Rozsypanka

DeletedUser23860

Guest
Odp: Rozsypanka

Na wiki jest zła informacja dot. Perskiego Podboju - pisze tam ze zostal zorganizowany na 5 urodziny grepolis , które były w lutym 2015r. , a event w październiku 2014.

Polecam zmienic informacje
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

Na wiki jest zła informacja dot. Perskiego Podboju - pisze tam ze zostal zorganizowany na 5 urodziny grepolis , które były w lutym 2015r. , a event w październiku 2014.

Polecam zmienic informacje

wystarczyło popatrzeć gdzieś indziej niż tylko wiki ;) poza tym event rozpoczął się w październiku i z tego co kojarzę to zakończył się w lutym ale mogę się mylić
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Rozsypanka

według mnie powino byc to połączone z forum i by liczylo czas od wejscia w link by było bardziej fer

- - - Automatycznie połączono posty - - -

by sie liczył czas a nie to ile siedze na forum
 

DeletedUser26271

Guest
Odp: Rozsypanka

Po co te dywagacje ? Zasady zabawy zostały podane i albo komuś odpowiadają albo się nie bawi :)
 

DeletedUser25712

Guest
Odp: Rozsypanka

Ja sprawdziłem najpierw blaszki, a kolejno dla pewności wpisałem w google "Perski podbój grepolis".
wystarczyło popatrzeć gdzieś indziej niż tylko wiki ;) poza tym event rozpoczął się w październiku i z tego co kojarzę to zakończył się w lutym ale mogę się mylić
Rozpoczął się 6 października i trwał 45 dni. Następnie w grudniu zawsze jest świąteczny event oraz w lutym kolejny - taki bez okazji dla czystego zysku inno. Musiały Ci się 3 eventy pomieszać hehe :)
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

Ja sprawdziłem najpierw blaszki, a kolejno dla pewności wpisałem w google "Perski podbój grepolis".

Rozpoczął się 6 października i trwał 45 dni. Następnie w grudniu zawsze jest świąteczny event oraz w lutym kolejny - taki bez okazji dla czystego zysku inno. Musiały Ci się 3 eventy pomieszać hehe :)

taki miks zrobilam wszystko na raz xDd
 

DeletedUser26782

Guest
Odp: Rozsypanka

Po co te dywagacje ? Zasady zabawy zostały podane i albo komuś odpowiadają albo się nie bawi :)

Typowa odpowiedź cwaniaczka. Jak ja takich nie lubię. Normalnie bym się nie przyczepił, ale taka postawa drażni.
 
Odp: Rozsypanka

Uwaga - trzecia rozsypanka!

KLIK

Przypominam, że odpowiedź na pytanie oraz screen ułożonej rozsypanki zamieszczamy w dziale Kontakt ws. konkursów. Jeśli przesłaliście już odpowiedź na pierwszą i drugą rozsypankę, trzecią prosimy zamieścić w tym samym temacie.

Przyjemnego układania!
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozsypanka

Na wiki jest zła informacja dot. Perskiego Podboju - pisze tam ze zostal zorganizowany na 5 urodziny grepolis , które były w lutym 2015r. , a event w październiku 2014.

Polecam zmienic informacje

Grepolis ma w zasadzie dwie daty urodzin: 17 lutego 2010 powstała polska wersja językowa gry, natomiast pod koniec września 2009 są ogólne urodziny Grepolis. Informację o dacie startu Perskiego Podboju mogliście znaleźć w kilku miejscach:
- ogłoszenie o 5 urodzinach Grepolis, w którym wspomniany jest event
- ogłoszenie o starcie eventu
- artykuł w wiki na temat wszystkich wydarzeń w grze
- historia artykułu o Perskim Podboju, w której można sprawdzić, że powstał on w październiku 2014 - artykuł raczej nie zostałby stworzony rok przed startem eventu, dodatkowo urodziny polskiej wersji, jak napisałam, są w lutym, więc należało trochę poszukać, żeby znaleźć dokładną datę
- w artykule z odznaczeniami znajduje się kategoria "Perski Podbój 2014"

