Rozsypanka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
rozsypanka%20logo.png

ZASADY

  1. Konkurs trwa od 8 do 11 maja 2017. Zadaniem uczestników jest jak najszybsze ułożenie każdej z trzech rozsypanek, które będą publikowane w tym temacie (jedna rozsypanka dziennie).
    - 8 maja (pierwsza rozsypanka)
    - 9 maja (druga rozsypanka)
    - 10 maja (trzecia rozsypanka)
  2. Rozsypanki będą publikowane codziennie około godziny 20:30. Swoje odpowiedzi można zamieścić w ciągu 24 godzin od momentu publikacji danej rozsypanki.
  3. Po ułożeniu rozsypanki, na obrazku ukaże się ukryte hasło, które należy przepisać i zamieścić w poście z odpowiedzią. Ponadto, należy wykonać screen rozsypanki, aby potwierdzić, że udało Wam się ułożyć ją samodzielnie. Aby odpowiedź została zaakceptowana, muszą zostać w niej umieszczone obie te rzeczy.
  4. Swoje screeny oraz hasła ukryte w rozsypankach należy zamieszczać w dziale Kontakt ws. konkursów. W tym celu, należy stworzyć w tym dziale nowy temat. Będzie on automatycznie widoczny wyłącznie dla autora oraz członków Teamu Grepolis. Inni gracze nie zobaczą przesłanej odpowiedzi. Wystarczy utworzyć jeden temat, a odpowiedzi na kolejne rozsypanki wklejać do nowych postów.
  5. Prosimy nie edytować swoich postów, lecz każdą dodatkową odpowiedź (np. w przypadku pomyłki) zamieścić w nowym poście w danym temacie.
  6. Pod uwagę będzie brany czas przesłania odpowiedzi na poszczególne rozsypanki. Punkty zostają przyznane pierwszym 30 osobom, które prześlą poprawną odpowiedź - 30 punktów dla najszybszej, 1 pkt dla ostatniej osoby. Po zsumowaniu punktów z wszystkich trzech rozsypanek, zostaną wyłonieni zwycięzcy z największą łączną liczbą punktów. Nie wymagamy ułożenia wszystkich rozsypanek, jednak może to zdecydowanie wpłynąć na szansę na zwycięstwo!
  7. W niektórych przypadkach zdarza się, że pojedynczy fragment z rozsypanki znika i gracz nigdzie nie jest w stanie go znaleźć. Taka odpowiedź zostanie przez nas uznana, gdyż jest to błąd strony, a nie pomyłka gracza.
  8. Niedozwolona jest współpraca pomiędzy graczami podczas rozwiązywania rozsypanki. Przesłanie takich samych odpowiedzi przez kilka osób doprowadzi do dyskwalifikacji z konkursu.

NAGRODY

1_miejsce_N.png


700 sztuk złota + wybrany bonus

2_miejsce_N.png


600 sztuk złota + wybrany bonus

3_miejsce_N.png


500 sztuk złota + wybrany bonus

wyr%C3%B3%C5%BCnienie_N_b.png

Wyróżnienia: miejsca 4-6
200 sztuk złota + wybrany bonus



Zwycięzcy mogą wybrać jeden następujących z bonusów:
  • Przyspieszone ruchy wojsk o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona rekrutacja o 30% na 2 dni
  • Przyspieszona budowa o 30% na 2 dni
  • Wzrost produkcji dowolnie wybranego surowca o 50% na 2 dni
  • Wzrost produkcji łask o 50% na 2 dni

W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekunów konkursu: Shannqa i misiek200200 .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25428

Guest
10 marca? Chyba maja. Chyba że konkurs trwa do 10 marca 2018.
 

DeletedUser5

Guest
Już poprawione, dzięki :D Dziwne, że w jednym miejscu się tak wpisało ;)

Wrzuciłam zasady trochę wcześniej, żebyście mogli się z nimi zapoznać, warto zwrócić uwagę na to, że teraz na rozsypankach nie ma pytań, na które należy udzielić odpowiedzi w swoim temacie. Tym razem wystarczy przepisać hasło, które będzie napisane na obrazku.
 
Będzie on automatycznie widoczny wyłącznie dla autora oraz członków Teamu Grepolis. Inni gracze nie zobaczą przesłanej odpowiedzi.

to nie prawda widać odpowiedzi innych uczestników, pozdrawiam
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...właśnie miałem to samo pisać:) Mnóstwo spamu mi się wyświetliło w "co nowego?" i trochę to irytuje
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser23013

Guest
a jak się doda własne rozwiązanie konkursu to widzi się rozwiązania innych? bo się zdziwiłam że mogę wejść w temat każdej osoby i zobaczyć jak napisała rozwiązanie
 

DeletedUser23013

Guest
Naprawcie ten błąd bo teraz każdy tam wejdzie i sobie poogląda odpowiedzi
 

DeletedUser23491

Guest
A co jeśli podczas układania puzzle mi się "przyklejają" do podłoża i nie mogę ich ruszyć? Już dwa tak mam.
 

DeletedUser29720

Guest
ja też już mam 2 puzzle których nie mogę ruszyć :(
 

DeletedUser23491

Guest
Już wiem, po prostu te puzzle są w odpowiednich miejscach na planszy, jeśli odpowiednie miejsce obrazka do nich przyłożysz to on także się "przyklei".
 

DeletedUser29731

Guest
strasznie dużo bawienia się z tymi plikami i postami strata pozycji i czasu bo przegrana
 

DeletedUser29238

Guest
Pracujemy nad błędem technicznym. Prosimy o cierpliwość.
 

DeletedUser5

Guest
Eeeee, nie mam pojęcia co się stało, nie grzebaliśmy w uprawnieniach :| Próbujemy naprawić Kontakt ws. konkursów, druga rozsypanka pojawi się, gdy problem zostanie naprawiony, mam nadzieję, że będzie to kwestia kilkunastu minut.
 

DeletedUser23013

Guest
no właśnie już miałam pisać do Was bo siedziałam w temacie czekając na kolejną rozsypankę i mnie nagle wywaliło pokazując komunikat że nie mam uprawnień coś tam coś tam. Ale po minutce już jest ok, pewnie coś działaliście w dziale konkursów
 

DeletedUser23013

Guest
ja na szczęście zanim wysłałam do niej wiadomość to otworzyłam w nowej zakładce forum jeszcze raz żeby sprawdzić czy działa :D
 
Do góry