Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14372

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ciężko o kreta byłoby w takim soju. No ale on nigdy nie powstanie - zielonki wymiękną na bank i nie podejmą wyzwania. :rolleyes:
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Popieram w 100000000%. Nie podejmą się takiej próby:D

Londi, i Ty nie podpuszczaj :p Wystarczy, że na czacie GT wspomniałaś :D

A co do sojuszu teamowiczów - ja bym chętnie pokazała jak gram, ale do tego potrzebowałabym wolnego w administracji. Jeśli przez ten czas nikt by nie łamał regulaminu ani na forum, ani w grze, ani nie było aktualizacji, ani pytań, ani konkursów itd. to chętnie bym zagrała, oczywiście nie na serwerze polskim, tylko jakimś zagranicznym (nawet bez premki). Jeśli coś robię, to poświęcam się temu całkowicie, dlatego też w moim przypadku jest albo - albo: albo administracja albo gra. Wybrałam administrację.

Kiedyś będąc jeszcze aktywnym graczem zawsze powtarzałam, że nie da się grać porządnie na więcej niż jednym świecie, bo zawsze jest co zrobić na tym jednym jedynym, na którym się gra - standardowe ogarnięcie miast, organizacja operacji, kontrola sojuszu, wywiad gracz spoza sojuszu, analiza statystyk, własne ataki itd. Owszem są osoby, które twierdzą, że tak się da - mnie jeszcze nikt nie przekonał, zawsze jest coś do zrobienia. Podobnie jest z administrowaniem - jest masa rzeczy, które można robić i to jest taka studnia bez dna - zawsze jest coś do zrobienia a im więcej robisz, tym bardziej dostrzegasz, ile jeszcze rzeczy można zrobić :) Nawet napisanie tego postu, jako gracz nie pisałabym go, jako członek teamu - tak. Zamiast grać na pół gwizdka i administrować na pół gwizdka wolę być tu z Wami i móc reagować i pomagać najlepiej jak potrafię :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

To strasznie zasmucające co napisałaś. Niedługo (jesli nie już) bedziesz kompletnie oderwana od grepolisowej rzeczywistości. Jesli ja miałbym taką grę to administracja miałaby nakaz rozgrywania serwerów co jakis czas. Coś jak obowiazkowe,okresowe testy sprawnościowe w niektórych zawodach :p
 
Odp: Rozmowa Ogólna

To strasznie zasmucające co napisałaś. Niedługo (jesli nie już) bedziesz kompletnie oderwana od grepolisowej rzeczywistości.
Nie martw się, może to, co napisałam tak zabrzmiało, ale nie jestem :p Mam pojęcie co i jak się robi, spokojnie :)

Poza tym, czasami mam chwile, gdy potrzebuję odpocząć od administrowania i przez jakiś czas bardziej koncentruję się na grze, np. żeby wyłapać lepiej błędy. Wówczas upewniam się w tym, że to co wiem, umiem też zastosować w praktyce. Ostatnio taki miesiąc nieco bardziej intensywnej gry na szybszym świecie (nie na PL, pod innym nickiem, którego nie zdradzę) miałam we wakacje, oczywiście w topce agresorów też byłam, nie tylko mało znaczących punkcików rozbudowy. I uprzedzając kolejne posty: tak, zdaję sobie sprawę, że najlepsi wojownicy się krystalizują dopiero po dłuższym czasie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ponoć winny zawsze się tłumaczy więc powiedzcie wprost, że się boicie:D
Czy ktoś wgl uważa że jest nadzieja na to by strażnicy zgodzili się na to? Bo ja NIE:d
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja gram już na zbyt wielu światach i powoli je zamykam, bo co to za gra?
Zresztą w tej chwili prowadzę konkurs + standardowe moderowanie i działalność w grze musiałam ograniczyć do logowania się jak alarmy wyją, bądź by kliknąć coś w mieście, bo szkoda, jak surka na czerwono się świeci. Czasami mam chwilkę więcej to coś tam jeszcze porobię.
Slietie ma rację - nie da się wszystkiego na raz robić - no chyba, że zrezygnuję z życia osobistego i poświęcę się tylko grepo... No ale tego nie zamierzam robić :)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Rozmowa Ogólna

Nawet nie chcę sobie wyobrażać teorii spiskowych jakie niechybnie by powstały w wyniku takiego przedsięwzięcia, a nie daj Boże jakby nam dobrze szło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Przesadzacie :p Takie sojusze powstają na narodowych serwerach i nie słyszałem by się jakis zawalił. O zasłabnieciach administratorów z przepracowania też nie słychać :p
Myślę, że taki sojusz miałby wbrew pozorom wielu kibiców. No i jest tez cos takiego jak integracja ze środowiskiem grepolisowym. Nigdzie sobie nie zasłużycie na szacunek graczy tak jak pokazując dobra grę :)

No chyba, że to wszystko wymówki. A te plotki o tym że w Plemniona to jeszcze, ale w grepo to raczej grać nie umiecie są prawdziwe :rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja nie umiem grać :(
W swoich sojuszach tylko w Pubie siedzę i kawały piszę ;/
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No tak... Odpowiedział gość, który skończył, zanim ja się rokręciłam :D

Na Ny - walczyłam z LA.
W sumie to z LA mam kontakt do dzisiaj z Jackpolem, Sarsem i Icex.
Czyli z tymi co mi najwięcej ludzi skasowali z mojego soja :p

Uuuu musiałam wrócić do kompa, bo inaczej mnie Adrian będzie w nocy straszył, że o nim zapomniałam napisać - no i z Killerkiem mam kontakt :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

laie_67.gif
Panowie, ale mnie ubawiliście ;)
Chodziło mi o to, że Manfred jak odchodził był top 1,
a ja dopiero zaczynałam miasteczka inne przejmować :D
 
Do góry