Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Komunikat do graczy!

Panowie, jeśli dalej będziecie tak postępować to ja się nie dziwie, że Administracja nie odpowiada na takie komentarze. Rozumiem wpis na FB u CM, błąd administracji (Przeprosiny są) temat zamknięty a teraz jakieś inne sugestie? To nie jest śmieszne! A bym powiedział lekko dziecinne...Może się tak opamiętacie?
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

A wolność słowa gdzie ? :D

A tak przy okazji : gdzie widać który level ma mój atleta? (oprócz tabliczek/odznaczeń)?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

a moja babcia jak czekała na szalika z konkursu tak czeka dalej, niby zima daleko ale starowinka niecierpliwa jest lekko :rolleyes:
Tjaa, jak babcia bedzie czekala na szalik od grepo to padnie na zapalenie pluc zanim sie doczeka :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dobrze, że nie czeka na włączenie zdrowego rozsądku u niektórych z nas - graczy. Bo wydaje mi się, że byłby to jeszcze dłuzszy okres oczekiwania.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Chyba idzie pocztą.. Zapewne z Niemiec- więc czego ty oczekujesz?

Sprawa chwilowo wyjaśniona, babcia zamiast szalika dostanie druty to sobie sama zrobi. :rolleyes:
Z drugiej strony nie przemyślałem sytuacji do końca bo babcia jest przedwojenna i w szaliku który przyjdzie z Niemiec raczej chodzić nie będzie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sprawa chwilowo wyjaśniona, babcia zamiast szalika dostanie druty to sobie sama zrobi. :rolleyes:
Z drugiej strony nie przemyślałem sytuacji do końca bo babcia jest przedwojenna i w szaliku który przyjdzie z Niemiec raczej chodzić nie będzie ;)
To moze powiemy babci ze Hitler juz nie zyje?
Ale nie, bo w sumie jeszcze zalamie sie psychicznie. :eek:
Z drugiej jednak strony... nie bedziemy musieli czytac jej "Mein Kampf" codziennie do snu :rolleyes:
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dziś powstała kolejna edycja quizu , zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w tym konkursie.
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

chyba odpowiadałeś na pytanie ;]

Im więcej osób będzie brało udział w konkursach tym ich będzie więcej, a nagrody w konkursach nie są malutkie :D
 
Do góry