Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia
Artemida jedynie co dobrego wnosi to gryfy które niedostępne są w eventach (póki co)
Przez to oczyszczenie nie można np wysłać kolona na 200 ogniach , bo sztorm zapewne zbije klocka , wszystko trzeba słac na 39 ogniach lub 24 triremach

przede wszystkim ten czar psuje zabawę bo kiedyś można było oszukać obrońce teraz każdy atak można sprawdzić
łaski można farmić i to nie jest problem a gdy jeszcze jest event to wg ..
 

DeletedUser21146

Guest
W sumie fajnie by było, jakby Inno otwierało też światy tylko z pięcioma bogami. Światy mogłoby być naprawdę różnorodne jakby do zmiennych parametrów dorzucić jeszcze kilka innych wariantów. Bo teraz to dla mnie wszystko na jedno kopyto jakby.
 
albo 1.0 wersja na abonament :) taką propozycje ktoś kiedyś dał :D
a wtedy było 4 bogów
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser5714

Guest
Hej. Wróciłem do gry po ponad roku przerwy i widzę, że się sporo zmieniło.

Ehhh pewnie przez ten czas wszyscy o mnie zapomnieli:(
 

DeletedUser27444

Guest
witam .. takie czepianie się tez mam ..
Dlaczego w czasie pokoju nie można atakowac , rzucać czarów .. nawet przejmować szaraka ??
A można podczas wigilijnej wieczerzy wyczyścić jamę na czysto ?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser29028

Guest
Witam, jest tu ktoś ze świata Efez i miałby ochotę zdziałać coś na Oroposie?
 

DeletedUser23413

Guest
witam .. takie czepianie się tez mam ..
Dlaczego w czasie pokoju nie można atakowac , rzucać czarów .. nawet przejmować szaraka ??
A można podczas wigilijnej wieczerzy wyczyścić jamę na czysto ?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

A widzisz, w tej grze jest przerwa Bożonarodzeniowa, sylwestrowa oraz Wielkanocna. Nie możesz wtedy atakować, tyczy się to każdego ataku, który dotrze już po rozpoczęciu się czasu pokoju. Co do ataków ze statkiem kolonizacyjnym, to nie mogą one dotrzeć już 24 godziny przez przerwą. Zabronione jest również budowanie i wysyłanie surowców na Cuda Świata, to samo tyczy się ofensywnych czarów pokroju Trzęsienia Ziemi i Błyskawicy.

A więc, blokowane są tylko ataki i Cuda Świata, a tak to wszystkie ruchy dozwolone, szpiegować można dowoli.

Przepraszam, jeśli twój post to był sarkazm - sarkazm pisany bywa trudny do wykrycia!
 

DeletedUser27444

Guest
Sarkazm ... wg mnie wyczyszczenie jamy na czysto jest takim samym działaniem ofensywnym jak rzucenie np Plagi ...
nawet bardziej dotkliwym patrząc na skutki.
 

DeletedUser19917

Guest
hihi, dzien dobry wieczor wszystkim :) Ktoś mnie jeszcze pamieta? :rolleyes:

P.s co to za ciach nowe forum?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17870

Guest
Gra robi się szybko nudna. Mało zmian wręcz kosmetyka i większy nacisk na złoto. Tylko złoto ... trzeba poszukać czegoś nowego , bo to już się denne robi i nudne. Chciwość ponad wszystko... Było tyle propozycji odnoście , jednostek czy Bogów...nic się nie robi. Najlepsze jest oczyszczenie. Zabiera ochotę do gry i ataków. Starszy system bez Artemizy był na prawdę ciekawszy...
ciach
Gdyby chociaż ta plaga działała 12h bez względu na prędkość serwera to miałoby sens...
Podobnie przy szybkich światach Ochrona Ateny powinna byc min 6h ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry