Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17693

Guest
Odp: życzenia

A ja o kevinie zapomniałam i nie oglądam. Ciekawsze filmy są ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

Jakie plany na weekend? Ja pochwale się, iz idę ze znajomym na imprezę i bardzo się cieszę, po prostu nie mogę sie doczekać! ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

mam zaproszenie od przyjaciol na basen za friko ameriko :D a w niedziele zwykly dzien ;(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Eh, co tak Was malo? Czy w sobote ktos sie umowi ze mna na spamik w off-topie? Pisze "Spamujemy".
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: życzenia

Jakie plany na weekend? Ja pochwale się, iz idę ze znajomym na imprezę i bardzo się cieszę, po prostu nie mogę sie doczekać! ;)

ja miałem imprezę cały weekend i o basen tez zahaczyłem ;) ogólnie to witam stare i nowe buźki :)
znowu mnie namówili na grę ;P
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: życzenia

Bo to witamy ponownie :):)

A kto to Bo?

I co tam porabiacie ludzie? Ja się muszę uczyc ale mi sie nie chce :( Jak mi sie nie chce uczyć, ani pracować, to wymyślam sobie inne zadania.
Na przyklad tworzę sobie zasady spożywania obiadu albo regulamin kąpieli. Wtedy mam poczucie, że cos zrobiłem jednak i nie gryzie mnie tak sumienie.
Ktoś ma podobnie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

ja miałem imprezę cały weekend i o basen tez zahaczyłem ;) ogólnie to witam stare i nowe buźki :)
znowu mnie namówili na grę ;P

Hejka stara buzko :D Cieszycie sie, ze za pol roku wakacje? Osobiscie mam 19 lat i jak zaczna sie te wakacje moge skonczyc szkole i kierowac sie swoim zawodem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: życzenia

Nie, wolę przeczekać na test 6 klas i później się uspokoić. Na koniec i semestru mam średnią 4.92. :) I z taką mam zamiar ukończyć szkołę podstawową.
 
Odp: życzenia

Właśnie, znacie Bo??
Osobiście niestety nie znam, ale słodziaczek z niego :D
250px-Bo_official_portrait.jpg
 
Do góry