Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Moja skromna i czysta dusza, zmuszona zostaje do wycofania się z tej konwersacji,
gdyż moje słowa zostały opacznie zrozumiane :(
Manfredzie - jak Ci nie wstyd takie rzeczy insynuować?
zawstydzony.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Kolejny dowcipniś :)

Nie Adrianku - my się po prostu tak kochamy... To tak próba sił ;)
 
Odp: Rozmowa Ogólna

przeciez mnie znasz :eek:

z mankiem chcesz sie silowac jak bys wziela ze dwie kolerzanki do pomocy to tak a sama to nie podolasz takiemu ogierowi :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No znam, znam :)

Myślisz, że nie dam rady mu sama? Taki silny jest?
To przeczytaj co mam napisane pod nickiem na Juktasie :D
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Mamutowi pewnie ze nie dasz rady sama :D
ten podpis to troszke naciagany albo jeszcze nie poznalem ciebie z tej strony do konca :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Nosz kurcze! A ja się tak staram, by podpis do mnie pasował, a Ty tu publicznie ze mnie mięczaka robisz...
Ale spokojnie, pomyślę nad odpowiednią karą :p

Swoją drogą, pomógłbyś mi Manfreda na dołączenie do teamu namówi, bo mnie się argumenty kończą, a przecież nie poślę moich niebiańskich zdjęć, bo to by było przekupstwo :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ojj Sisi tu nie chodzi o namawianie. Dla Adriana pewnie bym to zrobił jak by mnie poprosił bo dużo mu zawdzięczam. Tu chodzi o zupełnie coś innego i jesli tego nie rozumiesz to nie rozmawiajmy już na ten temat.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Jeśli czegoś nie spróbujesz, to skąd masz wiedzieć, czy to jest dobre?

Ale ok, ok... Zmieniam temat. Tylko na forum
Pogadasz o czymś innym, czy już nie bardzo?

Właśnie - miałam dołożyć tu nowy temat, poniekąd pomysł gracza, ale troszkę zmodyfikowany.
Ciekawe, czy Wam się spodoba :)

P.S.
Zerknij do Quizu - ostatnie pytanie jest rewelacyjne (moja subiektywna opinia), a poprzedniego ludziki się boją ;)
 
Odp: Rozmowa Ogólna

Wzór tak prosty, że w mniej niż minutkę da się policzyć (łącznie z czytaniem tekstu i wklepywaniem do kalkulatora :D). A to pytanie o damską część teamu - hmm, wreszcie się trafiło jakieś, na które nie znam odpowiedzi. Musiałabym skorzystać ze ściągawki :D

@manfred, doskonale Cię rozumiem. I tak dziękuję, że jesteś na forum i piszesz bardzo dobre, przemyślane posty :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Fajnie, że wróciłeś wygnańcu! :D

A właśnie - mam pytanie do Ciebie - na jakich światach grasz i zaraz Cię pomęczę w prezentacjach użytkowników :)
 

DeletedUser13342

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Tak więc odwagi, zbierajcie silną ekipę i dajcie wcześniej znać. Taki serwer byłby hitem sezonu zapewne.

Wątpie czy panie i panowie administratorzy mają podobne umiejętności w grze co w odpisywaniu na tickety:)) (z całym szacunkiem to jest żart ) ale jak napisał kolega wyżej taki serwer i mozliwość sprawdzenia się z elitą to marzenie nie jednego grepoholika i z pewnością taki serwer byłby hitem .

Przypuszczam że teraz nie ma na to szans bo wszyscy mają święta za rogiem i sporo osób na prawdę nie miało by możliwości ale w styczniu to kto wie ? wszystko zależy od chęci i odwagi naszego supportu :)
 
Do góry