Rozsypanka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12405
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27365

Guest
screen ekranu i wklej nie działa ?
albo wklejasz do painta i przez jakiś hosting.
 

DeletedUser12405

Guest
Zgodnie z prośbą, daję screen oraz pytanie i odpowiedź :)

rozsypanka dzień 1.jpg

Pytanie:
Jak nazywa się biesiada po udanej walce
Odpowiedź
Pochód triumfalny

Przypominam też, że już nie uwzględniam rozsypanek za pierwszy dzień :)

Uwaga - druga rozsypanka!

Kliknij
Przypominam, że odpowiedź na pytanie oraz screen ułożonej rozsypanki zamieszczamy w dziale Kontakt ws. konkursów.
 

DeletedUser

Guest
Wydaje mi się, że pytanie nie jest odpowiednio sformułowane, ponieważ biesiada dotyczy spotkania towarzyskiego, zabaw tańców etc. natomiast pochód ma o wiele więcej (jak nie wszystko) wspólnego z paradą, tj. 'uroczyste, grupowe przejście, zwykle ulicami miasta'. Może się czepiam ale domyślenie się, że chodzi wam o właśnie pochód pisząc o biesiadzie, było dla mnie niemalże niemożliwym, mam nadzieje, że reszcie się udało i nie zmyliło ich pytanie tak jak mnie ^^ ... : )
 

DeletedUser

Guest
Spodziewałem się takiej odpowiedzi jednak podchwytliwe pytanie, a pytanie na które merytoryczna odpowiedz nie jest poprawna to różnica...
To było pytanie typu:
Jak nazywa się ssak który miauczy?
ODP. Pies (Bruno)
)

Odpowiedz i poprawna i nie... : )
 

DeletedUser27365

Guest
Dajcie ten ranking czy jestem w top30 jesli nie to nie bede układał wiecej :)
 

DeletedUser5

Guest
Wydaje mi się, że pytanie nie jest odpowiednio sformułowane, ponieważ biesiada dotyczy spotkania towarzyskiego, zabaw tańców etc. natomiast pochód ma o wiele więcej (jak nie wszystko) wspólnego z paradą, tj. 'uroczyste, grupowe przejście, zwykle ulicami miasta'. Może się czepiam ale domyślenie się, że chodzi wam o właśnie pochód pisząc o biesiadzie, było dla mnie niemalże niemożliwym, mam nadzieje, że reszcie się udało i nie zmyliło ich pytanie tak jak mnie ^^ ... : )
Omówimy jeszcze wszystkie wasze odpowiedzi i zastanowimy się co z tym fantem zrobić :)

Co do drugiej rozsypanki - możliwe jest kilka poprawnych odpowiedzi na pytanie, wystarczy podać jedną z nich.
 

DeletedUser28272

Guest
Pierwszy pytanie faktycznie malo precyzyjne mnie naprowadzil rysunek z gry z agory. Ale drugie pytanie juz oczywiste
 
Do góry