Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia
od momentu kiedy wszedłem do gry 17.02.2021 o 23:00 prawie wcale nie odrywam się od gry - coraz bardziej wciąga pozwala zapomnieć ...ale pewnie to jakiś kontekst socjologiczno - psychologiczny... nie spałem całą poprzednią noc...i tej na coś podobnego się zanosi...gdyby moj nastoletni syn wiedział...to by sobie ze mnie dworował co proponuję i także dla Was :)
 
a no odkrywam jakim indolentem komputerowym jestem...zreszta okulary mi się połamały alphahydranoid...i nie wszystko dobrze wiedzę..kieruję się na początek intuicją..kolorami...i wieloma innymi ciekawymi zaistnieniami tutaj...a co u Ciebie ?
 
Hej może to głupie ale... grałem w grepolis w świecie Bizancjum. Miałem podobny nick Adra z jakąś końcówką. Wróciłem po jakiś 7 latach przerwy dziś. Nie byłem graczem wymiataczem ale cuda budowałem a nawet mój sojusz zbudował pierwszy 4 cuda dowodził nami zarąbisty gość Polanus. Pewnie mało realne ale gdybyście znali, słyszeli takie osoby/nicki jak: Polanus, Kakudo, Marta996, pinek75, fido17, Kadex38 ( nazwy wyczaiłem w komnacie chwał ) to dajcie znać chciałbym jakoś nawiązac kontakt może z nimi zacząć nowy świat albo chociaż powspominać.
 
Hej może to głupie ale... grałem w grepolis w świecie Bizancjum. Miałem podobny nick Adra z jakąś końcówką. Wróciłem po jakiś 7 latach przerwy dziś. Nie byłem graczem wymiataczem ale cuda budowałem a nawet mój sojusz zbudował pierwszy 4 cuda dowodził nami zarąbisty gość Polanus. Pewnie mało realne ale gdybyście znali, słyszeli takie osoby/nicki jak: Polanus, Kakudo, Marta996, pinek75, fido17, Kadex38 ( nazwy wyczaiłem w komnacie chwał ) to dajcie znać chciałbym jakoś nawiązac kontakt może z nimi zacząć nowy świat albo chociaż powspominać.
Marta na FO się przewija, kakudo miał zakończyć grę po Bizancjum i prawdopodobnie słowa dotrzymał. Fido chyba też już nie gra, ogólnie rzecz biorą niewielu zostało z tego świata czy to od Cosy czy od koalicji :)
 
Tam gdzie było co robić tzn mieć zawsze apke na full głośną całą dobę, to do m44, m54... Wtedy sie budowało się jeszcze cudaki więc i jakieś walki może i na m43 się odbywały itd, no ale najciekawiej bylo m45,m55, m44, m55. W sumie to już nie pamiętam czy to nawet dobre numeracje :)
Sklerotyk :p
 

DeletedUser27702

Guest
Tak sobie pomyślałam ale bez durnych wpisów proszę...Dzień Kobiet...
może choć życzenia za to że rodzimy dzieci co są przyszłością naszą i Waszą :)
 

DeletedUser11447

Guest
Hejka, odpisałam koledze :)
Tak, mało już gra osób z Bizancjum. Spotykam zmienionego - na lepsze - NorbiF-a (pamiętasz jak postrzelał szarakami na Bizancjum i zwalił nam cudaki? teraz jest jakby inny zdecydowanie, milszy ); no i Grześ grywa na różnych nickach gmkgmk. Scypiona Afrykańskiego spotkałam na jednym serwie. Słyszałam, że Formiones się pojawia od czasu do czasu. Ja też po dłuższej przerwie wróciłam. Kakudo szkoda, że zakończył - fajny chłopak, ambitny.
 
Hejka, odpisałam koledze :)
Tak, mało już gra osób z Bizancjum. Spotykam zmienionego - na lepsze - NorbiF-a (pamiętasz jak postrzelał szarakami na Bizancjum i zwalił nam cudaki? teraz jest jakby inny zdecydowanie, milszy ); no i Grześ grywa na różnych nickach gmkgmk. Scypiona Afrykańskiego spotkałam na jednym serwie. Słyszałam, że Formiones się pojawia od czasu do czasu. Ja też po dłuższej przerwie wróciłam. Kakudo szkoda, że zakończył - fajny chłopak, ambitny.
Jest jeszcze kilku takich co tam grali ale już niewielu :(
 
Do góry