcie się tak. To nie jest kanał GreTime's, żebyście się tak wygłupiali. Ja rozumiem Wasze żarty (i nadal je uwielbiam), bo Was znam, ale proszę - pokażcie też, że potraficie pisać w mniej frywolny sposób. Nie przekomarzajcie się już więcej :)

Co do napisania jakiegoś wspólnego artykułu, to niezły pomysł. Zapewne byłby śmieszny - kombinujcie, a ja czekam na gotowy wpis na GT.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ehhh... Dać im trochę luzu i od razu będą szaleli...

Swoją drogą można taki artykuł napisać ale bez Hrywiego i Michała. :D
 
Do góry