Rozwój Sojuszy

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
strasznie nudno jak narazie ... nic sie nie dzieje :(

wczoraj PTW juz prawie przegonilo Zabki w klasyfikacji najlepiej atakujacych .... bylo juz ~ 500 punktow roznicy ..... dzisiaj znowu cos odskoczyli

1 SGO Zielone Żabki 27640
2 Polish Tribal Warriors 24638

ale ogolny trend jest na niekorzysc Zabek ... jesli nic nie zrobia to straca wkrotce prowadzenie .... hmmmm ..... nic a nic sie nie dzieje :(..... moze ktos z SAGATu tutaj zaglada? ..... ostatnio cos mam z nimi na pienku :p

zagląda zagląda.jesteś obserwowany
 

DeletedUser

Guest
Gdzie dalszy ciąg opowieści o Wielkim Bracie? (ewentualnie Olbrzymiej Siostrze?)
 

DeletedUser

Guest
Co do sojuszy to ktoś wspomniał już na początku że sporo zgranych ze sobą z innych gier się tu sprowadziło i to prawie w całości , a ponieważ jeszcze większość tu ma konta w powijakach i dopiero raczkuje więc o pokazywaniu czegokolwiek raczej mowy tu nie ma , ale tu mają przewagę te sojusze które posiadają doświadczonych i znających się ze sobą graczy z innych właśnie gier ci rozbudują się szybko , co pokażą zobaczymy w niedalekiej przyszłości :eek:

jeśli chodzi o masówki to jest parę ale pytanie ile osób w tych masówkach gra ? jak wyczyszczą serwer z idlerów wtedy się okaże prawdziwa liczba członków sojuszu , na dzień dzisiejszy to nikt z założycieli sojuszu tutaj nie wie do końca ilu posiada aktywnych graczy a ilu już zrezygnowało z gry a konta dalej są w soju , no chyba że mają u siebie listę obecności i każdy ją podpisuje codziennie logując się do gry :confused::mad:

no i jeszcze jedno nie wszystkie większe tu sojusze składają się z graczy którzy się nie znają ,raz że gracze są zapraszani za pomocą linka lub mejla do gry dwa jeśli w sojuszu ograniczono prawa do kilku osób mających prawo zaprosić kogoś do sojuszu to wychodzi z tego zgrana ekipa znajomych bo za każdego gracza ktoś ręczy i ktoś go zna , poczekajmy miesiąc dwa i wtedy porozmawiajmy o sojuszach i rankingach tutaj :p

przepraszam za dość długi tekst ale w temacie:;)
pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser

Guest
My to tam sobie tak zbieramy ludzi a potem... sru i tych najgorszych wywalamy... + tych co na forum nie piszą ;] :D
 

DeletedUser

Guest
Ja mam swój sojusz ok1 tygodnia i już jest 50 osób:)

Dobrze jest!:)
 

DeletedUser

Guest
@ up: w zasadzie jedynie można powiedzieć: WOW!
50 osób w 1 tydzień!

... a my nadal we Czwórkę ;]
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy to już było poruszane /jeśli tak to proszę o zwrócenie mi na to uwagi/:)
Ale nie wydaje się Wam, że lepiej by było, jakby w rankingu było brane pod uwagę np 40 /chodzi o jakąś konkretną liczbę/ najlepszych graczy z sojuszu? Ten sposób liczenia punktów /jako suma punktów wszystkich graczy/ premiuje masówki, bo przecież każdy gracz /nieaktywny też/ wnosi jakiś punkt do rankingu:)

____________
Top1 na M 52
 

DeletedUser

Guest
Coś słabo tutaj. No tak Ci co nie piszą po prostu grają i robią swoje... sorry spadam zmarnowałem 30 sekund z swojego życia. Forum pozostawiam forumowiczom a gra jest dla graczy...
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie, pokaż mi plemiona i sojusze, a powiem Ci...

... w jakim stadium gry jest dany świat. Podobne powtarzające się schematy rozwoju plemion/sojuszy obserwuję od 4 lat na plemionach. Początek - masówki rządzą, środek - rządzą plemiona małe, ale zgrane, końcówka - brak ludzi do obsadzenia kont.
:rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
... w jakim stadium gry jest dany świat. Podobne powtarzające się schematy rozwoju plemion/sojuszy obserwuję od 4 lat na plemionach. Początek - masówki rządzą, środek - rządzą plemiona małe, ale zgrane, końcówka - brak ludzi do obsadzenia kont.
:rolleyes:

Dobrze rządzone masówki są w stanie przetrwać do końca ;)
 

DeletedUser

Guest
Dobrze rządzone masówki są w stanie przetrwać do końca ;)

może nie do końca ale dość długo. Współczuje tylko wodzowi takiego plemienia, poniewaz musi dużo czasu włożyć aby trzymać cały taki sojusz w kupie. Nigdy nie lubiłem masówek, ale bez nich gra była by nudniejsza. Przeważeni pierwsze, większe konflikty wybuchają pomiędzy małym zgranym sojem a masówką.
 

DeletedUser4218

Guest
może nie do końca ale dość długo. Współczuje tylko wodzowi takiego plemienia, poniewaz musi dużo czasu włożyć aby trzymać cały taki sojusz w kupie. Nigdy nie lubiłem masówek, ale bez nich gra była by nudniejsza. Przeważeni pierwsze, większe konflikty wybuchają pomiędzy małym zgranym sojem a masówką.

Mały czy duży sojusz - problemy te same.
Wszędzie są ludzie nieaktywni lub kończący grę.
A co do zgrania - nawet mały sojusz może mieć z tym
poważne problemy ;)

I nie wiem dlaczego tak nie lubicie masówek?
Więcej ludzi, więcej pomysłów na grę :)
 

DeletedUser3705

Guest
Mały czy duży sojusz - problemy te same.


I nie wiem dlaczego tak nie lubicie masówek?
Więcej ludzi, więcej pomysłów na grę :)

I jeszcze więcej tekstów: "Pomoccy.. atakują mnie" :p a wszystko bo byłem nieaktywny dwa dni. :D heh...

Ps. Ale w takich masówkach, wiadomo, że tylko część gra aktywnie.. część to schronisko. ;-)
 

DeletedUser

Guest
jak ktoś jest statystą i nagle prosi o pomoc to się go wywala. reszta na mięso armatnie ;)
 

DeletedUser4218

Guest
I jeszcze więcej tekstów: "Pomoccy.. atakują mnie" :p a wszystko bo byłem nieaktywny dwa dni. :D heh...

Ps. Ale w takich masówkach, wiadomo, że tylko część gra aktywnie.. część to schronisko. ;-)
Różni ludzie różnie grają. Jedni się boją - inni szaleją.
Ważne, by Ci co grają zachowawczo pomagali innym.
 

DeletedUser

Guest
dlatego Ci co sie boją powinni grać w FarmVille ;) A jak ktoś chce grac w grepolis (przynajmniej u nas w sojuszu) to musi umieć i bronić i atakować - w obu przypadkach musi umieć wspólpracowac - a jak się ktoś nie włacza do akcji to wylatuje - u nas grają ludzie, którzy przeszli szereg testów - brali udzial w akcjach - wiemy, że mozna na nich liczyc - reszta została przez nas przejęta ;P

nie ma miejsca dla zapobiegawszych ;) Albo ma się ducha walki, albo wybiera sie inne gry ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry