Selymbria - rozmowy o świecie i nie tylko

Zaczynałem grę w grepo na prędkości 2, teraz to raczej poniżej 4 by mi się nie chciało. Tutaj wpada koło 1000 golda dziennie, ale i tak to jest frustrujące jak widzę te czasy rozbudowy, aż się odechciewa
 
Zaczynałem grę w grepo na prędkości 2, teraz to raczej poniżej 4 by mi się nie chciało. Tutaj wpada koło 1000 golda dziennie, ale i tak to jest frustrujące jak widzę te czasy rozbudowy, aż się odechciewa

to jak ja, też zaczynałem od 2ki, potem była 3ka i na 3 grało się fajnie i sporo, potem jak weszły 4ki to poniżej grać nie chciałem:) teraz są 6ki :) i o ile na 4 jeszcze bym pewnie zagrał (preferowane i tak 5-6) jakby był dobry serwer ale na wolniejszych nie
 

DeletedUser15216

Guest
Wpadłem się przywitać :D Całkiem ciekawy świat jak po tak długiej przerwie od grepo :p I nie widzę za starych nowych twarzy, no może poza Kotem Felixem, grenwarem, luzdelsur czy Człowiekiem Lasu :p Tak kameralnie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Skądże znowu. Wszystko tak szybko się zmienia, że po prostu nie nadążasz. Budynki robią się z prędkością światła, i tak samo też wydarzenia na serwerze.
 

DeletedUser29866

Guest
Gracze z top 10 wydali przez miesiąc po 100-150k golda to jakieś 1000 PLN żeby zrobić przewagę więc gra ma sie dobrze i zarabia na siebie.
Do tego nowy bóg Ares z super drogimi jednostkami na tak wolnym świecie to wiadomo że trzeba wyzłocić.
Grenwar itop1 . Teraz jakiś leszcz oddał mu miasto na wyspie z czerwonymi i będzie lał za pieniądze graczy.
Serwer super.
 
Gracze z top 10 wydali przez miesiąc po 100-150k golda to jakieś 1000 PLN żeby zrobić przewagę więc gra ma sie dobrze i zarabia na siebie.
Do tego nowy bóg Ares z super drogimi jednostkami na tak wolnym świecie to wiadomo że trzeba wyzłocić.
Grenwar itop1 . Teraz jakiś leszcz oddał mu miasto na wyspie z czerwonymi i będzie lał za pieniądze graczy.
Serwer super.
W sensie że za pieniądze realne będzie atakował innych ?
Ale to na bank jest niezgodne z regulaminem i zasadami przecież ...
Z wydaniem złota można sie domyśleć że na wolnym swiecie właśnie używanie złota daje mocną przewagę, zresztą tu an forum grenwar czyli mulard gdzies pisał
 

DeletedUser31336

Guest
Świat dosyć wolny, skazany przez "Większość" wygraną VVV które z resztą rekrutuje każdego, kogo mieliby tłuc.
No cóż, tylko grać i obserwować ;)
 

DeletedUser14915

Guest
Złota dużo nie poleciało tu ;) Ale nudno bo wolno. Ale chociaż nowy bóg przetestowany
W sensie że za pieniądze realne będzie atakował innych ?
Ale to na bank jest niezgodne z regulaminem i zasadami przecież ...
Z wydaniem złota można sie domyśleć że na wolnym swiecie właśnie używanie złota daje mocną przewagę, zresztą tu an forum grenwar czyli mulard gdzies pisał
Wysyłamy Złotówki i Euro na koniach na łódkach z Dolarów ;)
 
Do góry