Selymbria - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser22975

Guest
To co tam nieciekawego słychać?
Co tam słychać ciekawego, hmmm świat już dawno się zakończył, korony w dziesięciu rzutach zostały rozdane -czytaj rozpisane, koalicja, pony, pakty z całym światem, zostało podbijać jednoosobowe sojusze, takie jak ja. To mnie akurat nie dziwi, zielono i niebiesko na całej mapie.
Ale po co taka obstawa? Czyżby bali się mnie? :D Czy też tajemniczy wielbiciel zechce mnie uratować z objęć złowieszczej paszczy :D Ponoć nikt ze mną już grać nie chce :D
Do rzeczy:
Sojusz jedno- osobowy, a akcja jak za czasów SIH, (no bez przesady, do nich wiele im brakuje...) Trochę niedopracowana, kilka klocków poszło na dno, ale... przejmą co nieco :)
Zemsta Smoka, że ja zabrałam im dwa miasta... (2 wiochy sama)
No i teraz poproszę o HEJT, bo ona..... gram w sojuszu jednoosobowym, nikt mi nie pomaga nikt mnie nie wspiera, zaistniałe sytuacje w obronie, i ataku kolonów zawdzięczam tylko sobie i przyjmij to do wiadomości "bladzieńki". HeHe.
9 miast, przeciwko 2658. JEST MOCCCCC
I nadal wierzysz że będę płakać? Nie będę....
Poczekam na rozwój sytuacji, jak zwykle z uśmiechem na ustach :) choć by z jednym maleńkim miastem :)
Pozdrawiam, i życzę miłej gry, z botami, co widać w dzisiejszych moich raportach
004.jpg
 

Załączniki

  • 003.jpg
    003.jpg
    95,3 KB · Wyświetlenia: 40
  • 006.jpg
    006.jpg
    80,3 KB · Wyświetlenia: 40
  • 001.jpg
    001.jpg
    103 KB · Wyświetlenia: 38
  • 005.jpg
    005.jpg
    97,7 KB · Wyświetlenia: 36
  • baza.jpg
    baza.jpg
    86 KB · Wyświetlenia: 36
Co tam słychać ciekawego, hmmm świat już dawno się zakończył, korony w dziesięciu rzutach zostały rozdane -czytaj rozpisane, koalicja, pony, pakty z całym światem, zostało podbijać jednoosobowe sojusze, takie jak ja. To mnie akurat nie dziwi, zielono i niebiesko na całej mapie...
Czy ty właśnie się sprułaś, że czerwoni jakiegoś kleszcza chcą usunąć z ich wysp?
 

DeletedUser29866

Guest
44 mln z 250 mln potrzebnych do cudów więc gdzieś za pół roku cuda . Serwer zdechł . Większość przyłączyła się do VVV x 3. Walki jak 3 posty wyżej. Serwer bez historii
 

DeletedUser29866

Guest
Co to się stało z VVV ? Grenwar wycofał znak firmowy ?
Teraz dopiero będzie ciekawie.
100 graczy. Roninów. Każdyy na każdego.
Tego na Grepo jeszcze nie grali ;)
 

DeletedUser22975

Guest
Dobry Wieczór, Dzień dobry, czy co jak komu pasuje
Bladzieńki rozdaleś już koronki 5 razy, kim są Ci gracze wracając do wcześniejszej konwersacji??

blady1000 27.08.21 o godzinie 10:05
ktos ci dawal koronki w 5 turze to gratuluje

A Ty teraz co robisz? Zmieniłeś zdanie dla innych graczy czy jak? Może i ja złożę CV na "koronkę" hehe, w sumie zasługi są, ja SAMA Wam dwa miasta zajumałam, i nadeszła zemsta, kilku sojuszy, kilkudzesięciu osób...

Ps. Jednak nadal jestem na tym świecie, choć zapeniałeś mnie że zniknę z tego świata... Rozbiórka do 0 przez 10 sojuszy, mnie jak widać nie zniechęciła :D

Pozdrawiam i życzę kolejnej kolejki na koronki, choć juź praktycznie cały serwer został obdarowany, i za chwilkę zacznie się końcowe odliczanie
 

DeletedUser15394

Guest
Spokojnie ja kiedyś z 20+ podbiłem wrogom i też nie dostałem i nigdzie publicznie się nie żaliłem, pozdrawiam również
 
Do góry