Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Lol po pierwsze kobiety się nie żenią, przynajmniej nie oficjalnie w naszym kraju :D

Heh i co mam się oświadczyć Manfredowi tak na forum?
No nie rób jaj, ja się go boję, a to nie byłoby dobre w zwiążku :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

No to nie wiem jak to inaczej się nazywa > chyba byśmy musieli się cofnąć do czasów średniowiecznych gdzie to księciunio prosił o rękę kobiety to tak ale przecież teraz to kobieta nawet się oświadcza hah

Co do mańka to czemu nie :D zapisała byś się w historii grepolis chyba na zawsze hehe :D ale nie wiem czy by maniek tego chciał... prawdopodobnie by zmienił nick zaraz po takiej akcji
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Troszkę już Mańka poznałam i naprawdę byłby przeszczęśliwy gdybym mu się oświadczyła.
Pewnie by zmienił nick na ManiekSisi
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Maniek nikomu się oświadczać nie będzie chyba, że ta biedna istotka będzie prześliczną blondynką 18 letnią - eee w sumie brunetką też by mogła byc ale na ustępstwa w wieku nie ma mowy.

aha i bać się mnie powinnaś bo jestem zły buuuuu :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

mańkowi chodzi o dobre wyposażenie z góry i z dołu :p
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser20225

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Co tu tak cicho się zrobiło. Wie ktoś czy i gdzie gra teraz Leonidas I?
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Kiedy nowy świat ruszy ze starym system podboju miast ?? może ktoś coś wie bo ten nowy to lipa jak dla mnie
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

jano022 niestety nie mamy takich informacji z wyprzedzeniem :(
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

nie ja zdaję sobie sprawę tylko fajnie by było jak by ktoś mniej więcej powiedział ile trzeba czekać 2-3 tyg np , bo jednak jak się wejdzie na jakiś świat po upływie 2-3 tyg to już jest za późno żeby rywalizować o top 5
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Trzeba śledzić np. forum
Będzie taka informacja
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

no spoko jakieś info czasem na maila dochodzi, co to za karczma w której nikt nie pije ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Za ciepło by pić
smiley_emoticons_lol.gif


No chyba, że wodę - polecam na takie upały
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Sisi

Nada o nie postawiłaś kreski i po d zgubiłaś k
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Spartakerze wódki nie pijam w ogóle jak to sugerowałeś by przestawić wyraz
smiley_emoticons_lol.gif


I nikomu nie polecam przy wysokich temperaturach :)
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

niech się odezwie ten kto ani 1 zł nie wsadził w grepolis heheh :cool: dawać browar bo DŁUGI WEEKNAD !!!
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ano długi a jutro spotkanie graczy z teamem. Ktoś ma zamiar sie pojawić? Dwa lata temu pojechałam na taki zlot jako gracz i było super :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ano długi a jutro spotkanie graczy z teamem. Ktoś ma zamiar sie pojawić? Dwa lata temu pojechałam na taki zlot jako gracz i było super :)

jakoś mi nie śpieszny by was oglądac - wystarczy ze tu się z wami męczę
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ale atrakcja pojechac i zobaczyc jakis ludzi... tak jak bys sobie pogadal z naszym osiedlowym dżinem panem mietkiem (bo jak otwierasz butelke to zjawia sie 5 sekund:)) ... totalna głupota... pogadac sobie z jakimis ludźmi o grze... śmieszne jedynie strata czasu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

fajnie sie grało rozumiem ataki na siebie, ale wkurzyło mnie oblężenie... siedzę spędzam dużo czasu żeby se pograć i ktoś ma mi to zabrać hahaha nie dzięki podziękuje z tej gry... powinno sie móc przejmować miasta ludzi co nie grają a nie... pograłam se może z miesiąc i co typ który ma 9 miast wziął se jeszcze moje a ja mam se grać od nowa... nie dzięki... powinny być jakieś limity a nie że gość który ma na każdym mieście więcej punktów niż ja na jedym mnie atakuje... logika ze szans nie mam...
 
Do góry