Rozwój Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
I z tym się nie zgadzam. Każdy może grac jak chce, byle był przydatny dla sojuszu :)
 

DeletedUser

Guest
tylko jaki to pożytek z gracza, który za swój cel ma zrobienie kopalni na poziomie 40 i całej wioski do maximum, a dopiero później jak zobaczy ile mu miejsc zostalo to dorobi sobie każdej jednostki po trochu ;) To jest gra na szkode sojuszu ;)

Ty jestes kobietą i podchodzisz do tego emocjonalnie, a emocjami wojen się nie wygrywa ;)
 

DeletedUser4218

Guest
tylko jaki to pożytek z gracza, który za swój cel ma zrobienie kopalni na poziomie 40 i całej wioski do maximum, a dopiero później jak zobaczy ile mu miejsc zostalo to dorobi sobie każdej jednostki po trochu ;) To jest gra na szkode sojuszu ;)

Ty jestes kobietą i podchodzisz do tego emocjonalnie, a emocjami wojen się nie wygrywa ;)

Z tym się nie zgodzę znów. Mając 15 wiosek można jedną czy dwie załadować do maksimum.

Co do emocji to się zgadzam, tak się nie wygrywa wojen. Z tym, że ja raczej emocjonalnie podchodzę do ludzi, a nie do strategii sojuszu. Decyzje, które podejmuję są przemyślane na spokojnie. Moje emocje czasami tylko zmieniają kierunek działań :)

Po za tym musisz przyznać, że kobieta nieprzewidywalna (czasami działająca emocjonalnie) jest znacznie groźniejsza? ;)
 

DeletedUser2732

Guest
Nie zgodzę się z Tobą :p
Z moich doświadczeń wynika, że można farmić 5 razy w tygodniu :D
Więc prawie codziennie.
Ktoś kiedy powiedział ze prawie robi wielką różnice:) Ja osobiście sporadycznie na tym etapie rabuje zielone wioski ,szkoda czasu.
 

DeletedUser

Guest
...

moim zdaniem ,moderatorzy tej gry powinni pomyśleć nad tym ,żeby światy mogły walczyć ze sobą, po to są pakty i sojusze, żeby pakty walczyły między sobą na jednym świecie to zaczyna być powoli nudne , a wojna między światami, to byłoby coś, prawda? ale to tylko moje zdanie...
 

DeletedUser

Guest
grepolis 2.0 będzie ponoć dawał taką możliwość w "świecie bohaterów".
 

DeletedUser

Guest
O ktoś tu pisze. Na alfie cuda się bardzo przydadzą. To nie sprawiedliwie o ile sprawiedliwośc istnieje, że sojusze 1 ,3 ,4 ,5 walczą z sojuszami 2 ,6 ,7 :cool:
 

DeletedUser

Guest
To prawda, na Alphie potrzeba znacznego poruszenia
W tej chwili Never próbuje organizować jakieś kontrataki
(csii może ten tekst ich poruszy:p)

Przydało by się Grepo dwa.zero jak deszcz w czasie suszy :)

...ale i tak każdy wie, że rade dają D.D.C. ;P
i wciąż czekają na cud, by już pojawić się mógł
MaRiO1992 napisał:
... ciekawe czy doczekamy się tego przed uderzeniem tej komety -.-
image.php


Pozdro dla BD i NN i R

edit: i pozdro dla Wszystkich Sojuszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak, gra robi się monotonna, atakujemy Never, oni się bronią, tracą wioski i od nowa, Grepolis 2.0 na pewno by urozmaiciło grę:cool:

9527659561.jpg


Pozdrawiam graczy z: D.D.C ,NN oraz RONINOWIE
 

DeletedUser

Guest
Never sie juz nawet nie broni. Jesli ta wersja 2.0 nie wejdzie szybko, to Never zniknie z mapy :/
 

DeletedUser

Guest
dzemol może i na Twoim froncie sie nie bronią, lecz z mojej strony, m43, północ m44 gracz mtb84 oraz Danio sie bronią, lecz i tak wioski im lecą, najgorsze w tym że nowe wioski obok podbijają, powinni tracić sloty, takie coś powinno być w 2.0
====Dowódca m43-GBI=====tomek54======Bad Devils======wódz sojuszu======== razorix=======

-----------------------------------------------------------------------------Bad Devils
 

DeletedUser

Guest
ale nie bedzie czegos takiego. Pocieszajace jest to, ze mapa swiata jest czyszczona z pustych wiosek. Dzieki temu w niektorych okolicach gracze nie maja czego przejmowac oprocz przeciwnika.
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś te wioski się skończą:D
====Dowódca m43-GBI=====tomek54======Bad Devils======wódz sojuszu======== razorix=======

-----------------------------------------------------------------------------Bad Devils
 

DeletedUser

Guest
Widzę ,że panowie już świętują? Mam nadzieje że support nie urwie nam tej dyskusji dlatego, że jest w 'rozwój sojuszy' a nie w tym drugim temacie.

Ta wojna Never-KM vs. BD-NN owszem kończy się ale do zakończenia droga daleka, jeszcze walczymy ;)
 
Do góry