Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Dobry wieczór, czy ktoś mi może odpowiedzieć na pytanie? :)
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Uaktualniał ktoś z Was windowsa do 10?
Chce to zrobić z 8.1 i mam mały problem, może ktoś się z Was zna i chciałby mi pomóc?

Osobiście nie uaktualniałem, ale szczerze odradzam. Dycha jest naszpikowana szpiegowskim softwarem, którego nie da się wyłączyć. Ponadto nie wiem czy jest możliwe takie uaktualnienie, bo oba systemy są oparte na różnych zasadach działania. 10 jest darmowa, wiec najprościej byłoby ją zainstalować od zera.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Osobiście nie uaktualniałem, ale szczerze odradzam. Dycha jest naszpikowana szpiegowskim softwarem, którego nie da się wyłączyć. Ponadto nie wiem czy jest możliwe takie uaktualnienie, bo oba systemy są oparte na różnych zasadach działania. 10 jest darmowa, wiec najprościej byłoby ją zainstalować od zera.


Hm... a która wersja nie jest? Cokolwiek chcę zrobić na win 8 - muszę się zgodzić na szpiegowanie i koniec, bo nic nie zrobię.

Polecam linuksa - tam nikt nikogo nie szpieguje i nie potrzebuje info o tym co robisz, bo po co?

Osobiście mam już coraz większy awers do windowsa w obojętnie której wersji ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Ja mam win 10 - nie narzekam. Ważne tylko by internet poprawnie działał i dało się raz na tydzień fejsa przejrzeć. :D
Gry poprawnie działają, to tylko wersje. Następne zapewne zmasakrują windowsa.. Już teraz są wielkie różnice między win8 a win7.
Win 10 został nieco poprawiony interfejs i menu. Ponadto aktualizacja wersji 10.0 zaistalowała mi nowe sterowniki, z którymi coś porobiłem o do dziś
kłopoczę się z dźwiękiem itp. Czasu nie ma, da się przyzwyczaić. Jednak xp był najlepszy! :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Żyję ktoś na tym forum? :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

są gdzieś jakieś formuły sprawdzone na forum czy już nie można się dzielić takimi rzeczami ?
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Są w internecie;) na takiej stronie ... sa wszystkie i prawie kazdy korzysta z tej strony , trzeb ja tylko znalesc;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

zapodaj stronke :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a dobra już mam ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wszystko w porządku, a właśnie, gdzie zwykle pogrywałeś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Być może mam coś z oczami, ale w ogóle nie widzę powodu by rezygnować z ulubionego systemu. Ja nadal mam XP - wystarczy mi z nowych wind to co widuję u innych by naprawdę nie chcieć widywać u siebie. Brrr.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

MIAZGA!

Visca el Barca!
smiley_emoticons_bravo2.gif

smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Wczoraj byłem na Szachtar Real :) też warto było :)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

a ja oglądałem Termalika - Piast też było warto :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Hejoo :) Zmieniło się coś w tej śmiesznej grze?:)
 
Do góry