Rozsypanka

DeletedUser17657

Guest
Odp: Rozsypanka

Regulamin jest jasny, a cierpliwość popłaca :)
 

DeletedUser25721

Guest
Odp: Rozsypanka

a powiedz mi gdzie w regulaminie jest napisane ze wyniki beda liczone w jakims okreslonym czasie???
odpowiedzi mozna przesylac 24h od udostepnienia ukladanki ale przeciez wiadomo ze 30osob szybko zrobi a jeszcze jesli tylko 30 osob jest punktowanych....
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

tak samo w regulaminie nie ma nic o tym ze CALA rozsypanka ma zostac ulozona... jest tylko napisane ze ma byc screen zeby bylo wiadomo ze sami ukladalismy... i wrzucajac odpowiedz wrzucilam screena z ulozonymi napisami zeby bylo wiadomo ze sama doszlam do tego jakie jest pytanie... mimo to zostal zaliczony mi czas wrzucenia calej rozsypanki... ciekawa jestem jak bedzie z dzisiejszym pytaniem... nie potrafia sprecyzowac regulaminu, pytan... i niestety podejrzewam ze beda przez to poszkodowani gracze ktorzy biora udzial w tym konkursie
 
Odp: Rozsypanka

Regulaminem to jest osoba prowadząca konkurs, jeżeli coś nie jest napisane to ta osoba to dopowie, bo jest twórcą i opiekunem konkursu,
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

nawet w jakimkolwiek prawie czy to w Polsce czy za granicą w niektórych krajach wszelkie niejasności, brak precyzji w formułowaniu umów i regulaminów czy braki jakichkolwiek zapisów o które jest spór są rozstrzygane na korzyść osoby poszkodowanej ;))
 
Odp: Rozsypanka

są tak rozstrzygane jeżeli poszkodowany dobrze płacze przed kamerą i w ogóle, bo jeżeli ktoś podpisuje cokolwiek bez głowy i wiedzy to powinien za to odpowiadać, jest sam sobie winien że dał się omamić, najpierw się ogląda towar a potem wykłada pieniądze a nie odwrotnie :)
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

takie mamy prawo xDd skoro osoba dająca nam jakąś umowę nie precyzuje wszystkich możliwości to tak to działa :)
 
Odp: Rozsypanka

Spokojnie, niebawem wrzucę wyniki. Mieliśmy ich nie wrzucać codziennie a na koniec jedynie przedstawić ranking końcowy. Jednak w związku z Waszymi prośbami, publikujemy je codziennie...

Jeśli chodzi o CAŁE układanie rozsypanki, to czy stwierdzenie ''Zadaniem uczestników jest jak najszybsze ułożenie każdej z czterech rozsypanek'' - nie mówi o ułożeniu całej rozsypanki ? Również nazwa konkursu mówi sama za siebie :), pytanie jest motywem dodatkowym.
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

no nie wszystko mówi samo przez się ;) ale nieważne, zabawa jest ważna ;) szkoda tylko żeby stracić punkty przez takie niedopatrzenia
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Rozsypanka

Evelline, Rozsypankę prowadzimy już bardzo długo, najpierw w nieaktywnej już gazetce GreTime's, później na forum, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś inny miał wątpliwości, że chodzi o ułożenie całej rozsypanki :D Dziękujmy ci za sugestię, dodamy to do zasad w kolejnych edycji, by nie doszło już do takiej sytuacji.
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

a no widzisz ;pp nawet mój narzeczony się śmieje że za często łapię za słówka ;Pp zabawa jest fajna ;) wcześniej nie brałam udziału dlatego nie wiedziałam jak to wygląda ;))
 

DeletedUser20360

Guest
Odp: Rozsypanka

Ja się czuję trochę poszkodowana. Rozsypanka pojawiała się w godzinach gdy byłam w pracy. Oczywiście bawiłam się, ułożyłam zawsze całą i udzieliłam poprawnych odpowiedzi, ale widzę że drugie mam nie zaliczone bo zrobiłam to późno w nocy.Podejrzewam że trzecią i czwartą też się nie załapałam do pierwszej 30. I to powoduje że chyba brałam udział w zabawie po raz pierwszy i ostatni.
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser26730

