[Nowość] Sabotaż

Jesteś za wprowadzeniem propozycji?

  • Tak

    Głosy: 8 66,7%
  • Nie

    Głosy: 4 33,3%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.
Witam,
Chciałbym zaproponować nową funkcje która można by było dodać chodzi mi o sabotaż a by szpieg mógł wykonać sabotaż na mieście bądź na armii która atakuje miasto i żeby zdobyć taką funkcje trzeba było by ją zbadać w akademii i można było by zrobić dodatkowe zadanie z Sabotażem
 

DeletedUser29615

Guest
w sumie ciekawe.
Ale np jesli sabotaz sie nie udal to zeby przeciwnik ktory zlapie Twojego szpiega to latwiej moze wykonac sabotaz na Tobie

Albo moze bohater ktory moze robic sabotaz, atak z takim bohaterem jakby sie udal to np jakies badanie czy budynek level nizej itp
 
;) kolega chyba sobie przypomniał C&C Red Alert ;)
co miałby robić ... np:
anulować losowo badanie w akademii ...
zatapiać w porcie x% jednostek wodnych lub otruć x% jednostek lądowych
o burzeniu budynków to nie ta era ;) brak materiałów wybuchowych .. ale wzniecić jakiś pożar i obniżyć lvl budynku ..
i z bardziej hardkorowych ;) np uśmiercić przypisanego bohatera do miasta czyli trzeba by było znowu go zdobyć i wbijać lvl ;)
 
Ostatnia edycja:
Uśmiercanie bohatera to akurat by było broken, no chyba, żeby sabotaż kosztował fortunę, ale też mam wrażenie, że by to nie było zdrowe dla gry.
 
z uśmiercaniem to przesada bardziej zranić bohatera i można by takiego sabotażyste można by było kupować w jaskini za punkty walki i jeżeli co by robił to tak jak kolega napisał to próbować podpalić statek żeby go zniszczyć lub otruć jednostki lądowe bądź podpalać budynki
 
Status
Zamknięty.
Do góry