Sacred PL

  • Rozpoczynający wątek Damiano126
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.
Aktualnie gram w taką grę "Sacred PL Złota Edycja". Może znajdą się niektórzy co znają tą grę lub grają w nią. Może ktoś pomyśli "o! mam sacreda, ale nie złotą edycję". Otóż złota edycja to Sacred Plus PL i Sacred Podziemia. Jest to połączenie dwóch wersji gry. Dodane nowe misje, części mapy, postacie, itemy i tym podobne.
Samemu nudno jest grać tym bardziej, że nie ma żadnych ludzi i gram kampanię. Na szczęście można eksportować postać z kampanii do gry przez internet. Dlatego składam tutaj propozycję wspólnej gry w Sacreda. Jeżeli ktoś ma lub chce grać w Sacreda to proszę, albo pisać pod tematem, albo na PW. Jeżeli ktoś chciałby grać w Sacreda, a go nie ma to proszę ściągnąć go z internetu. Chyba na torrentach jest. Na pewno jest ;) Tak więc serdecznie zapraszam do wspólnej gry na pvp lub wspólne bicie lvli i wykonywania misji :) Można tam grać wspólnie, pvp, drużynowo i tym podobne.
Jeżeli ktoś nie wie co to Sacred to skopiuję krótki opis (jak dla mnie ciężko opisać tak fantastyczną grę):

Sacred Plus. Najlepsza gra RPG akcji ostatnich lat powraca w specjalnej edycji. Sacred Plus to ta sama, doskonała przygoda, która podbiła serca graczy w Polsce i na całym świecie, ale wyposażona w zupełnie nowe elementy! W tej unikatowej edycji świat Ancarii wzbogacony został o dwa, zupełnie nowe regiony, które rozciągają się na wiele kilometrów kwadratowych obszaru do zwiedzenia. Co więcej, w Sacred Plus czekają na gracza nowi przeciwnicy, zadania do wykonania, rodzaje broni, zdolności oraz tajemnicza, przerażająca postać - Strażnik.

Sacred Plus to również wersja zawierająca patch oznaczony numerem 1.7, który wprowadza szereg poprawek i usprawnień, przygotowanych zgodnie z uwagami samych graczy. Piękny, opracowany w pełnych trzech wymiarach świat Ancarii ożyje na ekranie Twojego komputera i pozwoli Ci przeżyć magiczną przygodę, o jakiej nie śniłeś.

Wszyscy posiadacze oryginalnej wersji Sacred, będą mogli pobrać elementy dostępne w wersji Plus całkowicie za darmo - w dniu jej premiery w sklepach na serwerach firmy Cenega Poland pojawią się odpowiednie aktualizacje.

Cechy:
- Profesjonalna, polska wersja językowa.
- Pełna wersja bestsellerowej gry Sacred, zawierająca nowe elementy.
- Nowi przeciwnicy, nowe zadania do wykonania i nowe zdolności.
- Dodatkowe elementy wyposażenia i rodzaje broni.
- Stań oko w oko z przerażającym strażnikiem!
- Wspaniała, trójwymiarowa grafika i efekty specjalne.
- Szeroki wybór postaci i ich zdolności.
- Przepięknie odtworzony świat Ancarii - rozległy i pełen niespodzianek.
- Dopracowany tryb rozgrywki wieloosobowej.

Wymagania gry(bardzo małe):

Procesor Pentium 4 1.4 GHz
512MB RAM
64 MB akcelerator 3D (DirectX9)
2,5GB HDD


ZAPRASZAM!!!
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Sacred PL

Grałem w sacreda jakieś 2 lata temu, fajna gierka, przeszedłem w 6dni bez kodów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sacred PL

Swietna gra :) gralem dosc dawno przeszedlem serafinka, demonem i gladiatorem. demonem odkrylem mape na jakies 90% wszedzie gdzie sie dalo bylem byle zlikwidowac mgle wojny :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sacred PL

Nie grałem patrzałem tylko jak klocuch recenzuje i uważam że to świetna gra :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sacred PL

Tego czasu wyszły dwie epickie gry - niedoceniony Sacred i epicki Divine Divinity. Jedne z pierwszych oryginalnych gier które zakupiłem (bez czasopisma gratis :D).

Sacred - Dark and Wood elfs ftw.
 
Do góry