[To nie błąd] Senat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
witam, mam zauważony taki mały błąd, nie wiem czy u wszystkich czy tylko u mnie ale polega on na tym że kiedy w sencie kliknie się rozbudowę jakiegoś budynku cyfra oznaczająca ilość takich domków w kolejce nie aktualizuje się poprawnie od razu a trzeba wyjść i ponownie wejść do senatu.
http://s4.postimg.org/m6arsyzbd/capture_20140516_084438.png
capture_20140516_084438.png
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Senat

Ja właśnie zrobiłem sobie małą próbę i zleciłem budowę. Kolejka budowy zaktualizowała mi się od razu...pewnie ciasteczka przeczyścisz i będzie ok.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

A u mnir n aobu komputerach cos takiego sie pojawia :/. Moze to by cwina jakichs skryptow?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

W sumie to tylko potuska i DIO czy jak to się tam zwie. niestety błąd owy nie znika a w całości wygląda to tak jakby jeszcze była możliwość wsadzenia czegoś w budowę ale w rzeczywistości tak nie jest

http://pl.tinypic.com/r/6ol9wy/8
8
 

DeletedUser

Guest
Odp: Senat

U mnie taki sam błąd się pojawia i muszę po zakończeniu budowy odświeżać
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

hehe w końcu ktoś nie uważa mnie za wariata i ma to samo. korzystam z mozilli a Ty spartaker?
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Senat

A wiecie co... Ja mam problem nie z senatem, a z koszarami.
Wojsko po rekrutacji nie pokazuje mi się w prawym rogu (nazywam to licznikiem nie wiem jak inni)
I właśnie też muszę odświeżyć stronę żeby widzieć swoje wojsko które powstało parę minut wcześniej.
Problem na Mozilli
 

DeletedUser22579

Guest
Odp: Senat

A wiecie co... Ja mam problem nie z senatem, a z koszarami.
Wojsko po rekrutacji nie pokazuje mi się w prawym rogu (nazywam to licznikiem nie wiem jak inni)
I właśnie też muszę odświeżyć stronę żeby widzieć swoje wojsko które powstało parę minut wcześniej.
Problem na Mozilli

U mnie niestety to samo. Czasami wraca wsparcie z innego miasta, a w koszarach albo porcie go nie widać. Lubię Mozillę, ale często szukam połowy swoich birem :rolleyes:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Senat

Hehe...a najlepsze jest to, że dzisiaj i do mnie się ten błąd przyplątał:) Objawy identyczne. Do tego wygląd kolejki budowy się zmienia...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Eh...a jak chciałem to udokumentować screenami, to już jest ok:)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

U mnie wciąż to samo z kolejką a co do koszar zgadzam się, podobne coś mi przeszkadza w grze.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Senat

Czasami wraca wsparcie z innego miasta, a w koszarach albo porcie go nie widać. Lubię Mozillę, ale często szukam połowy swoich birem :rolleyes:

Z powrotu ataku też znika :)
Mamy tutaj ciężki przypadek ufo,
Znany pod inną nazwą "Zrypana aktualizacja" :eek:
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

Ale chyba mozilli tylko to dotyka więc liczmy że naprawią naszą przeglądarkę :)
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Senat

Mi senat działa, ale koszary i powroty wojsk ni c...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Senat

Hmm niektórym działa a niektórym nie, ciekawe od czego to zależy

PS: Może jakiś admin sie odezwać tu w końcu?:d
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Senat

Pracujemy nad powtórzeniem tego błędu.

Czy możecie określić, czy błąd z tą kolejką występuje tylko u graczy co grają bez zarządcy, czy również występuje u graczy którzy korzystają z niego?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry