[Nowość] Ruchy handlowe

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22102
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

  • TAK

    Głosy: 5 45,5%
  • NIE

    Głosy: 0 0,0%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 6 54,5%

  • W sumie głosujących
    11

DeletedUser22102

Guest
Witam

Chciałbym zaproponować wprowadzenie : "polecenia/ruchy handlowe" (może być inna nazwa, to najmniej istotne, liczy się funkcjonalność przede wszystkim), byłaby to analogiczna funkcja do poglądu poleceń, z tym że widać by w niej było tylko handel : z jakiego miasta, do jakiego miasta i ile idą surowce, bo w obecnym kształcie, ruchy handlowe są moim zdaniem mało przejrzyste. Byłaby to funkcja premium dołączona do np. zarządcy lub handlarza, tutaj to nie ma znaczenia dla mnie.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Ruchy handlowe

Jestem obojętny, ja tam i tak nie handluje, mimo to i tak jest to opcja premium więc dla 40% graczy ta opcja nie będzie dostępna więc moim zdaniem powinna być normalnie bez premium .. ;)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Ruchy handlowe

Na tak ,przy przesyłaniu surki brakuje możliwości szybkiego ogarnięcia ,o której kończy się przesyłanie z danego miasta, przy etapie kilkudziesięciu miast tych ruchów może być naprawdę dużo...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ruchy handlowe

Przecież w opcjach Zarządcy można przeglądać ruchy handlowe, dokładnie w takiej samej wersji jak to jest przedstawione z poleceniami dla wojsk.

Zarządca/Handel/taki mały kwadracik po lewej stronie od "szukaj" prawie na samej górze. Można tam zobaczyć aktywność handlową...chyba, że o coś innego jeszcze Wam chodzi?
 
Do góry