S.p.q.r

  • Rozpoczynający wątek Xergom
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
spqr_by_beanve-d5ab9sr (1).png

S.P.Q.R
Senatus PopulusQue Romanus


W sojuszu obowiazuja zasady:
Kultura na forum oraz poprawność zakładania tematów.
Pomoc dla sojusznika bez zbędnych dyskusji.
Nie ma tutaj miejsca na zdradę.


Rekrutacja:
Szukam aktywnych graczy do wspólnej gry, z morza 54 i sąsiadujących, nie ma granicy punktow przyjmiemy kazdego gdyz jest to nowy swiat. Tak jak pisalem cenimy sobie aktywnosc, kulture osobista, i dojrzalość

Dyplomacja:

Z tym narazie sie wstrzymujemy musimy ocenic z kim warto podjac pakty a z kim nie

O sojuszu:

Naszym celem jest dobra zabawa, zebranie graczy aktywnych i byc jak najliczniejsi, i oczywiscie topka tez sie liczy :)

Jesli jestes zainteresowany pisz w grze do Xergom lub skladaj zgłoszenie na profilu sojuszu​
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: S.p.q.r

Ta prezentacja Ci sie bardziej udala :D
jest ok tyle ze mogles wiecej o sojuszu napisac ;) 8/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: S.p.q.r

Można ? można

7/10 za mało obrazków
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: S.p.q.r


Szymciu, moje słoneczko, pod jakim nickiem grasz tutaj? Bo próżno Cię szukać na tym serwerze....

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie ma tutaj miejsca na zdradę.

Zastanawia mnie to zdanie. Z tego co wiem niewielki wpływ mamy na takie zachowania. Obrazując:
Nie ma tutaj miejsca dla grubych ludzi. - łatwo sprawdzić, bierzesz centymetr i mierzysz.
A jakiego narzędzia użyć by zmierzyć czy ktoś zdradzi czy nie?
Sama zdrada w swojej definicji wklucza możliwy wpływ osoby/osób zdradzanych na zdradzających. Jest takie mądre określenie na tego typu błędne wypowiedzi, jak znajdę w słowniku to dopiszę...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: S.p.q.r

Po prostu bardziej tych zasad od naszej prezentacji epady nie dało się zerżnąć.......

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i ogólnie cała prezentacja jest na bazie naszej...... Zero kreatywności..............
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: S.p.q.r

9,5/10 Prezentacja wyróżnia się bardzo wysoko, ciekawa, nietuzinkowa, ale wiesz, troszkę jakbyś wycieniował ten napis na grafice, to by było niesamowite ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry