Selymbria - rozmowy o świecie i nie tylko

Co tam słychać ciekawego, hmmm świat już dawno się zakończył, korony w dziesięciu rzutach zostały rozdane -czytaj rozpisane, koalicja, pony, pakty z całym światem, zostało podbijać jednoosobowe sojusze, takie jak ja. To mnie akurat nie dziwi, zielono i niebiesko na całej mapie.
Ale po co taka obstawa? Czyżby bali się mnie? :D Czy też tajemniczy wielbiciel zechce mnie uratować z objęć złowieszczej paszczy :D Ponoć nikt ze mną już grać nie chce :D
Do rzeczy:
Sojusz jedno- osobowy, a akcja jak za czasów SIH, (no bez przesady, do nich wiele im brakuje...) Trochę niedopracowana, kilka klocków poszło na dno, ale... przejmą co nieco :)
Zemsta Smoka, że ja zabrałam im dwa miasta... (2 wiochy sama)
No i teraz poproszę o HEJT, bo ona..... gram w sojuszu jednoosobowym, nikt mi nie pomaga nikt mnie nie wspiera, zaistniałe sytuacje w obronie, i ataku kolonów zawdzięczam tylko sobie i przyjmij to do wiadomości "bladzieńki". HeHe.
9 miast, przeciwko 2658. JEST MOCCCCC
I nadal wierzysz że będę płakać? Nie będę....
Poczekam na rozwój sytuacji, jak zwykle z uśmiechem na ustach :) choć by z jednym maleńkim miastem :)
Pozdrawiam, i życzę miłej gry, z botami, co widać w dzisiejszych moich raportach
View attachment 13211
nika czy to ty?
 

DeletedUser15394

Guest
Z tym nigdzie publicznie się nie żaliłem to możnaby polemizować ^_^
Chętnie to zobaczę, może gdzieś coś napisałem ale tyle co ona to nie ma szans, w sumie ona miała jakieś tam odpowiedzi a ja się tylko domyślałem do samego końca bo nikt nie miał rozumu napisać jak człowiek
 
Do góry