Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser32517

Guest
Ale przyznaj ze moje hasło o grepo było lepsze ;)

Moim zdaniem nikt nie wykazał się kreatywnością w tym konkursie :D Wśród nich rzecz jasna a może przede wszystkim ja :3

Sama forma konkursu na prawdę była bardzo fajna. Chodź jako gracze trochę zawiedliśmy (mała liczba zgłoszeń, niszowa kreatywność)
To sama forma super. Chodzi mi o to że jako gracze mieliśmy wpływ kto wygra dodatkowe 3k golda. Gdyby tylko trochę większe zaangażowanie było z naszej strony to mogłaby wyjść na prawdę fajna zabawa.
Chętnie jeszcze zobaczę podobne konkursy w przyszłości. Support wybierałby trójkę zwycięzców a my jako gracze czwartego. No jest w tym fajny potencjał gdybyśmy tylko zamiast zrzędzić uatrakcyjnili swój pobyt tutaj sami.
Ogólnie mam wrażenie że nasz Team odwala fajową robotę ostatnio. Legancko jest bym nawet powiedział
 

DeletedUser34448

Guest
Moim zdaniem nikt nie wykazał się kreatywnością w tym konkursie :D Wśród nich rzecz jasna a może przede wszystkim ja :3

Sama forma konkursu na prawdę była bardzo fajna. Chodź jako gracze trochę zawiedliśmy (mała liczba zgłoszeń, niszowa kreatywność)
To sama forma super. Chodzi mi o to że jako gracze mieliśmy wpływ kto wygra dodatkowe 3k golda. Gdyby tylko trochę większe zaangażowanie było z naszej strony to mogłaby wyjść na prawdę fajna zabawa.
Chętnie jeszcze zobaczę podobne konkursy w przyszłości. Support wybierałby trójkę zwycięzców a my jako gracze czwartego. No jest w tym fajny potencjał gdybyśmy tylko zamiast zrzędzić uatrakcyjnili swój pobyt tutaj sami.
Ogólnie mam wrażenie że nasz Team odwala fajową robotę ostatnio. Legancko jest bym nawet powiedział
Masz rację bardzo fajny konkurs i pomysl n arozstrzygniecie. Oby wiecej takich.
 

DeletedUser32517

Guest
Szukałem tych informacji i wydaję mi się że nie ma materiału na ten temat. Na zagranicznych Forach też nie było żadnej wzmianki.

Zaraz zrobię rozpiskę pkt i poziomów każdego budynku

Pierwsze Miasto 3240 pkt

Senat - 15
Gospodarstwo wiejskie - 20
Akademia - 13
Magazyn - 20
Koszary - 20
Port - 10
Targowisko - 4
Mur - 15
Świątynia - 10
Kopalnia srebra - 30
Kamieniołom - 30
Obóz drwali - 30

Drugie Miasto 2050
pkt
Senat - 12
Gospodarstwo wiejskie - 12
Akademia - 10
Magazyn - 15
Koszary - 5
Port - 5
Targowisko - 2
Mur - 5
Świątynia - 4
Kopalnia srebra - 25
Kamieniołom - 25
Obóz drwali - 25

Trzecie miasto 997
pkt
Senat - 10
Gospodarstwo wiejskie - 10
Akademia - brak
Magazyn - 10
Koszary - 4
Port - brak
Targowisko - 2
Mur - brak
Świątynia - 1
Kopalnia srebra - 12
Kamieniołom - 15
Obóz drwali - 15
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Szukałem tych informacji i wydaję mi się że nie ma materiału na ten temat. Na zagranicznych Forach też nie było żadnej wzmianki.

Zaraz zrobię rozpiskę pkt i poziomów każdego budynku

Pierwsze Miasto 3240 pkt

Senat - 15
Gospodarstwo wiejskie - 20
Akademia - 13
Magazyn - 20
Koszary - 20
Port - 10
Targowisko - 4
Mur - 15
Świątynia - 10
Kopalnia srebra - 30
Kamieniołom - 30
Obóz drwali - 30

Drugie Miasto 2050
pkt
Senat - 12
Gospodarstwo wiejskie - 12
Akademia - 10
Magazyn - 15
Koszary - 5
Port - 5
Targowisko - 2
Mur - 5
Świątynia - 4
Kopalnia srebra - 25
Kamieniołom - 25
Obóz drwali - 25

Trzecie miasto 997
pkt
Senat - 10
Gospodarstwo wiejskie - 10
Akademia - brak
Magazyn - 10
Koszary - 4
Port - brak
Targowisko - 2
Mur - brak
Świątynia - 1
Kopalnia srebra - 12
Kamieniołom - 15
Obóz drwali - 15
a to nie miały być miasta po 17k? :cool:
 
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu pytania/ogłoszenia, ale szukam ekipy do rozpoczęcia gry na nowym świecie. Nie jestem typowym starym wyjadaczem ani wybitnym znawcą gry. Kiedyś trochę grałem, ale po jakimś czasie się znudziło i teraz korzystając z trochę większej ilości wolnego czasu chciałbym cos poklikać. Myślę, że podstawy podstaw ogarniam, ale jeśli znajdzie się ktoś kto będzie miał ochotę przy okazji udzielić jakichś porad lub trochę poprowadzić przez grę to nie będę narzekał.
 
Przerwa Wielkanocna
W zależności od daty Wielkanocy.

w tym roku nie ma Wielkanocy ?
chyba jest jak co roku, więc dlaczego nie ma żadnej informacji o czasie pokoju w tym czasie ?
 
Do góry