Rozsypanka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12405
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28323

Guest
Również miałam taki problem , po prostu się nie mogła załadować
 

DeletedUser18203

Guest
Ja jakos od pól roku nie gram.
Wczoraj ulozylem ta rozsypanke i za cholerę nie wiedziałem jaka jest odpowiedź na pytanie.
Jak gralem to miasta jeszcze w ogniu nie bylo i odp nie znalem.
 

DeletedUser28331

Guest
Ja również rozwiązałem :)

54.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27365

Guest
Zawaliłem dziś puzzle będzie trudno utrzymać top3... eh
 

DeletedUser26789

Guest
Nie ma mnie w rankingu drugiej rozsypanki chociaż ją wstawiłam... Wydaję mi sie że dlatego że jest w odpowiedzi pierwszej rozysanki. Trzecia tez jest w odpowiedziach jak by co. Mam nadzieje że zaliczycie :)
 

DeletedUser12405

Guest
Nie ma mnie w rankingu drugiej rozsypanki chociaż ją wstawiłam... Wydaję mi sie że dlatego że jest w odpowiedzi pierwszej rozysanki. Trzecia tez jest w odpowiedziach jak by co. Mam nadzieje że zaliczycie :)

Dzięki za informację, sprawdzę to ;)
 

DeletedUser12405

Guest
Oto rozsypanka nr III oraz pytanie i odpowiedź

rozsypanka III.png

Pytanie:
Przechowujesz tam bonusy

Odpowiedź:
Ekwipunek

Przypominam też, że już nie uwzględniam rozsypanek za trzeci dzień :)


Uwaga - czwarta rozsypanka!


Przypominam, że odpowiedź na pytanie oraz screen ułożonej rozsypanki zamieszczamy w dziale Kontakt ws. konkursów.
 

DeletedUser27365

Guest
Znowu się spużniłem... no zobaczymy co z tego będzie.
Nagrody sa jakies za dalsze miejsca ?:p
 

DeletedUser27413

Guest
w 3 układance jako tako wiedziałam jakie jest pytanie, ale coś poszło nie tak podczas układania. Część puzzli mi się "zaklinowało" i nie mogłam ruszyć a jak potem dołączyłam "ramkę" układanki to już w ogóle nie chciało się całość ruszyć :/ no i zrezygnowałam z układania :/ ale mam nadzieję, że teraz dobrze pójdzie ^^ no i fajnie, że w rankingu jestem :D
 

DeletedUser15823

Guest
Castaneda... Jeśli puzzle się "zaklinują" to znaczy, że są one w prawidłowym miejscu czyli nie musisz ich już ruszać. Wiem bo też tak mam, ułożyłem trochę puzzli później ramkę nałożyłem i tego już ruszyć nie mogłem ;)
 

DeletedUser21386

Guest
Trochę się namęczyłem z dzisiejszą rozsypanką
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 
Do góry