Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia
Musiałeś bardzo długo nie grać, bo aktualne mdg zmieniło swoje logo już jakiś czas temu
Obecne prezentuje się następująco:
View attachment 14559
Długo bardzo długo nie grałem więc podejrzewam ze Ci co teraz tworzyli MDG to nie Ci sami co za moich czasów dlatego szukam ludzi z orginalnego sojuszu a nie jakiś podszywanych. Jak już mówiłem ci co grali i graja nadal poznają mnie a ja ich:)
 
Witaj Lord Fux :) ostatnio w MDG grałem na Katanii (2018), a jeszcze na Kasmanei (2020) spotkałem ich w pakcie. Chyba niewiele tam z oryginalnego składu zostało, choć teraz nie wiem, bo na nowym systemie klikam.
 
Witaj Lord Fux :) ostatnio w MDG grałem na Katanii (2018), a jeszcze na Kasmanei (2020) spotkałem ich w pakcie. Chyba niewiele tam z oryginalnego składu zostało, choć teraz nie wiem, bo na nowym systemie klikam.
Czyli stare dobre MDG juz przestało istnieć szkoda bo gra z ludźmi którzy w nim byli to świetna zabawa:) była szkoda. szczególnie dobrze grało się z Turkiem jak tu jeszcze zagląda to pozdrawiam serdecznie :) chociaż od mojej ostatniej wizyty minęło mnóstwo czasu.
 
Czyli stare dobre MDG juz przestało istnieć szkoda bo gra z ludźmi którzy w nim byli to świetna zabawa:) była szkoda. szczególnie dobrze grało się z Turkiem jak tu jeszcze zagląda to pozdrawiam serdecznie :) chociaż od mojej ostatniej wizyty minęło mnóstwo czasu.
Zagląda mordo
Nawet gra lub grał niedawno pod szyldem MDG na jakimś serwie.
 
To samo co u nich (wsparć nie chce im dawać).
okok.gif

 
Do góry