Rozwój Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czytam co piszecie i powiem ,że wiekszość z was pisze głupoty, jeszcze 3-5 dni temu zgodzę się z niektórymi z was z farm -graczy były ochłapy ale teraz? Najlepsi wynoszą dziennie już 150k surki. Co do polis górskich, ta liczba to nie 6005, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło wyciągnąć ponad 6000, max 5985. Można sfarmić taką wioskę co 1,5 dnia jak ktoś powiedział, więc wychodzi niecałe 5 razy na tydzień. 4000 surki dziennie z każdej wioski razy 8, daje nam 32k na dobę, do tego dochodzi praca kopalń i tutaj różnica 30% i w lvl budynków między biednymi i bogatymi, z eko myślę że na dobę średni gracz wyciąga 10k surki. To nam w sumie daje 42k górski + eko, do tego niezła farma graczy i mamy te 100k dziennie co najmniej. Nie ma tak źle, kto nie atakuje graczy nie podbija kolejnych polis chyba że ma dużo kasy i organizuje sobie igrzyska, niech tacy gracze lepiej nie dają rad, bo graczy , których stać na premium i ciągłe wydawanie złota jest na prawdę garstka.
 

DeletedUser

Guest
nowyobrazmapabitowayo.png

Tyle w temacie zielonych.
 

DeletedUser

Guest
Nom, dokładnie 6005 surki to maksimum ile można wyciągnąć z górskiej, więc jednak ktoś tu inny głupoty gada ;)

Co do farmienia graczy to owszem, żeby przyniosły zyski trzeba to robić z głową, a nie marnować offa na lewo i prawo tylko po to żeby kogoś wyzerować, choć to też mi się również podoba i nie potępiam całkowicie takich działań, bo lubię popatrzeć na piękne bitwy, w końcu o to w tej grze chodzi. Ale jeśli chodzi o optymalny rozwój to kalkulacje i jeszcze raz kalkulacje, to właśnie one są gwarantem wysokiej pozycji i siły gracza.
 

DeletedUser

Guest
Wiesz przecież zapewne o Najniemądrzejszy z Mądrych, ze istnieją punkty walki, które to prowadzą do punktów kultury, które to punkty z kolej pozwalaj na posiadanie następnych polis. ;)
Czas pokaże jaki styl gry był praktyczniejszy.

oczywiscie, sa punkty walki, aczkolwiek bez nich drugie miasto juz mozesz zalozyc. Punkty potrzebujesz dopiero od 3 miasta.

Pozatym najlepsi wojownicy maja obecnie 800 pkt (ale tylko kilka osob). Pozostali maja ok. 300-400. Do nastepnego miasta potrzebne jest 900. Jak beda wybijac wojska ludzi z wyspy ktorzy maja ich np. 50-100 to za chwile nie beda juz mieli kogo bic i nawet na 3 miasto im tych punktow nie starczy.

A jakby sie poczekalo to kazdy mialby wojska wiecej -> wiecej punktow -> lepsza farma.

Brak minusow, wiele plusow.
 

DeletedUser

Guest
Drogi RATI nie do tego odnosiło się słowo głupota. Prawda jest taka że ci najlepsi po prostu wycięli sobie wojska bez głowy, bo skąd niby nagle im wpadło po 400-500 zabitych? Takie coś nie jest rozsądne ale powolne zbieranie tych pkt kosztem praktycznie żadnym jest bardzo rozwojowe. Takie pkt nabija się na samych "buntach" w farmach graczy i tak to sobie powoli leci. Jeśli się wyczyści 3-4 wyspy wokół siebie z tych 6 szermierzy to też są dodatkowe punkty.

Oj drogi Dzemol, mi się jednak wydaje ,że Twoja taktyka jest dużo gorsza, opisałem ile możesz wyciągnąć surki dziennie (z premium jest to 30% wiecej) Twoją taktyką, ja mogę wyciągnąć 2-3 razy więcej, w efekcie kto się szybciej rozwinie? Nie możesz mówić ,że masz tyle samo dużo wojska co taki farmiący gracz bo to po prostu nie realne. Wiadomo ,że najlepszych celów i tak się nie rozbija z początku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17

Guest
Witam wszystkich, jestem nowym moderatorem tego świata, z przyczyn, których ujawnić nie mogę.

Mam nadzieję, że wszyscy lubicie ład i porządek i żaden post nie zostanie skasowany :)

Zaś wszystkim graczom życzę powodzenia :cool:
 

DeletedUser

Guest
Fablee zmieniasz działy jak kobiety..albo jak rękawiczki? Jakoś tak :D

Zbadałem dzisiaj łup i ceramikę. Ciekawe czy się opłacało.
 

DeletedUser

Guest
Rozwój sojuszy, ich potencjał...spekulacje nad rozpadem masówek...

A jak jest z paktami ?
Czy Żabki lubią Wojowników ?

Jak to jest z pokojem na Alfie ?
Już ustalono podział Świata ?
Kto jest tym złym ? :D
 

DeletedUser

Guest
Żabki lubią Wojowników.
Świata nie podzielono.
Względny pokój jest utrzymywany.
Oprócz żabek i wojowników jest masa innych potencjalnych sojuszy, 2 pierwsze masówki zawsze będą miały coś do powiedzenia, a inne się zobaczy
 

DeletedUser

Guest
żabki odkumkają ,
wojownikom braknie tchu ,
a wycie wilków i łoskot stali będzie niepokoic cały piękny świat -Alfa-
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widzę to wojownicy nie są za daleko od siebie? Wszedłem na profile 3 z nich i każdy jest na i innym morzu : d
 

DeletedUser

Guest
strasznie nudno jak narazie ... nic sie nie dzieje :(

wczoraj PTW juz prawie przegonilo Zabki w klasyfikacji najlepiej atakujacych .... bylo juz ~ 500 punktow roznicy ..... dzisiaj znowu cos odskoczyli

1 SGO Zielone Żabki 27640
2 Polish Tribal Warriors 24638

ale ogolny trend jest na niekorzysc Zabek ... jesli nic nie zrobia to straca wkrotce prowadzenie .... hmmmm ..... nic a nic sie nie dzieje :(..... moze ktos z SAGATu tutaj zaglada? ..... ostatnio cos mam z nimi na pienku :p
 
Do góry