Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32346

Guest
No dobra, po wyczyszczeniu cache'a działa ale to co? mam sobie codziennie cache usuwać?
Idę zbierać kasztany bo się dzisiaj z Wami chyba nie dogadam w sprawie tych wsparć.
odkurza.gif
 
po każdej aktualizacji ;)
jak masz się dogadać .. jak jakiś zamknięty umysł masz .. pisać Ci jak masz to ogarnąć to wolisz biadolić przez rok czasu...
 

DeletedUser26548

Guest
O co chodzi z tym ogłoszeniem co przyszło na grepo?
mam na myśli to o głosowaniu na nowe ustawienia świata
 

DeletedUser32517

Guest
Zależy o jakim remisie można mówić. Bo jest takie coś jak czeski remis. Czyli jakby Cygan chciał okraść turka. A niby z czego?
Ciężka sprawa z tym rebusem no ale może ktoś wpadnie na pomysł :)
 

DeletedUser32517

Guest
Alfa już wiem... bo to może być negatywny kciuk w górę. Czyli taki zbalansowany więc remisowy. To jest coś takiego jak w matematyce plusy ujemne i dodatnie. To o to chodzi xd
 
A kumam, czyli, że kurcze jak w szachach, masz przewagę konia i 3 pionów w late gamie. A tu zium za darmo oddajesz wieżyczkę i grać musisz na remis i na koniec oponent ci pokazuje szyderczo kciuka w góre.
 

DeletedUser32517

Guest
Ta teoria brzmi bardzo logicznie. Myśle że wpadliśmy na trop remisowego rozwiązania

„Nie padła prawidłowa odpowiedź, dlatego z puli wszystkich rozwiązań wylosowaliśmy osiem.”
Ciekawe dlaczego? :oops:
 

DeletedUser23832

Guest
Witam. Ciekawość mnie tu sprowadziła po paru latach ;) dużo się pozmieniało na grepo od 2016? Dalej jest odpływ graczy i gra coraz mniej daje frajdy, czy nastąpiła poprawa w tym temacie ? Tak na szybko przeleciałem pare tematów na nowszych światach i mało nicków znajomych...
 

DeletedUser23832

Guest
Ile mórz było zapełnianych w 2016?
Tam gdzie było co robić tzn mieć zawsze apke na full głośną całą dobę, to do m44, m54... Wtedy sie budowało się jeszcze cudaki więc i jakieś walki może i na m43 się odbywały itd, no ale najciekawiej bylo m45,m55, m44, m55. W sumie to już nie pamiętam czy to nawet dobre numeracje :)
 
Do góry