Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7548

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

czy może ktoś mi powiedzieć jak wklejać grafikę i fotki na forum sojuszu?za nic mi nie wychodzi
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Musisz najpierw umieścić grafikę/fotki na dowolnym portalu np. zapodaj.net a następnie klikasz na obrazek (screen poniżej). Wyskakują Ci dwa nawiasy i pomiędzy nie musisz wstawić link do obrazka, który już umieściłeś w Internecie.

obrazek.png
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sisi a co oznacza ta ostatnia ikonka, której grafika oznacza uprawnienia moderatora forum? Jakiś dodatek? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Chodzi Ci o to piórko na papierze? To dodatek do Potuska :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna


Przenosi Cię do niesamowitego świata Muminków gdzie dowiesz się jak miała na imię mama Muminka i tata, a jeśli tego Ci mało to jeszcze zdobywasz bilet na planetę płci przeciwnej gdzie piękne kobiety będą Cię wielbić, karmić, poić i wachlować wielkimi wachlarzami. Oczywiście w gratisie wszystkie będą dziewicami :)

Mam nadzieję, że pomogłem :rolleyes:
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ego, Makaron - wiem, że lubicie się przekomarzać, ale moglibyście trochę przystopować :> Na wszelki wypadek dodam, że jeśli ktoś czuje się urażony jakimś postem, to użyjcie opcji "raportuj zły post".


Wstawia ostatni raport, który konwertowałeś.

Polski ustny 95%, Angielski ustny 100%
Jak pisemne to nie wiem ale jedno jest pewne, matma mnie pogrążyła. :D

Co zdawałeś pisemnie?
 

DeletedUser20225

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Przenosi Cię do niesamowitego świata Muminków gdzie dowiesz się jak miała na imię mama Muminka i tata, a jeśli tego Ci mało to jeszcze zdobywasz bilet na planetę płci przeciwnej gdzie piękne kobiety będą Cię wielbić, karmić, poić i wachlować wielkimi wachlarzami. Oczywiście w gratisie wszystkie będą dziewicami :)

Mam nadzieję, że pomogłem :rolleyes:

Fajnie się zapowiada...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sisi a co oznacza ta ostatnia ikonka, której grafika oznacza uprawnienia moderatora forum? Jakiś dodatek? :)

Elastynka dobrze napisała. Po kliknięciu na tę ikonkę pojawia się na forum lub w PW wynik ostatniej konwersji raportu wygenerowanego przez Potuska :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Geografia to chyba najpopularniejszy dodatkowy przedmiot
 

DeletedUser20225

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Bo moim zdaniem najłatwiejszy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie było mnie w grepo niecałe pół roku, a tyle się zmieniło...
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Matura dobra sprawa i potrzebna ale najlepiej to mieć też fach w rekach. Na przykład taki fryzjer to zawsze zarobi :rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Matura dobra sprawa i potrzebna ale najlepiej to mieć też fach w rekach. Na przykład taki fryzjer to zawsze zarobi :rolleyes:

każdy zarobi jak jest dobry. Teraz nawet sprzątaczka może nieźle zarabiac jak jest dobra ma świetne kontakty i kilka dobrych klientów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Matura dobra sprawa i potrzebna ale najlepiej to mieć też fach w rekach. Na przykład taki fryzjer to zawsze zarobi :rolleyes:

Owszem i niekiedy żałuję, że nie poszedłem do technikum bo teraz po liceum praktycznie nic nie mam oprócz tej matury...
 
Do góry