[Ulepszenie] Samouczek

Czy chcesz inne zadanie wykonać w teraźniejszym terminie, a później wykonać inne?

  • Jestem za, ale można to jakoś jeszcze poprawić.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Właśnie wpadłem na świetny pomysł. Ostatnio grałem na Hiperborei i trafiło mi się zadanie: Aktywowanie Zarządcy. Teraz te zadanie (nie chcę go wypełniać, bo chciałem wykorzystać je w późniejszym terminie) blokuje mi inne polecenia. Moją propozycją jest to, aby dać po 1 miesiącu nie wykonania zadania kolejną misję, którą trzeba zrobić (np. Zbuduj port). Propozycję dodałem, ponieważ to zadanie blokuje mi inną misję :(
 

DeletedUser22461

Guest
Odp: Samouczek

wiem jak łatwiej ozwiązać ten problem bez żadnych zmian :
po prostu wykonaj do zadanie:p
Aż takie trudne
 

DeletedUser

Guest
Odp: Samouczek

wiem jak łatwiej ozwiązać ten problem bez żadnych zmian :
po prostu wykonaj do zadanie:p
Aż takie trudne

Nie chcę korzystać obecnie z Zarządcy, tylko chce inne zadanie. Później się wykona zadanie z Zarządcą.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Samouczek

Samouczek jest tak skonstruowany, żeby początkujący gracz mógł z jego pomocą ogarnąć zasady podstawowe...a nie ogarnie ich przeskakując sobie poszczególne zadania w samouczku.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Samouczek

Głos na nie, w samouczku są darmowe funkcje premium aby początkujący gracz mógł zobaczyć jak to wygląda, według mnie samouczek jest dobrze skonstruowany i rozbudowany gdyby wprowadzić możliwość przeskakiwania zadań myślę że wpłynęłoby to negatywnie na nowych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Samouczek

Głos na nie. Po co wyrzucać coś, co jest przydatne, jest darmowe i nie kosztuje nie wiadomo ile czasu?
Nie przesadzajmy.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Samouczek

Jestem na tak.
Misje niewypełnione w samouczku blokują dostęp do następnych.
Zgadzam się z Cichym Panem - tez nie chcę na początku odbierać niektórych, by np. nie przepełnić sobie magazynów lub nie stracić łask. Jakaś modyfikacja na pewno by się przydała.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Samouczek

Tyle, tylko jest mały szkopuł w propozycji Cichego Pana. On chce, aby pomimo niewykonania misji otworzyło się okienko z następną. A Ty proponujesz coś zupełnie innego, tzn aby po wykonaniu misji otwierało się okienko z następnymi, a nagrody można by odbierać ze starych misji później...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Samouczek

Yyy ja to raczej zrozumiałam, że nie chce odebrać nagrody.
Ale może w takim razie niech sprecyzuje.

Można też, jeśli nie chce realizować, wprowadzić opcję - przełóż na później czy coś :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Samouczek

Hehe...w samouczku są misje w stylu "odpal handlarza" i dostaniesz nagrodę wtedy. A on tej premki nie chce odpalać i dlatego chce sobie przełożyć tą misję na później:)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Samouczek

To niech nie "przekłada" misji tylko buduje dalej, a jak mu już strzeli kaprys żeby włączyć handlarza to niech to zrobi?? Sam tak robię i nie narzekam...
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Samouczek

Też jestem na nie, samouczek ma przede wszystkim wprowadzić nowego gracza w podstawy gry. Zgodziłbym się jednak ze stwierdzeniem, że kolejność niektórych misji jest niewłaściwa (np. misja na SO jest po misji na zbudowanie kolona...).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Samouczek

Można też, jeśli nie chce realizować, wprowadzić opcję - przełóż na później czy coś :)

Właśnie to jest całkiem dobre tyle, że to już wina kogoś, kto tego nie chce zrobić. Mam na myśli to, że czegoś się nauczyć i trochę to ogarnąć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Samouczek

To nie ma być darmowy zarządca, tylko ta misja ma pokazać, jak się ich aktywuje. Jeszcze czego... Jak chcesz mieć potem zarządce, to se kup, a jak nie chcesz płacić, albo nie możesz to już twój problem. Po to jest premium, a nie po to, żeby dostawać je za darmo.
Z późniejszym odbieraniem nagrody - tak
Z przekładaniem misji - nie, poza tym jest niewiele misji, które lepiej robić później.
Ale Tobie chodzi o przekładanie misji, a nie to pierwsze (na co przydałoby się założyć oddzielny temat), więc ostatecznie NIE
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Samouczek

Głos na NIE. gdyby każdy ''przeskoczył'' funkcje premium, skracanie budowy rekrutacji itp, to potem nikt nie kupował by złota i Inno by nie zarobiło, a po za tym to znacznie utrudni rozgrywkę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Samouczek

Głupie gadanie...przecież samouczek daje premkę na 3 dni...

Ale zawsze było tak jak było i nikt nie narzekał, a teraz się jednej osobie zebrało. To nie przejdzie, bo byłoby to niekorzystne la Inno... Ja bym już usunął temat... Szczególnie, że znacznie przeważają głosy na nie.
 
Odp: Samouczek

Ale zawsze było tak jak było i nikt nie narzekał, a teraz się jednej osobie zebrało. To nie przejdzie, bo byłoby to niekorzystne la Inno... Ja bym już usunął temat... Szczególnie, że znacznie przeważają głosy na nie.

Nie twierdzę, że ten pomysł jest dobry, ale Wy wiecie co piszecie ?
3 dni premki i tak jest za darmo to co by się Inno nie opłacało?!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Samouczek

3 dni premki i tak jest za darmo to co by się Inno nie opłacało?!
3 dni premki za darmo, ale jest wtedy, kiedy premium jest najmniej przydatne. I takie skracanie czasu budowy, kiedy na początku wszystko się szybko buduje. O to mi chodzi. Wtedy ludzie by mniej premium kupowali, bo mieliby w zapasie po 3 dni zarządców.
 
Odp: Samouczek

3 dni premki za darmo, ale jest wtedy, kiedy premium jest najmniej przydatne. I takie skracanie czasu budowy, kiedy na początku wszystko się szybko buduje. O to mi chodzi. Wtedy ludzie by mniej premium kupowali, bo mieliby w zapasie po 3 dni zarządców.

1 Skrócenie budowy!
3 dni zarządcy!
Spędzam na tej grze kilkanascie godzin dziennie od prawie dwóch lat wiem jak premki działają i co dają,ale widzę, ze rozmowa z Tobą jest kompletnie bez sensu...Możesz minusować czy co tam umiecie robić..
 
Status
Zamknięty.
Do góry