Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser34020

Guest
Tak sobie myślę naleśnik czy moment w którym ktoś przychodzi na świat (lato, zima, znak zodiaku)
faktycznie ma wpływ jakim jesteś "gatunkiem".
Ja w zimie i faktycznie ustępliwy a ci co w lecie dalej szaleją.
mysli.gif
 

DeletedUser33913

Guest
Na prawdę Kacper od dzisiaj szacun dla prądu (nawet dla tak małych napięć jak 230v).
Jak się dotkniesz palcem plusa i minusa (a nie jesteś uziemiony) to nie powiem bo też boli
ale rękę masz sprawną i szybko wycofiesz (tak jak byś wsadził do ognia).
Prąd płynie tylko przez palec i tylko go paraliżuje.

Ale jak się lewą ręką dotkniesz plusa a prawą minusa (tak jak ja dzisiaj)
to normalnie nie idzie się uwolnić, prąd płynie boli jak (nie powiem co) a człowiek "tańcuje" jak na filmach.
Normalnie SZOK, dobrze że przez serce nie popłynął.
milczek.gif

(idę grzebać dalej w tym odkurzaczu, może go w końcu naprawię, trzymaj kciuki
okok.gif
)
 
Na prawdę Kacper od dzisiaj szacun dla prądu (nawet dla tak małych napięć jak 230v).
Jak się dotkniesz palcem plusa i minusa (a nie jesteś uziemiony) to nie powiem bo też boli
ale rękę masz sprawną i szybko wycofiesz (tak jak byś wsadził do ognia).
Prąd płynie tylko przez palec i tylko go paraliżuje.

Ale jak się lewą ręką dotkniesz plusa a prawą minusa (tak jak ja dzisiaj)
to normalnie nie idzie się uwolnić, prąd płynie boli jak (nie powiem co) a człowiek "tańcuje" jak na filmach.
Normalnie SZOK, dobrze że przez serce nie popłynął.
milczek.gif

(idę grzebać dalej w tym odkurzaczu, może go w końcu naprawię, trzymaj kciuki
okok.gif
)
Prąd też z nieba spada
 
Na prawdę Kacper od dzisiaj szacun dla prądu (nawet dla tak małych napięć jak 230v).
Jak się dotkniesz palcem plusa i minusa (a nie jesteś uziemiony) to nie powiem bo też boli
ale rękę masz sprawną i szybko wycofiesz (tak jak byś wsadził do ognia).
Prąd płynie tylko przez palec i tylko go paraliżuje.

Ale jak się lewą ręką dotkniesz plusa a prawą minusa (tak jak ja dzisiaj)
to normalnie nie idzie się uwolnić, prąd płynie boli jak (nie powiem co) a człowiek "tańcuje" jak na filmach.
Normalnie SZOK, dobrze że przez serce nie popłynął.
milczek.gif

(idę grzebać dalej w tym odkurzaczu, może go w końcu naprawię, trzymaj kciuki
okok.gif
)
ok
 

DeletedUser33897

Guest
aha, dopiero po odświeżeniu przeglądarki się wyświetlają prawidłowe "koszta"
oklaski.gif

fajny patent, że też ja na coś takiego nie wpadłem
okok.gif
 

DeletedUser34612

Guest
Witam,
nudne pytanie ale dawno (ostatni świat Theta) nie grałem w grepolis a widzę pozmieniało się trochę w akademii. W co warto zainwestować?
 
Cześć ludziska ;) poszukuje chętnych kilku graczy którzy wspólnie mieli by ochotę wystartować ze mną w nowym świece . Lub czy mógł bym dołączyć do jakieś grupy co ma zamiar wystartować . Znany mniej znany RedPingwin pozdrawia
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Cześć ludziska ;) poszukuje chętnych kilku graczy którzy wspólnie mieli by ochotę wystartować ze mną w nowym świece . Lub czy mógł bym dołączyć do jakieś grupy co ma zamiar wystartować . Znany mniej znany RedPingwin pozdrawia

Po ogłoszeniu startu nowego świata otwieram dział 'poszukiwanie sojuszy'. Myślę, że tam warto zamieścić takie ogłoszenie, aby znaleźć ekipę do wspólnej gry. Powodzenia!
 
Do góry