Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ważne, że wrócił z pozytywnym nastawieniem. Podbiją mnie? Co tam, zaczynam od nowa i gra muzyka. :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Widać, jest z tych co porażki ich motywują. :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jest silny i traktuje grę jako zabawę - a jednak norbert nie jesteś kosmitą :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hmm.. AugustTwardziu ma współdzielenie łącza z norbertem, a w 15 godzin nabił 14 postów - składnia zdań taka sama jak norberta(bez sensu i nie na temat) Czyżbysz norberciku szalał na dwóch kontach? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hmm.. AugustTwardziu ma współdzielenie łącza z norbertem, a w 15 godzin nabił 14 postów - składnia zdań taka sama jak norberta(bez sensu i nie na temat) Czyżbysz norberciku szalał na dwóch kontach? :)
Nie. Mamy swoje konta. A piszemy razem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hmm.. AugustTwardziu ma współdzielenie łącza z norbertem, a w 15 godzin nabił 14 postów - składnia zdań taka sama jak norberta(bez sensu i nie na temat) Czyżbysz norberciku szalał na dwóch kontach? :)
Nie walcze tak. Nie szaleje. Razem piszemy po kolei a nie wchodzimy na swoje konta.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hmm.. AugustTwardziu ma współdzielenie łącza z norbertem, a w 15 godzin nabił 14 postów - składnia zdań taka sama jak norberta(bez sensu i nie na temat) Czyżbysz norberciku szalał na dwóch kontach? :)

Przecież współdzielimy łącze internetowe .. A co?
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Po bliższym zbadaniu sprawy i dokładnym obejrzeniu wszystkich faktów, dotyczących zaistniałej wczorajszej sytuacji w dziale karczma, została podjęta decyzja o cofnięciu warnów i bana, które zostały wczoraj nałożone w tym dziale.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Mam pomysł jak utrzymać ogólny charakter tej dyskusji. Trzeba się gdzieś na bardziej prywatną płaszczyznę przenieść i tam omawiać najróżniejsze sprawy, a tu prowadzić rozmowę w stylu:

- A pamiętasz?
- Pamiętam. A widziałeś?
- Widziałem. A słyszałeś?
- Nie! O kurczaki, kto by pomyślał.


Ach i już jestem wściekła. Now this is going to be so much fun!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Takie tam pitu pitu. Nie wierzę, aby się cokolwiek ruszyło w tej sprawie. Osobiście płatności w tego tupu grach mi nie przeszkadzają i uważam je za uzasadnione. Korzystam ze strony, na której część materiałów jest dostępna za darmo, a część za odpowiednią opłatą. Dzięki temu, twórcy mają co do garnka włożyć, a robią kawał dobrej roboty. Należy im się! :)
Swoją drogą dzisiaj sobie paczałam na premkę w Forge of Empires. To chyba gra dla ludzi o głębszych portfelach ;]
 
Do góry