Rysunek Kolorowany

  • Rozpoczynający wątek xplode11
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
o to moja 1 praca;p
Z tego robilem
kanhisakura024.jpg


a tu moje :))

sakurak.png
 

DeletedUser

Guest
trochę niestarannie, jednolicie... w czym kolorowałeś ? używałeś myszki czy tabletu ?
pobaw się trochę z dodge i (zapomniałem :D) no i kontury ;/ czego pasek jest przezroczysty ? i język... powinien być trochę ciemniejszy i bardziej podchodzący pod czerwień, ale taką bladą, niezbyt jaskrawą...


nie jestem ekspertem, ale zanim coś wstawisz to popraw to ;)



Polecam Corel Paint, choć ja korzystam z Photoshop CS4 i wszystko co potrzebne mam w nim zaimpletowane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
UA! Przepraszam, ale nie umiem tego skomentować. Szczerze mówiąc to to jest... Okropne. :< Co zrobiłeś ze wszystkimi liniami, które powinny tam być? xD
 

DeletedUser

Guest
A co mi szkodzi ;) To jest kilka moich prac z czasów młodości :D

obrazy006.jpg
obrazy012.jpg
obrazy003.jpg
 

DeletedUser

Guest
Serenii bardzo ładnie rysujesz jest pod wielkim podziwem:)
xplode pierwszy rysunek niezły drugi jakoś traci urok...
 

DeletedUser

Guest
Akiane Kramarik wiecie kto to? :) Michał anioł przy niej to... noOb :p Akiane moja idolka ;*

Żeby w wieku 8 lat namalować już takie cuda... oczywiście wszystko malowane pędzlem... ręcznie; żaden fotoszop i tym podobne...


33084045851003596496.png



46795193818825374651.png



80221824117131696862.png




Autoportret...
85665033373470464350.png
 

DeletedUser

Guest
O raju!!! *Nie może wyjść z zachwytu!* Piękne!!!
 

DeletedUser

Guest
Nic dziwnego. Jej prace kosztują miliony $


Czyż to nie jest piękne? Lepsze od zdjęcia.

83272590452130733654.png


39288040897813227521.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zajmując się kolorowaniem pamiętaj o tym, że lineart musi być widoczny a nie zasmarowany.
Jak to zrobić?
Otwierasz program, wrzucasz rysunek z liniami i w opcjach warstw ustawiasz "Multiply"/ "Mnożenie" Potem kolorując tworzysz nową warstwę pod tą z rysunkiem i na niej dopiero kolorujesz. Dzięki temu możesz edytować dowolnie kolor nie tracąc rysunku czarno-białego.

Co do dziewczynki- nie jestem jej fanką. Środowisko wpoiło jej, że takie obrazki to sztuka a to jest na razie kicz. Będzie jej trudniej wejść na tory prawdziwej sztuki z takim doświadczeniem. Ale łapę ma, zobaczymy za parę lat co z niej wyrośnie :)
 

DeletedUser6708

Guest
ktoś jej pomaga po kryjomu w tej robocie pewnie bo to nie wygląda jakby było robione na kolanie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry