Sapcio

Sapcio

Zespół Grepolis
Ostatnio grałem na Baris :).
W jakim sensie wygrać? Nie zdobyłem żadnego odznaczenia mówiące o wygraniu świata. Grywałem bardziej w sojuszniczych sojuszach.

Dla mnie wygrać to znaczy dać wciry wszystkim oponentom i dostać te fenomenalną kolorową wirtualną blaszkę i artefakt do tego. Najlepiej do łask lub tańszego kupowania bohaterów bo to jest najfajowsze.
Baris to bardzo dawno temu :)
Szkoda że pracownicy supportu nie mają aż tyle czasu na grę z graczami. Chociaż mi się wydaje że tak jest też bezpiecznie wizerunkowo i pod względem pracy jaką wszyscy fajnie wykonujecie. No nie można mieć wszystkiego trzeba to sobie w końcu jakoś zdrowo rozgraniczać :)

Sapcio

Zespół Grepolis
Wcześniej się odniosłem do grania. Jestem moderatorem całego forum, więc nie mogę grać w Grepolis PL. Konflikt interesów :).

Sapcio

Zespół Grepolis
Czy osoby które w przeszłości miały blokowane konta za nieprzestrzeganie regulaminu mają szanse dostać się na moderatora forum ?
Myślę, że mają szanse. Wszystko zależy zapewne od kar, rodzaju kar, kiedy to było itp. Jednak o tym nie ja decyduje.

Osobiście lubię Sapcia...nawet bardzo :)
Warto z nim porozmawiać nawet jak inni myślą inaczej...bardzo pomocny i konkretny :)
Miło mi z tego powodu.

Myślę, że mają szanse. Wszystko zależy zapewne od kar, rodzaju kar, kiedy to było itp. Jednak o tym nie ja decyduje.
To dawajcie zapka sapcio. Ja to już porządek na forum zrobię, wszystko zamoderowane będzie.

A tak całkiem na poważnie. To powiedz mi Sapcio czy planujesz kiedyś wrócić do grania w grepo, czy raczej już wieczna emeryturka jako moderator FO?

Sapcio

Zespół Grepolis
To dawajcie zapka sapcio. Ja to już porządek na forum zrobię, wszystko zamoderowane będzie.

A tak całkiem na poważnie. To powiedz mi Sapcio czy planujesz kiedyś wrócić do grania w grepo, czy raczej już wieczna emeryturka jako moderator FO?
Obecna praca w życiu nie pozwala na granie tak bardzo intensywną grę jak Grepolis. W przyszłości nigdy nic nie wiadomo.

Którą ,,Generację Wojowników'' uważałeś za najlepszą. Mi się podobało grepolis najbardziej w czasie...(rok)
Chodzi mi zanim zaczęły się zmiany.
Mi osobiście najlepiej się grało w grę w czasach wprowadzenia(na samym początku) wprowadzenia bohaterów na Pelli

Sapcio

Zespół Grepolis
Nie mam zdania na ten temat.
Aby mieć na ten temat zdania bym musiał więcej czasu spędzić w grze i posłuchać wielu opinii i je sprawdzić w boju.
Każda zmiana coś wnosi nowego do gry i taktyki, ale i gracze też to powodują. Kiedyś było sojuszy 20, a teraz jest 4 i każdy ma po kilka członów.