Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wierz mi, że to strata prawie nie do nadrobienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeżeli chcesz pograć przez miesiąc to owszem... :D
Wierz mi, że 2tygodnie przy perspektywie 2 lat to nic. ;)
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

jak ja za miesiąc będę miał więcej punktów od ciebie :p
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Ale te pierwsze 2 tyg. :p są ważne



Wchodzisz od razu po starcie wyrzuca Cię na środku świata otoczony przez 4 sojusze - jesteś bity.
Wchodzisz 2 miesiące po starcie zaczynasz podbijać wszystko do centrum potem na boki przejmujesz po kolei morza (chodzi o sojusz nie o gracza) i wbijasz do topki.
2 tygodnie pierwsze to jak dwa tygodnie ostatnie weźmiesz urlop i reszta nadrabia ,a jak ktoś umie grać to i tak wyprzedza noobków.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wchodzisz od razu po starcie wyrzuca Cię na środku świata otoczony przez 4 sojusze - jesteś bity.
Wchodzisz 2 miesiące po starcie zaczynasz podbijać wszystko do centrum potem na boki przejmujesz po kolei morza (chodzi o sojusz nie o gracza) i wbijasz do topki.
2 tygodnie pierwsze to jak dwa tygodnie ostatnie weźmiesz urlop i reszta nadrabia ,a jak ktoś umie grać to i tak wyprzedza noobków.
Nic dodać nic ująć. Późniejszy start jest bardzo dobrym manewrem. Znam wiele osób, co tak robią i po miesiącu już jest w topce :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Tak właśnie jest na waszym nie lubianym świecie lami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A jak waszym zdaniem, najlepiej zacząć? W jakiej kolejności budować? A nóż pomożemy komuś dopiero zaczynającemu :)
Ja osobiście najpierw kończę samouczka, potem robię surki na 15, i magazyn na 10 i potem buduje senat port i akademie pod kolona, IMO to najlepsze rozwiązanie. Może ktoś ma lepsze :) Wszelkie uwagi i rady chętnie usłyszę.
 
Odp: Rozmowa Ogólna

A jak waszym zdaniem, najlepiej zacząć? W jakiej kolejności budować? A nóż pomożemy komuś dopiero zaczynającemu :)
Ja osobiście najpierw kończę samouczka, potem robię surki na 15, i magazyn na 10 i potem buduje senat port i akademie pod kolona, IMO to najlepsze rozwiązanie. Może ktoś ma lepsze :) Wszelkie uwagi i rady chętnie usłyszę.


Jeśli nie masz w planach budowy wojska to polecam robienie kopalni i magazynu na max ,a nóż pomożesz komuś komu bardziej przyda się twoje miasto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A jak waszym zdaniem, najlepiej zacząć? W jakiej kolejności budować? A nóż pomożemy komuś dopiero zaczynającemu :)
Ja osobiście najpierw kończę samouczka, potem robię surki na 15, i magazyn na 10 i potem buduje senat port i akademie pod kolona, IMO to najlepsze rozwiązanie. Może ktoś ma lepsze :) Wszelkie uwagi i rady chętnie usłyszę.

jak najszybciej do kolona i podbijać następne miacho
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A gildon znowu dostał bana. Co oznacza że na forum nie ma spamera miesiąca :confused:
 
Do góry