[Naprawiony] Samouczek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser205
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser205

Guest
Samouczek może i nie zawiera błędów ale podczas pierwszego dnia istnienia polskiej wersji tej gry dość często zdarzały się błędy, i najprawdopodobniej jeden z błędów pozbawił mnie możliwości ukończenia samouczka, mianowicie nie mogę wykonać misji polegającej na zgrabieniu pobliskiej wioski gdyż nie mam czym, a jak czytałem posty innych graczy itd dowiedziałem się że powinienem dostać pewną liczbę szermierzy, umieściłem post w dziale pytania i żadna z rad nie okazała się skuteczna. Czasami jest tak gdy powtarzam samouczka ( wyłączam i włączam od nowa ) to ciągle przy tej misji z grabieżą nie mam jednostek, kiedy daje zakładkę "raporty" albo "wiadomości" pojawia mi się okienko z samouczka informujące mnie o skończeniu tutoriala, lecz w dalszym ciągu nie posiadam żadnych jednostek. Czy da się to jakoś naprawić czy po prostu mam pecha i muszę tak to zostawić ?
 

DeletedUser

Guest
Miałem tak samo, straciłem przez to jeden dzień farmienia :/ W polu pod szermierzami wpisz po prostu 6 (mimo to ze jest napisane ze masz ich 0) i wyślij wojska. Gdy wrócą z ataku będzie już wszystko dobrze.
 

DeletedUser205

Guest
"W tym mieście nie masz wystarczającej liczby jednostek"
Przynajmniej przez chwile miałem nadzieje :( cóż ale będe próbował choć coraz mniej już mi się w ogóle chce grać w grepolis QQ
 

DeletedUser

Guest
To dziwne, ale normalne, że na grze, która ma jeden dzień, dzieją się różnie, dziwne rzeczy, najczęściej błędy, to także mogła być wina serwerów a raczej ich przeciążenia
 

DeletedUser205

Guest
Nie zaprzeczam, ale uważam że to tyćke nie fair że jestem w tyle dlatego pisze 6 jednostek to mało ale na samym początku to ogromna kopalnia materiałów i tak już jestem 2 dni do tyłu z farmieniem ale cóż mówi się trudno ;( choć mam nadzieje że otrzymam te 6 szermierzy

Hah zarejestrowałem się na angielską wersję to nie dość że jednostki były od razu to za wybudowanie pierwszych 2 budynków była nagroda a nie jak tu QQ
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry