Rozsypanka

Status
Zamknięty.
rozsypanka%20logo.png

ZASADY

  1. Konkurs trwa od 21 stycznia do 4 lutego 2019, do 23:59. Zadaniem uczestników jest ułożenie jednej rozsypanki, która została opublikowana w tym temacie, w poście poniżej.
  2. Po ułożeniu rozsypanki, na obrazku ukaże się ukryte hasło, które należy przepisać i zamieścić w poście z odpowiedzią. Ponadto, należy wykonać zrzut ekranu ułożonej rozsypanki, aby potwierdzić, że udało Wam się ułożyć ją samodzielnie. Aby odpowiedź została zaakceptowana, muszą zostać w niej umieszczone obie te rzeczy. Prosimy o zamazanie na zrzucie ekranu jakichkolwiek wrażliwych elementów, takich jak otwarte programy czy karty w przeglądarce. Można to wykonać w dowolnym programie graficznym, np. w Paincie.
  3. Swój zrzut ekranu oraz hasło ukryte w rozsypance należy zamieszczać w dziale Kontakt ws. konkursów. W tym celu, należy stworzyć w tym dziale nowy temat. Będzie on automatycznie widoczny wyłącznie dla autora oraz członków Teamu Grepolis. Inni Gracze nie zobaczą przesłanej odpowiedzi.
  4. Prosimy nie edytować swoich postów, lecz każdą dodatkową odpowiedź (np. w przypadku pomyłki) zamieścić w nowym poście w danym temacie.
  5. Pod uwagę nie będzie brany czas przesłania odpowiedzi zawierającej zrzut ekranu oraz hasło. Nagrody zostaną przyznane wylosowanym osobom z poprawną odpowiedzią.
  6. W niektórych przypadkach zdarza się, że pojedynczy fragment z rozsypanki znika i Gracz nigdzie nie jest w stanie go znaleźć. Taka odpowiedź zostanie przez nas uznana, gdyż jest to błąd strony, a nie pomyłka Gracza.
NAGRODY

wyr%C3%B3%C5%BCnienie_W_b70.png


10 x 1000 sztuk złota


W czasie trwania zabawy obowiązuje Regulamin Forum oraz Ogólny Regulamin Konkursów.
Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekuna konkursu: Adzi90
 

DeletedUser13773

Guest
Wobec tego, czy zostaną docenione osoby, które wykonały również pierwszą (pierwotną) rozsypankę? Ułożenie jej zajęło mi parę dobrych godzin męczenia oczu, trochę by było niepoprawne, gdyby poszła ona wraz ze staraniami w zapomnienie.

EDIT: Dla porównania, pierwszy obrazek zajął mi około pięć godzin, a drugi niecałą jedną.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie jest to czasem nie fair? :p

Wobec tego, czy zostaną docenione osoby, które wykonały również pierwszą (pierwotną) rozsypankę? Ułożenie jej zajęło mi parę dobrych godzin męczenia oczu, trochę by było niepoprawne, gdyby poszła ona wraz ze staraniami w zapomnienie.

EDIT: Dla porównania, pierwszy obrazek zajął mi około pięć godzin, a drugi niecałą jedną.

Tak, zostaną docenione w innym wypadku rzeczywiście mogłoby to być nie fair.
 

DeletedUser17220

Guest
a jest mi ktoś w stanie powiedzieć dlaczego nie chcą mi się uruchomić już puzzle? te pierwsze zrobione i umieszczone, a teraz nie mogę ani tych, ani tych otworzyć
 

DeletedUser31540

Guest
W moim przypadku również na innych przeglądarkach nie działa.
Czekamy na opinie innych.
 

DeletedUser17220

Guest
U mnie też cały czas ten sam problem. Pierwsza rozsypanka od razu się uruchomiła kilka dni temu i zamieściłem rozwiązanie. Teraz jak weszła druga to nie mogę odpalić ani jej, ani tej starej. Kolega próbował poprzez wyłączanie i włączanie przeglądarki i mu pomogło, u mnie od 2 dni nic to nie daje.
 

DeletedUser32106

Guest
Słucham? Układanka była za trudna, w związku z czym przedłużono konkurs i podano inny link? Dziękuje bardzo, układajcie sobie to sami. Zamiast nagrody 4 lutego zobaczycie trzeci link do innej układanki.
 

DeletedUser32099

Guest
Stronka flash z tymi drugimi puzzlami nie działa, a co z pierwszymi jeśli ułożone i wysłane?
 
Status
Zamknięty.
Do góry