Rozsypanka

DeletedUser26754

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

nagroda pocieszenia za 4te miejsce? xDd
 

DeletedUser17657

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Rzeczywiście trochę było z tym zamieszania, jak zobaczyłem tabele wyników ostatniego etapu. Gdyby była jeszcze jedna runda nie miałbym wątpliwości, że wygrałby ją jak i pewnie cały konkurs FeelMyPain. Pozostaje mi pogratulować czasów rozwiązywania rozsypanek.
W międzyczasie pomyślałem, że uczciwe również byłoby podanie nowej układanki, a z pominięciem tej ostatniej, ale nie wiem co na to regulamin. W każdym razie dziękuję za rywalizację, okazuje się, że horrory to nasza Polska Specjalność :)
Mam nadzieję, że przy kolejnej edycji będzie jeszcze ciekawiej :)
 

DeletedUser26785

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

;] da się zbadać łucznika mając 1 lvl akademii ;)
podnosisz akademię, budujesz bibliotekę, burzysz akademie do 1 poziomu i badasz łucznika ;)

^^ troszkę roboty z tym by było, ale jest to wykonalne, czy jak to było w układance 'możliwe' ;)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Za chwilkę Shannqa coś Wam ogłosi :) mam nadzieję, że teraz nikt nie będzie czuł się już pokrzywdzony :) ja ze swojej strony dziękuję za udział, zabawę i tak liczną frekwencję :)
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

czekam

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a sa jakies nagrody pocieszenia
 

DeletedUser5

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

;] da się zbadać łucznika mając 1 lvl akademii ;)
podnosisz akademię, budujesz bibliotekę, burzysz akademie do 1 poziomu i badasz łucznika ;)

^^ troszkę roboty z tym by było, ale jest to wykonalne, czy jak to było w układance 'możliwe' ;)

Zagiąłeś nas :D Ale sprawdziliśmy i rzeczywiście to możliwe :D Ciekawa jestem czy osoby, które odpowiedziały 1 poziom miały na myśli właśnie tę metodę czy po prostu uznały, że na 1 poziomie łucznik jest odblokowany.

Ok, jesteśmy sierotami, ale nie powinniście ponosić konsekwencji, więc mamy taką propozycję. Normalnie zmienilibyśmy ranking na ten, który uwzględnia 1 poziom, jednak ponieważ według nas poprawną odpowiedzią był 2 lub 3 poziom i zorientowaliśmy się, że jest błędna już po zakończeniu konkursu, chcielibyśmy przyznać dwie nagrody za pierwsze miejsce.

1. miejsce - FeelMyPain i ArtiBlizz
2. miejsce - Balwur
3. miejsce - Evelline

Do tego trzy wyróżnienia dla osób, które znalazły się poza rankingiem - jeden z bonusów do wyboru.

- Sha.89
- Leya
- Shanoz

Może tak być? Nikt nas nie zabije? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21096

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

e ja bym wolalcze nagrody pocieszenia ale coz nie mozna miec wszystkiego:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Dobrze, że nie udało mi się zamieścić od razu zrzutu z pierwszej rozsypanki :) Miałabym wtedy 23 punkty więcej i dopiero by było zamieszanie na podium :) Ale już umiem załączać pliki i czekam z niecierpliwością na kolejne układanki w przyszłości :) Był to mój pierwszy konkurs i myślę, że nie ostatni :)
 

DeletedUser5

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Zdarzają nam się wpadki w konkursach, ale takiej już chyba dawno nie było :D Mam nadzieję, że się nie zniechęcicie i będziecie brać udział w kolejnych konkursach :)
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

no moj to byl pierwszy i to tylko dla tego wzialem udzial bo mnie namowili
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
ale nie zaluje tego
smiley_emoticons_lol.gif

jak bedzie czas to bede bral udzial w nadchodzacych
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Wytłumaczy ktoś jak to możliwe,ze w pierwszym z trzech rankingów rozsypanki za dzień czwarty jestem trzeci, a w trzecim z nich nie ma mnie w rankingu
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser5

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Echh, 10 razy można sprawdzać rankingi, a i tak coś umknie :D Dziękuję, że sprawdziłeś i dałeś znać, zaktualizowałam rankingi dzienny i ogólny uwzględniające 1 poziom, które są w poście z pierwotnymi wynikami. Wyróżnienie trafia również do ciebie :)

Punkty osób na podium wyglądają następująco:

1. FeelMyPain - 106 pkt i ArtiBlizz - 103 pkt
2. Balwur - 91 pkt
3. Evelline - 82 pkt

Wyróżnienia:

Sha.89 - 74 pkt
OsZczepCS - 71 pkt
Leya - 68 pkt
Shanoz - 68 pkt
 

DeletedUser26771

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Mój pierwszy udział w konkursie tutaj . ;3 Nie dość, że świetna zabawa z tą rozsypanką, bo uwielbiam układać puzzle, to do tego udało mi się załapać na wyróżnienie . ;3 Podoba mi się . :D
 

DeletedUser20360

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Rozsypanka

Konkurs bardzo fajny ale punktacja i tak dla mnie niejasna. Jaką szanse na zajęcie miejsca w pierwszej10 ma osoba pracująca np do godz 22, jeżeli rozsypanka pojawiała się po godz 16? żadną.
Takie zabawy są dobre dla tych co siedzą cały dzień przed kompem
smiley_emoticons_neutral_new.gif
 
Do góry