Selymbria - rozmowy o świecie i nie tylko

Ogólnie tragedia. Nawet jak ktoś wpadnie tylko po złoto.. ja uwielbiam cudaki ale żeby pograć na nich to czekam na szybszy świat :rolleyes:

Zaczynałem grę w grepo na prędkości 2, teraz to raczej poniżej 4 by mi się nie chciało. Tutaj wpada koło 1000 golda dziennie, ale i tak to jest frustrujące jak widzę te czasy rozbudowy, aż się odechciewa

Zaczynałem grę w grepo na prędkości 2, teraz to raczej poniżej 4 by mi się nie chciało. Tutaj wpada koło 1000 golda dziennie, ale i tak to jest frustrujące jak widzę te czasy rozbudowy, aż się odechciewa
to jak ja, też zaczynałem od 2ki, potem była 3ka i na 3 grało się fajnie i sporo, potem jak weszły 4ki to poniżej grać nie chciałem:) teraz są 6ki :) i o ile na 4 jeszcze bym pewnie zagrał (preferowane i tak 5-6) jakby był dobry serwer ale na wolniejszych nie

Wpadłem się przywitać :D Całkiem ciekawy świat jak po tak długiej przerwie od grepo :p I nie widzę za starych nowych twarzy, no może poza Kotem Felixem, grenwarem, luzdelsur czy Człowiekiem Lasu :p Tak kameralnie :p

Ostatnia edycja: