[Wyjaśnione] Rytuał:łańcuch błyskawic

Mam pytanie, gdyż ostatnio wiele osób próbuje mi wmówić że za zniszczone jednoistki rzuconym Rytuałem:łancuch błyskawic dostaje się PKT, jak dla mnie, to jest oczywiste że WIKI nie kłamie:

Rytuał: łańcuch błyskawic - po rzuceniu czaru Zeusa - błyskawica - zginie 2% jednostek stacjonujących we wrogim mieście (także będących na wsparciu). Za zniszczone w ten sposób wojsko nie otrzymamy punktów walki. Czas trwania bonusu zależy od poziomu nagrody.

A może ja się mylę i w grze jest błąd??? i nalicza pkt, gdyż twierdzą, że dostają pkt i zapisane są nawet jednostki na murku. Jak dla mnie, to bujda.
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

ciekawe pytanie , skad ten zapis w wiki bo przeciez ptk sa doliczane :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Mam pytanie, gdyż ostatnio wiele osób próbuje mi wmówić że za zniszczone jednoistki rzuconym Rytuałem:łancuch błyskawic dostaje się PKT, jak dla mnie, to jest oczywiste że WIKI nie kłamie:

Rytuał: łańcuch błyskawic - po rzuceniu czaru Zeusa - błyskawica - zginie 2% jednostek stacjonujących we wrogim mieście (także będących na wsparciu). Za zniszczone w ten sposób wojsko nie otrzymamy punktów walki. Czas trwania bonusu zależy od poziomu nagrody.

A może ja się mylę i w grze jest błąd??? i nalicza pkt, gdyż twierdzą, że dostają pkt i zapisane są nawet jednostki na murku. Jak dla mnie, to bujda.

artur a najlepszy sposob żeby sie przekonac to w twoją okupke walnac , moge ?
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

A to jest w sumie dobre pytanie. Ostatnio miałem tych rytuałów pełno i po prostu je wyrzucałem, bo niepotrzebne. Punkty w evencie wpadały, a ja nie widziałem większego sensu walić tym w kogoś...lepiej manty produkować.

Także aktualnie mam tylko jeden rytuał, jednakże na Baris, ale mam tam tylko jedno miasto w dodatku z Herą i nie mam jak tego sprawdzić nawet...a zanim mi się zbiorą łaski po zmianie boga, to minie pewnie tydzień:)
 
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

Ja także olewałem te łańcuchy, zbierałem w większości Zmysły i mam ich pełen zasobnik.
Narobią zabawek i sami potem nie wiedzą co na ich temat wypisują w WIKI.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

Niestety po testach okazało się ze dodaje punkty walki na Wiki wdarł nam się błąd, w najbliższym czasie zostanie to poprawione.

W imieniu Team przepraszam.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

Ja bym raczej poszedł w drugą stronę i zgłosił tę sytuację jako błąd...serio, mają być punkty walki za czary?! Przecież jak ktoś umie grać jest w stanie rzucić ze sto błyskawic podczas trwania tego bonusu. A jak trafi na jakieś większe bunkry, to punktów z tego pełno wleci...bezsensowne rozwiązanie.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

Don Beker, nie jestem pewien Twojego toku rozumowania. Punkty walki dostaje się za ubite jednostki * ilość mieszkańców jaką dana jednostka zajmuje, nie za ubite jednostki tylko i wyłącznie wojskiem. To za gniew i sztorm też ma nie być pw? A może idźmy krok dalek i odejmujmy 10% jak ktoś użyje heroicznej :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

Mnie akurat ten łańcuch trochę razi...masz go w ekwipunku, to możesz się zgadać z kilkoma osobami i rzucać co chwile błyskawice i dostawać z tego punkty. Potem dochodzi do sytuacji, że masz tysiące punktów walki, a praktycznie nie odbyłeś żadnej walki.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

Ale musisz znaleźć odpowiedni bunkier... jak mam na przykład 1000 birem to ubiją mi 50 i nic wielkiego się nie stanie.
Rozumiem, że mogą Cię razić te tysiące zdobyte na rzucanie łańcuchów na okupacje, ale przecież jest ochronka, której sojusz powinien pilnować. My wczoraj raz nie upilnowaliśmy i nie uważam tego zaklęcia za błąd gry :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

Nie musisz mieć okupacji, aby znaleźć bunkry...bardziej jest to jednak spotykane na nowym systemie podboju. Wiem z doświadczenia, gdzie jest podstawione 400-500 transów plus jakieś biremy. Takich miast mam nawet z 50-100. Jak się zgram z kilkoma osobami, to mogę spokojnie rzucić błyskawicą w każde miasto...z tego będzie sporo punktów, bo nie wszystkie bunkry (jak nie ma wbitego buntu), są chronione cały czas...szczególnie w nocy.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Rytuał:łańcuch błyskawic

Być może, powiem szczerze, że o nowym systemie mam małą wiedzę, więc muszę Ci zaufać :)
 
Do góry