Owszem, pytanie było trochę podchwytliwe, jednak poprawną odpowiedź można było znaleźć w wielu miejscach. Gdyby w artykule znalazła się błędna informacja, że event został zorganizowany w 2015 roku, to moglibyśmy przyznać wam rację i uznać odpowiedzi. W tym przypadku niestety nie jesteśmy w stanie tego zrobić.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozsypanka

ja to na prykład wczoraj wusłałem i mi nie uznało wysłania i straciłem cenne punkty
 
Odp: Rozsypanka

Ranking został zaktualizowany. Jednocześnie przypominam, aby odpowiedź mogła być uznana rozsypanka musi zostać ułożona w całości + prawidłowa odpowiedź na pytanie. Możemy zaakceptować niepełną rozsypankę tylko w przypadku błędu na stronie, który czasem się zdarza.
 

DeletedUser25712

Guest
Odp: Rozsypanka

Ranking został zaktualizowany. Jednocześnie przypominam, aby odpowiedź mogła być uznana rozsypanka musi zostać ułożona w całości + prawidłowa odpowiedź na pytanie. Możemy zaakceptować niepełną rozsypankę tylko w przypadku błędu na stronie, który czasem się zdarza.
Błąd tutaj macie
17. Agateles - 17:48:08 - 13 pkt
18. Thomson98 - 17:49 - 14 pkt

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wyniki z dwóch rozsypanek.(własnej roboty).
1. ArtiBlizz - 56 pkt
2. Balwur - 49 pkt
3. FeelMyPain - 46 pkt
4. Punkos - 44 pkt
5. Shanoz - 35 pkt
6. pati99123 - 34 pkt
7. Evelline - 32 pkt
8. kamiltoja0 - 31 pkt
9. diablica77 - 30 pkt
10. soulreaver14 28 pkt
10. Leya - 28 pkt
12. weteran2 - 27 pkt
12. mastermona - 27 pkt
14. deska550 - 26 pkt
15. mastaklepa - 25 pkt
16. polishangel - 24 pkt
17. pisiu123 - 22 pkt
17. Basia2000 - 22 pkt
19. Spodek11 - 21 pkt
20. Kubachan - 20 pkt
20. 8micro8 - 20 pkt
22. OsZczepCS - 19 pkt
22. Sha.89 - 19 pkt
24. rybciaas - 18 pkt
24. janczysek - 18 pkt
26. Pawlo1488 - 17 pkt
27. Delgado01 - 16 pkt
28. hyari1 - 15 pkt
29. gary102 - 14 pkt
29. Thomson98 - 14 pkt
31. Agateles - 13 pkt
31. Alvaniel Elesear 13 pkt
33. *GrepoGirl* - 12 pkt
33. olo4224 - 12 pkt
35. jugar69 - 11 pkt
36. =Kasia= - 10 pkt
37. polish 2 - 9 pkt
37. gracz12 - 9 pkt
39. -Artureeq- - 8 pkt
40. Caramel - 7 pkt
40. Południowa Terako 7 pkt
42. ComTrade - 6 pkt
43. -Hedos- - 5 pkt
44. martasi - 4 pkt
44. Aredhelka - 4 pkt
46. tkdiablo - 2 pkt
47. SirCichyBob - 1 pkt
 
Odp: Rozsypanka

Uwaga - czwarta rozsypanka!

KLIK

Przypominam, że odpowiedź na pytanie oraz screen ułożonej rozsypanki zamieszczamy w dziale Kontakt ws. konkursów. Jeśli przesłaliście już odpowiedź na wcześniejsze rozsypanki, czwartą prosimy zamieścić w tym samym temacie.

Moi Mili, to już ostatnia rozsypanka :) Macie czas do 11 marca, do godziny 18:00 na umieszczenie swoich rozwiązań. Następnie sprawdzimy wszystkie odpowiedzi i podsumujemy punkty, które udało się wam zebrać, aby wyłonić zwycięzców.

Niech wygra najlepszy :D
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

w sumie juz powinny byc, 24h minely od wczorajszej xDd
 

DeletedUser25721

Guest
Odp: Rozsypanka

no jak dla mnie to juz dawno powinno byc bo przeciez tylko 30osob punkty zdobywa
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

w sumie tak xD to na dobra sprawde juz dzisiaj moznaby zakonczyc konkurs. bo juz napewno 30 osob rozwiazalo tez dzisiejsza ;)
 
Do góry