Guest
Odp: Rozsypanka

Biorąc pod uwagę ile osób w to gra to myślę, że można nagrodami obdarować pierwszą 30. To mogą być naprawdę drobiazgi ale zawsze coś i to motywuje do zabawy. Nie każdy siedzi na forum i odświeża co minutę a przy tej ilości graczy i normalnym funkcjonowaniu raczej cokolwiek wygrać jest trudno. To tylko zniechęca do dalszej zabawy.
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

Ja się czuję trochę poszkodowana. Rozsypanka pojawiała się w godzinach gdy byłam w pracy. Oczywiście bawiłam się, ułożyłam zawsze całą i udzieliłam poprawnych odpowiedzi, ale widzę że drugie mam nie zaliczone bo zrobiłam to późno w nocy.Podejrzewam że trzecią i czwartą też się nie załapałam do pierwszej 30. I to powoduje że chyba brałam udział w zabawie po raz pierwszy i ostatni.
smiley_emoticons_no_sad.gif


wszystkim nie dogodzisz niestety, zawsze ktoś jest w danej chwili w pracy
 
Odp: Rozsypanka

To Wy powinniście czekać na konkurs a nie konkurs na Was
smiley_emoticons_idea2.gif
Nie można czuć sie poszkodowanym z tego tytułu bo to konkurs i oczywistym jest że cały świat nie jest w stanie wziąć w nim udziału, wszystkim się nie dogodzi a większość chciałaby aby tylko im było dobrze
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser26754

Guest
Odp: Rozsypanka

jakby "obsada" miała czekać aż wszyscy będą siedzieć wygodnie przed komputerami z chwilą czasu to podejrzewam, że konkursy odbywałyby się tylko podczas świąt... i to też ciężko bo np 4-brygadówki pracują i w święta... ;)
 

DeletedUser5

Guest
Re: Odp: Rozsypanka

Na forum organizujemy przeróżne konkursy :) W niektórych liczy się czas odpowiedzi (np. Wykreślanka, Krzyżówkowy Szał, Rozsypanka, No gdzie to było?) i wtedy rzeczywiście najbardziej opłacalne jest śledzenie forum przez te kilka dni. Ale są też takie konkursy, w których wygrywa najlepsza praca - przykładowo, konkursy fotograficzne i pisarskie, Gracz Roku, Strateg i Maskotka, Twórcze Tworzenie. W Szcześliwej Siódemce, która odbędzie się pod koniec miesiąca, ważne jest zgodnie z nazwą szczęście :D

Jeżeli macie jakiś fajny pomysł na konkurs, to jak najbardziej zachęcam do podzielenia się nim, z przyjemnością zorganizujemy coś nowego :)

Biorąc pod uwagę ile osób w to gra to myślę, że można nagrodami obdarować pierwszą 30. To mogą być naprawdę drobiazgi ale zawsze coś i to motywuje do zabawy. Nie każdy siedzi na forum i odświeża co minutę a przy tej ilości graczy i normalnym funkcjonowaniu raczej cokolwiek wygrać jest trudno. To tylko zniechęca do dalszej zabawy.

Aż tak trudno nie jest, są osoby, które mają na swoim koncie już kilka wygranych w konkursach ;) Od pewnego czasu eksperymentujemy z nagrodami, od tego miesiąca zwiększyliśmy standardową liczbę złota z 500/400/300 na 600/500/400, żeby zmotywować graczy do udziału. Niedawno zmieniliśmy też bonusy, które można otrzymać - zamiast ustalonych, każdy może sobie je wybrać. Pamiętam, że jeszcze kilka miesięcy temu mieliśmy znacznie mniej aktywnych uczestników w konkursach, często brało w nich udział kilkanaście, może 20 osób, teraz jest was dwa razy tyle, z czego bardzo się cieszę :D Myślę, że od przyszłego miesiąca postaramy się wprowadzić chociaż 3 wyróżnienia do konkursów tego typu :)

Przy okazji, z Rozsypanki została zdyskwalifikowana jedna osoba, Martasi, ponieważ dołączyła do Teamu. To chyba będzie tradycja, w urodzinowym Konkursie Wiedzy też mieliśmy taką sytuację :D
 
Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Jedna osoba zdyskwalifikowana czyli awansowałem z ostaniego miejsca na ostatnie
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
, jest progres
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry