Rozwój Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam jak widzicie przyszłość sojuszy?
Obecnie top3 sojuszy to dosyć wielkie masówki, ponad 200 graczy.
Może i za wcześnie za takie rozmowy ale zacząć można :)
 

DeletedUser

Guest
Wszystko sie może obrócić jak w kalejdoskopie, ale nie wróżę dalekiej przyszłości tym masówkom
 

DeletedUser

Guest
Prawdopodobnie sojusze te albo się rozpadną, albo zostaną zdetronizowane. ;)
 

DeletedUser

Guest
Chyba, że ktoś się pokusi na pierwszy sabotaż na Alfie :)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli jakiś sojusz z tych 3 jest dość blisko siebie oraz gdy gracze nie boją się pomagać sojusznikom to na pewno nie będzie łatwo walczyć przeciwko takiemu sojuszowi. Jednak jeśli są w większych odległościach, a ludzie będą dbać tylko o swoje tyłki to za dużo nie zawojują.
 

DeletedUser

Guest
Założę się, że te sojusze mają tyle członków tylko dlatego, że chcą być top1
 

DeletedUser

Guest
Te masówki runą za 2 tygodnie, a tak za miesiąc zaczną się wyłaniać już pierwsze sojusze , które będą wysoko. Aż za miesiąc dopiero ponieważ to pierwszy świat tej gry. Oczywiście wśród tych nielicznych plemion , które się wyłonią za miesiąc będzie SGO Zielone Żabki.
 

DeletedUser

Guest
Założę się, że te sojusze mają tyle członków tylko dlatego, że chcą być top1

Uważam tak samo.
Zamiast patrzeć na ranking ogólny sojuszy, powinniśmy zwrócić uwagę na rankingi morskie. Sądzę, że na tym etapie jest to ważniejszy i lepiej oddający pozycję sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Ahh napinka :) Owszem, życzę wam abyście byli wysoko ale lepiej siedzieć cicho i grać swoje niż pisać na FO, że będziemy top1 lub coś podobnego a później co? falstart i łumaczenie się na FO.
Oczywiście nie tyczy się to akurat Ciebie Corona..

Oo w sojuszu morskim Ruch Rastafari czyli mój sojusz top1 i to z przewagą.
lol nie widziałem tej zakładki wcześniej o_O
 

DeletedUser

Guest
I tak top łan będzie CMS ze swoim sojuszem, bo w końcu jest niepokonany xD On sam weźmie kilka sojuszy na klatę ;)

A tak serio to masówki tak szybko jak na plemionach nie zejdą ze szczytu. Dlaczego? Ano z prostego powodu, iż do rankingu wliczają się punkty wszystkich graczy, a nie tylko 40 pierwszych jak na plemionach.
 

DeletedUser

Guest
A to nowość, nie wiedziałem o tym :) A czym się różni sojusz morski od zwykłego?
 

DeletedUser

Guest
Mapa jest podzielona na morza. Twoje miasto jest na morzu 56.
Ranking morski pokazuje jaki sojusz ma najwięcej pkt na jednym morzu.
 

DeletedUser

Guest
sojusz morski to po prostu ranking sojuszy na danym morzu, czyli tak jak w plemionach ranking na danym kontynencie




@Down
Zapytaj się go xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Witam jak widzicie przyszłość sojuszy?
Obecnie top3 sojuszy to dosyć wielkie masówki, ponad 200 graczy.
Może i za wcześnie za takie rozmowy ale zacząć można :)


Kolego "Squnqs" nie jest za wcześnie na ten temat, według mnie założyłeś go w bardzo dobrym momencie. Faktycznie, top 3 sojusze to masówki które, według mojego zdania (podkreślam, to jest tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie na ten temat) nie przetrwają starcia z sojuszem który liczy na jakość graczy, a nie ilość . Wedle mojej opinii powoli rozpłyną się te sojusze to tu to tam, najlepsi z nich w końcu zrozumieją że trzeba się trzymać mniej licznego ale zgranego sojuszu a nie masówy.

To wszystko kwestia czasu.
 

DeletedUser

Guest
@UP cieszę się bardzo :) Ale chęć bycia top1 może być zbyt duża i jeszcze mogą być większe i większe masówki.
 

DeletedUser

Guest
Co do Boskiego to nie jest słynny Nero, ale to tez równy gość i już przestał grać w plemiona... zapewne z powodu sukcesów :p
 

DeletedUser

Guest
Sojusz Aten

W 477 BC nasi Ateńczycy posłali posłów do innych miast państw
Helleńskich. Czy one zechcą z nami współpracować?
 
Do góry